320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    tsitaat:Iga loll näeb ju, et EJL-i kodukas on kõike muud kui atraktiivne ja informatiivne
    Kus siis nüüd Flora tööliste abistav käsi on? Ja ma usun, et ma ei eksi, kui väidan,et juba parasjagu aega tagasi lubati jalgpalliliidu koduleht korda saada...
    vastus: Lubati küll, aga sel ajal oli ju Kannik seal ametis. Tehti kaadrivahetusi parajasti.
    .................................................. ..................

    *Samas keegi ei kahtle ka, et Tartu Rocki ja korvpalliliidu arvepidamine käsikäes käiks*
    Seda küll, aga jutt oli sellest, et Rock ei oma ülevaadet kossuliidu rahaseisudest, või omab? Osavalt hiilisid jah vastusest kõrvale.
    \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
    * Äkki on isegi nii hirmsal ja jubedal mehel nagu Pohlak on mingi piir, millest ta üle ei astu? *
    Võibolla, aga samas oli see räige rikkumine, mis jäi karistamata miinuspunktidega. Oleks õiglane karistus olnud. Merkuuri karistati I liigas miinuspunktidega, kuid tema puudused olid mõistetavamad, seotud klubi rahapuudusega. levadia aga lihtsalt ei suvatsenud vajalikul arvul noortemeeskondi luua.
    Ma lõpetan sellel aastal
    Olgu jumal sulle armuline, zaz.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas zaz


      Ah sorry! Sina tead meil ju kõike!
      Millal sa siis lõpetad?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Huvitava fakti taasmeenutas ajaleht Vesti dnja. Seal meenutati vana lugu, kui herr Levada tahtis vallandada ajalehe den za dnjom ajakirjanikku. Kui ajaleht oleks soovi täitnud, siis vastutasuks lubati tasuta reise Levadia klubi tähtsamatele välismängudele. Üldse soovitas Levada kirjutada Levadiast ainult häid ja meeldivaid artikleid. Ajakirjanik kirjutab, et Pohlak on hoidunud sekkumast ajakirjanike töömaile.Kuigi põhjusi leiaks rohkesti.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          luutik, kus kohast votad sa siin, et keegi meil foorumis tahaks levadat presidendiks?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas lorenzo


            luutik, kus kohast votad sa siin, et keegi meil foorumis tahaks levadat presidendiks?
            olen ma seda öelnud? Korra mainisin vist, et see on eestikeelses riigis võimatu.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas luutik


              Algselt postitas lorenzo


              luutik, kus kohast votad sa siin, et keegi meil foorumis tahaks levadat presidendiks?
              olen ma seda öelnud? Korra mainisin vist, et see on eestikeelses riigis võimatu.
              lihtsalt jareldasin su tekstist. sel juhul ei saa ma aru, miks kull sa pidevalt levada siia sisse tood? pidevalt ju kui siin raagitakse pohlaku puudustest, siis sa mainid vastuseks levada puudusi
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Algselt postitas luutik


                tsitaat:Iga loll näeb ju, et EJL-i kodukas on kõike muud kui atraktiivne ja informatiivne
                Kus siis nüüd Flora tööliste abistav käsi on? Ja ma usun, et ma ei eksi, kui väidan,et juba parasjagu aega tagasi lubati jalgpalliliidu koduleht korda saada...
                vastus: Lubati küll, aga sel ajal oli ju Kannik seal ametis. Tehti kaadrivahetusi parajasti.
                .................................................. ..................

                *Samas keegi ei kahtle ka, et Tartu Rocki ja korvpalliliidu arvepidamine käsikäes käiks*
                Seda küll, aga jutt oli sellest, et Rock ei oma ülevaadet kossuliidu rahaseisudest, või omab? Osavalt hiilisid jah vastusest kõrvale.
                \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
                * Äkki on isegi nii hirmsal ja jubedal mehel nagu Pohlak on mingi piir, millest ta üle ei astu? *
                Võibolla, aga samas oli see räige rikkumine, mis jäi karistamata miinuspunktidega. Oleks õiglane karistus olnud. Merkuuri karistati I liigas miinuspunktidega, kuid tema puudused olid mõistetavamad, seotud klubi rahapuudusega. levadia aga lihtsalt ei suvatsenud vajalikul arvul noortemeeskondi luua.
                Ma lõpetan sellel aastal
                Olgu jumal sulle armuline, zaz.
                Idioot! Ma lõpetan see aasta kooli!
                Seega valmis astuma EJL-i tüüri juurde

                Ma ei hiili mingitest vastustest kõrvale! Ma viitan sellele, et sinu väited on tobedad ja mitte kuigi asjalikud! Miks ma peakski sulle vastama? Lihtsalt lollused hakkavad silma ja häirivad!

                Tartu Rocki näite tõid sina sisse. Kahjuks ma ei tea kuidas korvpalli ringkondades asi käib, kuid nagu ma viitasin siis kindaslti mitte nii nagu praegused Flora ja EJL-i \"sõprussidemed\" . Ja kas korvpalliliiga ja korvpalliliit pole erinevate juhtfiguuride ja korraldustega? Sellisel juhul, miks peakski Tatu Rocki huvitama korvpalliliit, kui ta võistleb korvaplliliiga egiidi all?

                See, et Pohlak on hirmus ja jube mees oli mul loomulikult naljaga pooleks mõeldud vaste.. Kui sina seda nii võtta ei suuda siis kahju sinust...
                Ja sinu arvates teeb selline käitumine härrast koohe pühaku ja kõige ausama EJL-i juhi?

                Ja olgu mainitud siis, et ma ei ole mitte kummagi vaidluspoole pooldaja, vaid lihtsalt lollused ja mõttetu pläma teevad kurjaks. Seetõttu mainsisin ka seda, et kodulehte lubati juba mõned ajad tagasi parandama hakata....
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Zaz teatas: Ma lõpetan sellel aastal kooli.
                  Ei usu, et lõpetad. Kirjavigu on liialt palju.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas luutik
                    EJLil tuleks siis hakata maksma Florale väljaku ettevalmistamise eest märtsi ja aprillikuus peetavate mängude eest. Samuti tuleks siis ilmselt eraldi leppida kokku selles, kelle kulul toimub võimalik muruvahetus, kui väljak põhjalikult ära rikutakse, mis on varakevadel ja hilissügisel täiesti reaalne.Samuti peaks EJL hakkama maksma renti staadioni ja treeningväljakute kasutamise eest, sest varasemad lepingud vaadatakse ilmselt ümber.
                    Võibolla mõtisklen sellel teemal hiljem kunagi pikemalt, kuid minu jaoks on staadionit puudutav küllaltki segane. Nimelt ei suudaks ma Lilleküla statat Flora omaks nimetada, samas ei saa aga ka öelda, et see on nö Eesti Jalgpalli Staadion. Probleemne koht on raha, sest väga suured summad on tulnud mujalt ehk siin tekib olukord, kus staadioni ehitab Florale ka näiteks riik. Kuid see oleks ju mõneti äkki lollus. Või äkki poleks ka. Siiski arvan, et riik ehitas statat pigem Eesti Jalgpallile. Ja vot nii need probleemid tekivad - ehk mina ei suuda küll täiesti kindlalt ja vendunult öelda, et EJL peaks Florale renti maksma. Samas mõistan täiesti, et Flora taskust ei saa ju ka hooldussummad tulla - kui seal keegi teine möllab. Segane asi. Eks mõtlen veel natuke aega ja ehk suudan kasvõi eneses mingile otsusele jõuda.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Algselt postitas luutik


                      Algselt postitas lorenzo


                      luutik, kus kohast votad sa siin, et keegi meil foorumis tahaks levadat presidendiks?
                      olen ma seda öelnud? Korra mainisin vist, et see on eestikeelses riigis võimatu.


                      \"JA RÄÄKIDA, ET LEVADA EJLI PRESIDENDIKS EI SOOVI, SEE ON LOLL JUTT. TEMASUGUNE MAKSIMALIST TAHAB SEDA KINDLASTI. Aga ta ei saa seda. Ikkagi ukrainlane, kes eestit ei räägi, see eestis sellist positsiooni ei saa\" /c/ LUUTIK

                      ???

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas Sats1


                        Algselt postitas luutik


                        Algselt postitas lorenzo


                        luutik, kus kohast votad sa siin, et keegi meil foorumis tahaks levadat presidendiks?
                        olen ma seda öelnud? Korra mainisin vist, et see on eestikeelses riigis võimatu.


                        \"JA RÄÄKIDA, ET LEVADA EJLI PRESIDENDIKS EI SOOVI, SEE ON LOLL JUTT. TEMASUGUNE MAKSIMALIST TAHAB SEDA KINDLASTI. Aga ta ei saa seda. Ikkagi ukrainlane, kes eestit ei räägi, see eestis sellist positsiooni ei saa\" /c/ LUUTIK

                        ???

                        Levada oleks hullem variant kui Pohlaku jätkamine.Eesti jalgpalli peaks juhtima ikka eestlased.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas Rein
                          Eesti jalgpalli peaks juhtima ikka eestlased.
                          ..., kes on ausad, õiglased ja erapooletud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas Sats1


                            Algselt postitas Rein
                            Eesti jalgpalli peaks juhtima ikka eestlased.
                            ..., kes on ausad, õiglased ja erapooletud
                            Täpselt.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Algselt postitas luutik

                              Ei usu, et lõpetad. Kirjavigu on liialt palju.
                              Et enam polnud kuidagi ega midagi arukat teemasse kirjutada, siis kukud mind sõimama?

                              Ja Raimo! Sina määrad siis mängudele kohtunikke või?
                              Igathes usun mina seda mida mina olen kuulnud (päris usaludusväärsetest allikatest, muide) Huvitav oleks teada ka, kuidas sa nii veendunult siis väidad, et asi toimub ausalt ja erapooletult?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                raimo, enne, kui kohtunike koha pealt sõna võtad küsi ikka pohlaku käest järele. ta nimelt isegi ei häbene seda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X