320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Njah, selle koolikirjandiga tegi Kannik küll minu silmis oma margi täis. Kannik on omale eriliselt lahedad pooldajad leidnud, mingid suvalised 12 võlli teatritest jne.
      Oligi jälle kuu aega vaikust, nüüd siis saab jälle süüdistusi otsima hakata. Homses lehes siis jälle palju Floral ajatatud võlga maksuametis jne.
      Ja sorry AiFo, Oku, Vibu, Fitti- kas teid saadi Hellast hundist laua tagant kätte?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Algselt postitas troll


        Algselt postitas Martin


        Algselt postitas troll


        Kiri on hale. Kui Kannik ei saa hakkama, siis kõndigu minema. Nutta ajalehes, et Pohlak teeb liiga, näitab natuke mehe juhivõimete kohta. Kui sa Pohlakut ei juhi, siis mis kuradi EJLi president sa oled ???
        Eesti riiki juhib president Arnold Rüütel?
        Sa oled EV presidendi põhiseaduslikest volitustest pisut valesti aru saanud. EJLi presidendi õigused ja kohustused leiad:
        http://www.estonia.fifa.com/files%2Fest%2F1001.doc
        Pigem oled millesti valesti aru saanud sina.

        Ehk siis viitest:
        Artikkel 27 – President
        1. EJL president juhib EJL üldkogu ja juhatuse tööd.
        2. EJL presidendi äraolekul või tema volitusel täidab tema ülesandeid üks EJL asepresidentidest.
        3. EJL presidendiks ei või valida isikut, kes on olnud EJL president kaks ametiaega. Kaheks ametiajaks EJL presidendiks valitud isik saab pärast teise ametiaja lõppu EJL aupresidendiks.

        Ja ongi kõik.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Algselt postitas Martin


          Algselt postitas troll


          Algselt postitas Martin


          Algselt postitas troll


          Kiri on hale. Kui Kannik ei saa hakkama, siis kõndigu minema. Nutta ajalehes, et Pohlak teeb liiga, näitab natuke mehe juhivõimete kohta. Kui sa Pohlakut ei juhi, siis mis kuradi EJLi president sa oled ???
          Eesti riiki juhib president Arnold Rüütel?
          Sa oled EV presidendi põhiseaduslikest volitustest pisut valesti aru saanud. EJLi presidendi õigused ja kohustused leiad:
          http://www.estonia.fifa.com/files%2Fest%2F1001.doc
          Pigem oled millesti valesti aru saanud sina.

          Ehk siis viitest:
          Artikkel 27 – President
          1. EJL president juhib EJL üldkogu ja juhatuse tööd.
          2. EJL presidendi äraolekul või tema volitusel täidab tema ülesandeid üks EJL asepresidentidest.
          3. EJL presidendiks ei või valida isikut, kes on olnud EJL president kaks ametiaega. Kaheks ametiajaks EJL presidendiks valitud isik saab pärast teise ametiaja lõppu EJL aupresidendiks.

          Ja ongi kõik.
          Ja point ?

          Presidendil on õigus ja kohustus juhtida üldkogu ning juhatuse tööd. Selle kirja taustal ma väidan, et see töö on tegemata.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Kodune jalgpallielu atraktiivsemaks – 2007.a. käivitada iseseisva struktuuriga Meistriliiga eesmärgiga suurendada publiku- ja meediahuvi koduse jalgpallielu suhtes, uus Meistriliiga peab suutma aidata kaasa ka klubide majandusliku olukorra parandamisele leides uusi sponsoreid;

            Ja kes seda kõike teeb?Kannik?Lubage naerda

            KANNIK,SA OLED HALE.
            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Ausalt õelda on seal nimekirjas palju inimesi kellele Pohlak on varvastele astunud.Tundub,et allakirjutanud lähtuvad isiklikest emotsioonidest,mitte Eesti Jalgpalli hüvangut silmas pidades.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Algselt postitas troll
                Presidendil on õigus ja kohustus juhtida üldkogu ning juhatuse tööd. Selle kirja taustal ma väidan, et see töö on tegemata.
                Juhatuse koosolekute alustamine, päevakorrapunktide tutvustamine ja koosoleku lõpetamine siis. Arvad, et ta pole suutnud sellega piisavalt hästi hakkama saada?

                Või arvad sa mingil põhjusel, et kõik otsused võtab ainuisukuliselt vastu president ja kõik ülejäänud juhatuse liikmed (üldkogust rääkimata) käituvad just tema soovi kohaselt?

                Tutvu natuke ikka selle enda lingitud dokumendiga.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Kohe reporteris see teema.Vaatame pohlaku arvamust.

                  Ah minge p...i mida juttu.....Tra see kannik on ikka eriline uss.Kusik raisk.
                  Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    head mehed, keegi polegi oelnud, et Kannik peab jatkama...probleem on ikka ju milleski muus ja hea meelega ei naeks kumbagi seal enam
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Algselt postitas Sen



                      Ja sorry AiFo, Oku, Vibu, Fitti- kas teid saadi Hellast hundist laua tagant kätte?
                      Pole juba kuid seal Hundis käinud. Ja mina enne allakirjutamist lugesin teksti korralikult läbi- erinevalt paljudest etteheitjatest. Ja ei leidnud ühtegi põhjust, miks ma poleks seda tegema pidanud...
                      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas vibu


                        Algselt postitas Sen



                        Ja sorry AiFo, Oku, Vibu, Fitti- kas teid saadi Hellast hundist laua tagant kätte?
                        Pole juba kuid seal Hundis käinud. Ja mina enne allakirjutamist lugesin teksti korralikult läbi- erinevalt paljudest etteheitjatest. Ja ei leidnud ühtegi põhjust, miks ma poleks seda tegema pidanud...
                        Mina saan sellest kirjast aru nii et jällegi oli vaja tüli üles võtta ja algatajaks jällegi Kannik ja Co. Kui allakirjutanud on mingid näitlejad, suvalised sportlased ja Kannik isiklikult siis jätab see kiri küll väga sita maigu.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas Sen


                          Algselt postitas vibu


                          Algselt postitas Sen



                          Ja sorry AiFo, Oku, Vibu, Fitti- kas teid saadi Hellast hundist laua tagant kätte?
                          Pole juba kuid seal Hundis käinud. Ja mina enne allakirjutamist lugesin teksti korralikult läbi- erinevalt paljudest etteheitjatest. Ja ei leidnud ühtegi põhjust, miks ma poleks seda tegema pidanud...
                          Mina saan sellest kirjast aru nii et jällegi oli vaja tüli üles võtta ja algatajaks jällegi Kannik ja Co. Kui allakirjutanud on mingid näitlejad, suvalised sportlased ja Kannik isiklikult siis jätab see kiri küll väga sita maigu.
                          Mingid näitlejad ja suvalised sportlased? Alla kirjutab see, kes tahab. Ega nad ei pea kõik tihedalt jalgpalliga seotud olema.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas lorenzo


                            head mehed, keegi polegi oelnud, et Kannik peab jatkama...probleem on ikka ju milleski muus ja hea meelega ei naeks kumbagi seal enam
                            Reporteri uudistes soovis üks allakirjutanu, Sergei Hohlov-Simson, tulevaseks jalgpallijuhiks just Kannikut.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Meenutagem Aivar Pohlaku kirjatükki \"Libahunt\", mis oli igatahes veel totram, lapsikum ja hullem, kui see oli see. Ent
                              punktid ju jumala õiged ja kõik nii ja mina ei näe selleski miskit halba, et Kanniku allkiri seal all on, sest seda võib esiteks võtta kui uue hooaja eesmärke ja teiseks kui enne lahkumist tehtud hüvastijätukiri, milles püüab end lihtsalt heas valguses näidata.
                              Kummalisem on aga Tarmo Rüütli allkiri seal all. Kas nüüd ongi Rüütli võimalused veel kunagi taas Eesti koondise peatreeneriks saada luhtunud.
                              Aga tundub jah et Eesti koondise mängijad ja flora süsteemi mehikesed ei ole julgenud nõusolekut avaldada.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Algselt postitas Martin


                                Algselt postitas troll
                                Presidendil on õigus ja kohustus juhtida üldkogu ning juhatuse tööd. Selle kirja taustal ma väidan, et see töö on tegemata.
                                Juhatuse koosolekute alustamine, päevakorrapunktide tutvustamine ja koosoleku lõpetamine siis. Arvad, et ta pole suutnud sellega piisavalt hästi hakkama saada?

                                Või arvad sa mingil põhjusel, et kõik otsused võtab ainuisukuliselt vastu president ja kõik ülejäänud juhatuse liikmed (üldkogust rääkimata) käituvad just tema soovi kohaselt?

                                Tutvu natuke ikka selle enda lingitud dokumendiga.
                                Kle, kui sa arvad, et juhtimine tähendab koosolekute alustamist jne , siis pole sina juht ega pole sind ka keegi kunagi juhtinud.
                                Mina lugesin ja linkisin selle dokumendi. Erinevalt sinust ma sain sisust ka aru. Igasuguse juhtimisega kaasnevad kohustused ja vastutus. Täna EJLi president osutab kitsaskohtadele, mis on tema otsese juhtimise all. Taipad ? Ta kaebab iseenda peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X