320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
    Milleks Levadial on vaja otsekonkurendile (FCF omab Sportland Arena) raha anda?
    Kas Levadias on kõik tõesti nii väiklased? Suvel kasutasid tasuta staadioni ja teenisid tänu sellele kõvasti, nüüd siis ei raatsita midagi tagasi anda. Kurb küll.

    Kommentaar


      „Kui Levadial ei sobi konkurendile raha anda, siis on loogiline ise midagi valmis ehitada”/c/Raimo.

      100-150 vaatajate jaoks? Jama

      Kommentaar


        Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
        „Kui Levadial ei sobi konkurendile raha anda, siis on loogiline ise midagi valmis ehitada”/c/Raimo.

        100-150 vaatajate jaoks? Jama
        Aga milleks siis viriseda?
        Florale raha anda ei taha,valgustuse paigaldamise jutuga algatust pole teinud,ise ei taha ehitada,sest jama on jne
        Tundub küll ikka sinna kanti kiskuv,et virisemine virisemise pärast ainult.
        Kuigi kivi ka Liidu kapsaaeda,et normaalset lahendust ei leitud
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          ot kas mina olen valesti aru saanud voi..aga Levadia ehitab ikka staadioni omale Maarjamaele voi mis see koht nuud oligi?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            ot kas mina olen valesti aru saanud voi..aga Levadia ehitab ikka staadioni omale Maarjamaele voi mis see koht nuud oligi?
            Treeningkeskuse
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              ütleks nii, et alaliidu juht ei saa samasse liitu kuuluvale klubile nii avalikult ja sellise pahatahtliku osatamisega jalaga munadesse anda isegi siis, kui oleks põhjust. igale virinale (mõtlen Rüütli oma) ei pea avalikult vastama.

              Kommentaar


                Tra, kellele seda veel vaja on...

                tundub, et lisaks sellele, et matsi ei riku hea haridus, ei riku teda ka rikkus, ühiskondlik positsioon ega siiski laialdane tunnustus tehtud töö eest.
                Pohlak on kui seltsimees Tsäbovõitra - "jälitaja ja hävitaja ning alati ustav riigiinimene" /powered by Harri Lehiste/

                Kommentaar


                  Laupäeva keskpäeval aheldatakse Raadio 2-e ülekuulamiste toa kõledale puupingile jalgpalli pealik Aivar Pohlak! Miski ei jää saladuseks!

                  ”Ülekuulamisel” annab Eesti Jalgpalliliidu asepresident tunnistusi oma suhetest teiste endiste ja praeguste jalgpalli tipptegelastega nagu Indrek Kannik ja Tarmo Rüütli. Aivar Pohlak nimetab saates Eesti Jalgpalli eksjuht Indrek Kannikut valetajaks ja kaabakaks ning tema sõnade kohaselt saaks nende kirjavahetusest terve raamatu. “Ta on poliitik ja ta on Eesti ühiskonda väga palju sitas suunas mõjutanud,” arvab Pohlak Kannikust.


                  Edit: olgu see siis neile, kes eelmises postituses olevat linki avada ei viitsi.

                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Päris hea saade oli ja saatejuhid ka toredad ja sõbralikud.

                    Kommentaar


                      pohlakule on kõik lubatud kuna tal on nii kindel tagala. kui tahb paneb koondisse kõik fc elva mehed kui tahab nimetab koondise peatreeneriks makro kristali vms see on kõik reaalne tänapäeval ju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                        pohlakule on kõik lubatud kuna tal on nii kindel tagala. kui tahb paneb koondisse kõik fc elva mehed kui tahab nimetab koondise peatreeneriks makro kristali vms see on kõik reaalne tänapäeval ju

                        Ema,anna padruneid
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Rüütli kavatseb Pohlaku kohtusse kaevata - http://www.delfi.ee/news/paevauudise...hp?id=14279827
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Põhimõtteliselt oleks vaja see mees (A.P.) korrale kutsuda jah. Tegelegu jalgpalli arendusega ja pruukigu vähem oma lapsesuud. Iga selline lollus vähendab võimalusi, et mõni ärimees või muidu kõva mees tahaks ennast jalgpalliga siduda.
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Haige rott Sihukesed lämbuvad lõpuks oma pasa sees.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Rüütli kavatseb Pohlaku kohtusse kaevata - http://www.delfi.ee/news/paevauudise...hp?id=14279827
                                Räige OT, aga mulle tõi selle jutukese viimane lõik heldimuspisara silma. Nagu hattrickis oleks mäng toimunud. Ja tore, et Teitur ikka 5 tükki taha pani.
                                Mul on liiv ja sul on savi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X