320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks siin osad räägivad muust kui Pohlaku tegevusest EESTI JALGPALLIS???

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust

      Muidu lihtsalt liiga palju lolle arvamusi siin.
      kas mõtled ikka lolle arvaumsi herr pohlakust?

      Kommentaar


        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        kas mõtled ikka lolle arvaumsi herr pohlakust?

        Vabandan, et ei väljendanud eriti täpselt. Mõtlesin pigem ikka rumalaid arvajaid !

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Vabandan, et ei väljendanud eriti täpselt. Mõtlesin pigem ikka rumalaid arvajaid !
          nagu näiteks ja mis põhjusel?

          Kommentaar


            Tsitaat:
            Algselt postitas eestimees
            seepärast iginoored terja ja reim mängivadki... jelle loodab et viikmäe ka avaneb veel ja areneb


            Ma olen kaua mõelnud, miks kasutatakse terminit "idioodi järjekindlus". Hea, et see asi nüüd selgeks sai.

            (Kasutasin siin selgitamiseks Vincenti vastust Valgevene teemas.)

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Tsitaat:
              Algselt postitas eestimees



              Ma olen kaua mõelnud, miks kasutatakse terminit "idioodi järjekindlus". Hea, et see asi nüüd selgeks sai.

              (Kasutasin siin selgitamiseks Vincenti vastust Valgevene teemas.)
              jelle kohta käib termin "idioodi järjekindlus" (seepärast iginoored terja ja reim mängivadki... jelle loodab et viikmäe ka avaneb veel ja areneb )

              Kommentaar


                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                jelle kohta käib termin "idioodi järjekindlus" (seepärast iginoored terja ja reim mängivadki... jelle loodab et viikmäe ka avaneb veel ja areneb )

                Seda küll, aga vincent kasutas seda terminit vist sinu kirjutiste kohta.

                Kommentaar


                  tõsi ta on jah

                  eestimees, kõik on sellest juba ammu aru saanud, et sulle ei meeldi Terja, Reim, Viikmäe ja ilmselt ka Jelle eriti mitte. Aga kui sa sellest niimoodi lakkamatult pasundad, siis viskab teistel lihtsalt üle ja teinekord võidakse ka mõni sinu asjalik mõte liigitada rubriiki "jälle see vend karjub seal". Millest oleks ju kahju. Nii et selline sõbralik soovitus lihtsalt - võta rahulikumalt. Peace.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    tõsi ta on jah

                    eestimees, kõik on sellest juba ammu aru saanud, et sulle ei meeldi Terja, Reim, Viikmäe ja ilmselt ka Jelle eriti mitte. Aga kui sa sellest niimoodi lakkamatult pasundad, siis viskab teistel lihtsalt üle ja teinekord võidakse ka mõni sinu asjalik mõte liigitada rubriiki "jälle see vend karjub seal". Millest oleks ju kahju. Nii et selline sõbralik soovitus lihtsalt - võta rahulikumalt. Peace.
                    jep mis siin see nurisemine ikka enam aitab. peace out!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      jep mis siin see nurisemine ikka enam aitab. peace out!
                      kle jäta see Viikmäe, võta parem Neemelo ette, küll Krissu avaneb, aga tollest teisest ei saa iial asja.
                      MU FCUK

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                        kle jäta see Viikmäe, võta parem Neemelo ette, küll Krissu avaneb, aga tollest teisest ei saa iial asja.
                        Krissu on su sõber ja seega suuremad võimalused tal avanemiseks?

                        Kommentaar




                          Õige jutt.

                          Kommentaar


                            Puhas tõde tuleb Levada suust Pohlaku kohta, et tegu on haige inimesega! Tegu on inimesega kes kõrvaldab Eesti jalgpalli juurest kõik inimesed kes on talle nii-öelda ohtlikut ehk on isiksused, nt Pijpers, ja oskavad ise mõelda mitte ei ole talle lojaalsed nagu kutsikad. Tegu on suure valetaja. Mulle alati meeldib kui ta räägib Eesti jalgpalli üles rajamisest ära aja paska pohlak suust!!!! jalgpall oli ennem sind ülesse ehitatud ja toimus väga hästi ja veel paremini toimis süsteem, pohlak tuli ja keeras rohkem perese asja, ei lasknud treeneritenõukogul tekkida vms kõik mis võisid teda ohustada keelas ära. neo-stalin või neo-hitler on ta. palju treenereid on ta välja viskad eesti jalgpalli arendamise juurest? seda nimekirja pole mõtet isegi siia kirjutada enamus teavad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                              Puhas tõde tuleb Levada suust Pohlaku kohta, et tegu on haige inimesega! Tegu on inimesega kes kõrvaldab Eesti jalgpalli juurest kõik inimesed kes on talle nii-öelda ohtlikut ehk on isiksused, nt Pijpers, ja oskavad ise mõelda mitte ei ole talle lojaalsed nagu kutsikad. Tegu on suure valetaja. Mulle alati meeldib kui ta räägib Eesti jalgpalli üles rajamisest ära aja paska pohlak suust!!!! jalgpall oli ennem sind ülesse ehitatud ja toimus väga hästi ja veel paremini toimis süsteem, pohlak tuli ja keeras rohkem perese asja, ei lasknud treeneritenõukogul tekkida vms kõik mis võisid teda ohustada keelas ära. neo-stalin või neo-hitler on ta. palju treenereid on ta välja viskad eesti jalgpalli arendamise juurest? seda nimekirja pole mõtet isegi siia kirjutada enamus teavad.
                              wow, ja sa ise nagu usud ka kõike seda juttu mis siia kirjutanud oled? kui nii, siis oleks ju päris tore oma väidetele konkreetseid ja tõeseid põhjendusi ka tuua. niisama klähvida oskavad kõik.
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                                wow, ja sa ise nagu usud ka kõike seda juttu mis siia kirjutanud oled? kui nii, siis oleks ju päris tore oma väidetele konkreetseid ja tõeseid põhjendusi ka tuua. niisama klähvida oskavad kõik.

                                väide 1. - Tegu on inimesega kes kõrvaldab Eesti jalgpalli juurest kõik inimesed kes on talle nii-öelda ohtlikut ehk on isiksused, nt Pijpers, ja oskavad ise mõelda mitte ei ole talle lojaalsed nagu kutsikad.

                                u piir, a kommusaar lihtsad näited

                                väide 2. - Mulle alati meeldib kui ta räägib Eesti jalgpalli üles rajamisest

                                ENSV liiga süsteem toimis juba siis kenasti, küsige vanadelt tegijatelt need võivad rääkida, et pohlak lõhkus seda ja nüüd ta meie jalgpalli üles ehitaja kohe naljatilk

                                väide 3. - ei lasknud treeneritenõukogul tekkida vms kõik mis võisid teda ohustada keelas ära.

                                see juba pikem jutt, et siia seda kribada


                                see muidugi minu arvamus oma mõtteid võib ju avaldada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X