320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

    Algselt postitas runno


    to runno: ära näe vaeva, sealt ei tule niikuinii mingit mõistlikku vastust. Kontrollitud.


    ei mulle aitab.. seda enam, et kodanik ei suuda isegi primitiivsel tasandil diskuteerida..

    Soccenet.ee EI ole delfi
    Muide vastus tuleb ikka. Ainult vincent ei arvesta neid vastuseid, mis talle ei meeldi. Läheb koledasti närvi. Nüüd on sama nakkus ka runnot tabanud. Aga mis mina saan sinna parata, kui teil närvid nii läbi on. Ja kui te koguni targemad olete, nagu vahel väidate, siis jätke järele. Targema positsioonilt. Niiöelda põgenemine, aga mitte paaniline.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

      Algselt postitas runno


      Algselt postitas mikk


      Algselt postitas runno


      Algselt postitas troll


      Minu arvates on tegu hüva plaaniga. FIFAle tehakse lihtsalt rehepappi. Kannik on lihtsalt liiga rumal, et skeemist aru saada.
      Lühidalt- FIFA eraldas sihtotstarbeliselt EJLile ruumide tarbeks 400 000USD.
      Nüüd võtame selle raha vastu. Kõik võidavad- EJL ei pea kolima, riigi ja Flora ühine AS saab tulu. Raha jagatakse vastavalt osalusele.
      Põhimõtteliselt ei muutu midagi, ainult FIFA 400 000 USD on kasutatud otstarbekalt
      Ma ei saa aru, mille ümber siin kisendatakse..... .
      Sorry OT pärast..
      .. sooviksin tervitada metsavargaid põlvamaalt..mul on olemas jumala hea skeem olemas, kuidas mingitele idikatele tünni teha..lisaks tervitan veel offshorkade kasutajaid tallinnast, ja üldse igasuguseid skeemimeistreid.. jõudu siis kavalpeadele..

      kas Te ikka olete kuulnud, et Meiusil ja Samusenkol on plaan Eestis jalga lasta.. ning soome margad pidid kah käibelt ära kaduma..
      Aga minu arvates pole see mingi rehepaplus. Kui FIFA on raha sellisel otstarbel eraldanud ja selle saaks kas rendi või ostulepinguga vormsitada, siis on FIFA saanud täpselt seda mida tahab - kohalik jalgpalliliit omad ruumid. See on FIFA jaoks parem lahendus, arvan, et ka osapoolte jaoks perem kui mingisugune umbmäärane lälin, et jalgpalliliit on vahendanud palju FIFA raha, et on mingid teened ja et oleks ebamoraalne raha küsida. (Pmst võiks siin ju demgoogitseda, et kui Pohlaku oponendid väidavad, et jalgpalliliit ongi olnud Pohklak, et kas need teened on siis Pohklakul ja kuidas siis moraaliga on, aga see selleks.)

      Lihtsalt kui on mingi objekt a keegi athab ruume saada, siis otsa või rendi. Jalkaliit ei pea mingeid asju lihtsalt niisama saama. Igasugused tasuta asjad võivad tekitada halbu pretsedente (eriti kui seda Kanniku moodi häguste argumentidega põhjendatakse). Kusagil teisel ajal ja teises kohas ja teise objektiga, tuleb mingi sumo või kergejõustikuliit ja ütleb, et miks meie ei saa kui nemad saavad.

      Ja kogu selle jama taustal on ika see, et riik ei tea kuidas spordiobjekte rahastada ja kuidas neid juhtida.
      küsimus on FIFA - kui ühe olulisema rahakraani eesti jalgpalliliidu jaoks - raha parima ja LÄBIPAISTVAMA kulutamise osas... tavaliselt on katusorganistasioonidel ka selline organ nagu revisjon... ja paraku juhatuse otsus ei ole rev. kom jaoks piisav argument, seda enam, pinda on samas piirkonnas võimalik rentida ka 33% odavamalt...tavaliselt peaks tegema seda läbi avaliku vähempakkumise.. et SIIANI on saadud toetust n.o ülejala, ei tähenda, et selline olukord ka tulevikus jätkuda saaks..
      Kuskohas sealsamas piirkonnas on võimalik 94 aastaks 5,5 miljoni eest või sinu järgi isegi 33% väiksema summa eest pinda rentida. Võtaks kohe ära.

      Aga minu vastus puudutas seda, et kui fifa oli sihtotstarbeliselt(!) jalkaliidu ruumida jaoks selle raha eraldanud, siis pole see rehepeplus. Ja ei pea õigeks, et liit mingite ebamäärastele moraalireeglitele viidates, asju tasuta saab.
      Y R A

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

        to Mikk

        kui suured need ruumid siis on? mulle on neid pakutud igaljuhul 100 - 150 kr/m2 ja peale selle ei ole ka juttu olnud R. lepingu tingimustest..

        kas keegi on nõudnud, liit saab midagi tasuta.. küsimus on ainult katusorganisatioooni raha läbipaistvas kasutamises tulevikus tekkivate eksesside ärahoidmiseks..
        Selliseid asju ei otsustata kellegi hetkeemotsiooni najal..

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

          Paistab, et siin on suured kinnisvara gurud osalemas. Pean vist lahkuma. Tehtigi juba märkus, et indrek, ära liiale mine.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

            Algselt postitas luutik


            Paistab, et siin on suured kinnisvara gurud osalemas. Pean vist lahkuma. Tehtigi juba märkus, et indrek, ära liiale mine.
            keegi ei sunni Sind lahkuma. aga palun võta oma postitusi tehes mõistus appi..


            Lapsed loevad seda!


            P.S mul jumala ükskõik, oled sa IndrekS, PaavoK v. AivarP. või keegi neljas... nii ei saa..

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

              Algselt postitas runno


              Algselt postitas luutik


              Paistab, et siin on suured kinnisvara gurud osalemas. Pean vist lahkuma. Tehtigi juba märkus, et indrek, ära liiale mine.
              keegi ei sunni Sind lahkuma. aga palun võta oma postitusi tehes mõistus appi..


              Lapsed loevad seda!


              P.S mul jumala ükskõik, oled sa IndrekS, PaavoK v. AivarP.. nii ei saa..
              Nojah, heakene küll, aga mida need lapsed siia puutuvad? Hakkad ka demagoogitsema, arvestades mis sõnu eelmisel leheküljel kasutasid. Just selles mõttes, et lapsed loevad neid.
              PS: See PaavoK, kas see peab Kivine olema või? See ju puhas pohlaku vastasrinde mees. Tuleeilemeile.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                Algselt postitas luutik


                Algselt postitas runno


                to runno: ära näe vaeva, sealt ei tule niikuinii mingit mõistlikku vastust. Kontrollitud.


                ei mulle aitab.. seda enam, et kodanik ei suuda isegi primitiivsel tasandil diskuteerida..

                Soccenet.ee EI ole delfi
                Muide vastus tuleb ikka. Ainult vincent ei arvesta neid vastuseid, mis talle ei meeldi. Läheb koledasti närvi. Nüüd on sama nakkus ka runnot tabanud. Aga mis mina saan sinna parata, kui teil närvid nii läbi on. Ja kui te koguni targemad olete, nagu vahel väidate, siis jätke järele. Targema positsioonilt. Niiöelda põgenemine, aga mitte paaniline.
                Hullumaja puhvet, noh Siin pole küsimus meeldimises või mittemeeldimises - kui sulle esitatakse konkreetseid küsimusi ja palutakse oma väiteid põhjendada, aga sa hakkad hoopis muust asjast rääkima - kamoon, mees, vastus ei ole see, kui sa kirjutad niisama mingi jutu, mis eelnevaga ei haaku! Ja see väide, et \"kui targemad olete, jätke järele\" meenutab mulle üht su varasemat seisukohta \"kui keegi mulle vastu ei vaidle, siis järelikult mul on õigus\". No anna andeks, tõesti.
                Ja veel - mu närvid on täiesti korras, aga aitäh muretsemast .
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                  Algselt postitas vincent



                  Ja veel - mu närvid on täiesti korras, aga aitäh muretsemast .
                  No ega eriti ei usu, aga OK.
                  PS. mis siis ikka, eks ma olen siis ise see tark, kes lõpetab esimesena. Keegi ju peab lõpetama, või kuidas?
                  PPS. Levadia küsimusele võite vastata ka Levadia teema all.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                    Algselt postitas runno


                    to Mikk

                    kui suured need ruumid siis on? mulle on neid pakutud igaljuhul 100 - 150 kr/m2 ja peale selle ei ole ka juttu olnud R. lepingu tingimustest..

                    kas keegi on nõudnud, liit saab midagi tasuta.. küsimus on ainult katusorganisatioooni raha läbipaistvas kasutamises tulevikus tekkivate eksesside ärahoidmiseks..
                    Selliseid asju ei otsustata kellegi hetkeemotsiooni najal..
                    Kui see just vannitoa suurune pole, siis peaks hea tehing olema.
                    Ja keegi on küll nõudnud, et pinnad epaks tasuta saama. See keegi on Indrek Kannik, Eesti Jalpalliliidu president.
                    Läbipaistvat kasutamist toetan igati.
                    Y R A

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                      Algselt postitas luutik


                      Algselt postitas runno


                      Algselt postitas luutik


                      Paistab, et siin on suured kinnisvara gurud osalemas. Pean vist lahkuma. Tehtigi juba märkus, et indrek, ära liiale mine.
                      keegi ei sunni Sind lahkuma. aga palun võta oma postitusi tehes mõistus appi..


                      Lapsed loevad seda!


                      P.S mul jumala ükskõik, oled sa IndrekS, PaavoK v. AivarP.. nii ei saa..
                      Nojah, heakene küll, aga mida need lapsed siia puutuvad? Hakkad ka demagoogitsema, arvestades mis sõnu eelmisel leheküljel kasutasid. Just selles mõttes, et lapsed loevad neid.
                      PS: See PaavoK, kas see peab Kivine olema või? See ju puhas pohlaku vastasrinde mees. Tuleeilemeile.
                      See üks sõna mida ma eelmise lk. postituses kasutasin on selge ka minu 1 aasta 10 kuusel tütrel,- lastesõimest ilmselt, sest kodus ma ei vannu ..sinu jutul võivad aga noorte psüühikale olla palju sügavamad tagajärjed..

                      PS. nagu ma ütlesin on mul jumala ükskõik kes Sa oled \'
                      Loe: ühtlasi kelle poolt sa oled.

                      PPS. Sa oled nii kena mees ja tuled ka mulle viisakust õpetama.. ja peale selle paistab, et jutt sul jookseb.. Nii, et palun vasta ikkagi mu küsimusele ..

                      50 79 552 on nr

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                        Algselt postitas mikk


                        Algselt postitas runno


                        to Mikk

                        kui suured need ruumid siis on? mulle on neid pakutud igaljuhul 100 - 150 kr/m2 ja peale selle ei ole ka juttu olnud R. lepingu tingimustest..

                        kas keegi on nõudnud, liit saab midagi tasuta.. küsimus on ainult katusorganisatioooni raha läbipaistvas kasutamises tulevikus tekkivate eksesside ärahoidmiseks..
                        Selliseid asju ei otsustata kellegi hetkeemotsiooni najal..
                        Kui see just vannitoa suurune pole, siis peaks hea tehing olema.
                        Ja keegi on küll nõudnud, et pinnad epaks tasuta saama. See keegi on Indrek Kannik, Eesti Jalpalliliidu president.
                        Läbipaistvat kasutamist toetan igati.
                        jajah artiklist tuli nii välja küll.. aga kuidagi imelik põhjendus, et uskuda.. .

                        mis sellesse, kui kinnisvara tehingusse puutub, siis annan sulle hea meelega ruume rendile, mille eest 94 aasta renditasu kohe kätte saab.. M/2 hinda vaadata on nimelt pisut lühinägelik.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                          Algselt postitas runno


                          Algselt postitas mikk


                          Algselt postitas runno


                          to Mikk

                          kui suured need ruumid siis on? mulle on neid pakutud igaljuhul 100 - 150 kr/m2 ja peale selle ei ole ka juttu olnud R. lepingu tingimustest..

                          kas keegi on nõudnud, liit saab midagi tasuta.. küsimus on ainult katusorganisatioooni raha läbipaistvas kasutamises tulevikus tekkivate eksesside ärahoidmiseks..
                          Selliseid asju ei otsustata kellegi hetkeemotsiooni najal..
                          Kui see just vannitoa suurune pole, siis peaks hea tehing olema.
                          Ja keegi on küll nõudnud, et pinnad epaks tasuta saama. See keegi on Indrek Kannik, Eesti Jalpalliliidu president.
                          Läbipaistvat kasutamist toetan igati.
                          jajah artiklist tuli nii välja küll.. aga kuidagi imelik põhjendus, et uskuda.. .

                          mis sellesse, kui kinnisvara tehingusse puutub, siis annan sulle hea meelega ruume rendile, mille eest 94 aasta renditasu kohe kätte saab.. M/2 hinda vaadata on nimelt pisut lühinägelik.
                          Eks see sõltuks jälle sellest kui suurt pinda pakud ja nis hinaga. Muuseas, see on lihtsalt üks detail, miks ma siin sõna võtsin - ma oli natuke kriitiline selle loo suhtes, kuna see ei anna asjadest selget pilti. Me ei tea isegi nii lihtsat asja, mis pinnast või mitmest ruutmeetrist käib jutt. Või kuidas FIFA selle raha eraldas. Kas see on mingiks x eelrveperioodiks kulutamiseks nähtud, et kui ei kasuta ära, siis jääte ilma. Tõenäoliselt, aga täpselt ei tea.
                          Palju puudlikku infot ja ebaselgust, aga pohlaku pooldajad ja vastased saavad jälle võimaluse üksteist kottida.

                          PS. Kannik on sarnast mõtet ka varem avaldanud.
                          Y R A

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                            Algselt postitas luutik


                            Algselt postitas vincent



                            Ja veel - mu närvid on täiesti korras, aga aitäh muretsemast .
                            No ega eriti ei usu, aga OK.
                            PS. mis siis ikka, eks ma olen siis ise see tark, kes lõpetab esimesena. Keegi ju peab lõpetama, või kuidas?
                            PPS. Levadia küsimusele võite vastata ka Levadia teema all.
                            PALUN, PALUN ole meist targem ja lõpeta siin teema all Levadast rääkimine, küsimustele mitte vastamine ja muu demagoogitsev ja teemaga/küsimustega mittehaakuv mula. Olen sellisel juhul nõus ennast sinust rumalamaks tunnistama. Rünno ka arvatavasti Tunne nüüd rõõmu.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                              minu aravtes sa uuv paned mööda või kuidas sina seda sõna \"rehepaplus\" defineerid. Sitt asjajamine, mis tundub praegu keiss olevat, ei ole veel rehepaplus.
                              Y R A

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                                oma närvide rahustuseks soovitan seda konkreetset teemat enam mitte lugeda.

                                Sama nagu delfi kommentaarid, ajab mõtetult närvi see ajuvaba vaidlus mis siin toimub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X