320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    No mis kasu saab Pohlak, kui Ahjupera isegi mängida saaks? See on ikka parajalt mööda mõtlemine, kui arvatakse, et koondises mängimise number suurt kasu müügi puhul toob. Näiteks Palatu müüdi maha ilma ühegi koondisemänguta, ka Londaku puhul ei mänginud see rolli. Samas Lindperel oli hästi palju koondisemänge tallel, ometi oli tema müüghind eelmiste omast hulga madalam. Ja kui palju pakuti teda alla nn omahinna, enne, kui lõpuks kaubale saadi.
    1) Koondislased FCF-st saavad raha oma klubis ning koondises: FCF-a ning EJL-u käest.
    2) Koondislased FCF-st saavad mängu/trenningu praktikat oma klubis ning koondises: FCF-s ning koondise tase palliritega mängides/trennides
    3) Koondisse kutse on arengustiimuliks
    4) Enne Florasse kutse, FCF juhid võivad palluritele lubada, et PERSPEKTIIVIS nad saavad kutse noorte/A-koondisse. Kas saavad seda lubama non-FCF klubide juhid ?

    Palatu, Londaki ning Lindpere müügi kohta, asi on VIST mitte "suur raha teenida", vaid "lihtsalt müüa ükskõik kuhu vaid välismaale". Nad on Norra/Taani/Rootsi Esiliiga voi Norra/Rootsi Meistriliiga klubi-autsaideri tase pallurid.

    Kommentaar


      Algselt postitas sicmic Vaata postitust
      Sa räägid tõenäosusest ehk siis teooriast...Teoretiseerima võib igaveseks jääda, praktika - nagu sulle just näidati - räägib ju teist keelt. Või mis? Praktika tunnistab ning korduvalt on üleminekute õnnestumise/ebaõnnestumise puhul tulnud jutuks, kuivõrd tihe on konkurents jalgpallurite turul.

      Määravaks, ma usun, saab sellisel tasemel pigem agendi töö. See, kas keegi on mingi koondise eest mõne üksiku korra mängida saanud, on küll nii kõrvaline faktor, et selle nimel kedagi koondises eelistada.
      vat seda juttu tahaks mone agendi suust kuulda kull. karta on et ega keegi siin ei raagi mis tegelikkuses toimub, sest ei kannata eriti kriitikat. aga agendi tublidust ma ei alahindagi. ja sinu jutt ikkagi ei ole veenev, kahjuks.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Mulle tundub aga, et koondis oli just siis edukam, kui koondise peatreener oli ühtlasi Flora peatreener
        Nüüd igast šisovid koondises sees, kes ei osanud (või ei tahtnud?) hümnigi laulda ja tulemused on nagu on.
        Lindpere kohta on Stas muidugi andnud igati pädeva hinnangu. Kohe näha, et asjatundja.

        Kommentaar


          Kelle sa Šišovi asemele paneks praeguses seisus, kus Jääger ja Allas on väljas? Lisaks olid minu arvates Jelle esimese paari aasta tulemused koondise peatreenerina täiesti võrreldavad nt. Pjipersi aegsete tulemustega, kui mitte isegi paremad, ilusa seeria on rikkunud viimased poolteist aastat.

          Algselt postitas urmar
          No Sidorenkov ja Kams on norm kandidaadid
          No ei!
          20 LEGEND

          Kommentaar


            No ma ei usu, et te nii lihtsameelsed olete, kui siin end näidata püüate. Olukorras, kus Pohlak on kindlasti üks enamhuvitatutest, et koondisel hästi läheb, arvate et ta hakkaks mingit varumeest koondisesse sundima? Selle asemel,et Ahjupera ja Post saaks kodus rahulikult treenida, arvate teie, et on kasulik nad Iisraeli kupatada, kus nad vast 2 trenni vaid teha saaksid, pluss edasi-tagasi sõidud, mis väsitavad. Pealegi, 99% oli kindel, et mängu nad ei pääse. Võiks ikka üritada mõelda ka enne kirjutamist.

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              vat seda juttu tahaks mone agendi suust kuulda kull. karta on et ega keegi siin ei raagi mis tegelikkuses toimub, sest ei kannata eriti kriitikat. aga agendi tublidust ma ei alahindagi. ja sinu jutt ikkagi ei ole veenev, kahjuks.
              Olgu, aga on sul tuua midagi nende väidete kinnituseks, et koondisemängud CV-s olulist rolli mängivad? Kas neist mängijatest, kes Levadiast ja mujalt klubidest koondisesse saanud, on keegi võõras liigas kanda kinnitanud? Jah, Neemelo on, ent tema kasutas selleks agent Lehiste abi.

              Miks on Kotenko ja Dmitrijev ja Šišov endiselt Eestis? Läinud on küll Kruglov ja Voskoboinikov, kellest üks istub varus ja teine tuli vahepeal juba tagasi. Samal ajal suudab Flora oma agendi kaudu välismaale müüa ka pallureid, kes koondise eest pole veel mänginudki.

              Minu jaoks on ilmselge, et Flora teeb agendi abil pidevalt tööd selle nimel, et oma pallureid välismaale katsetama ning lepinguid sõlmima saata. Nägin seda, et pidev töö välismaa suunas käib, paari aasta eest Floras töötades, seega ei lahmi ma kindlasti niisama. Teised klubid - tundub mulle - pole lihtsalt selles suunas töötanud. Võibolla puudub neil selleks otsene vajadus, kuid tulemuseks on ikkagi see, et pärsitakse mängija arengut ja sellega ka võimalusi koondisesse saada.

              Oskab keegi mulle nüüd seletada, miks Pohlakul oleks kasulik riskida koondise treeneri mõjutamisega, kui ta täidab oma klubi üht eesmärki ehk pallurite müümist välismaale (ja selle kaudu Eesti koondise taseme potentsiaalset parandamist) hoopis loogilisemaid ning jalgpallimaailmas levinud kanaleid pidi?

              Ma ei soovi oma jutuga küll kellegi maailmapilti ümber lükata, aga milleks näha kuradeid seal, kus neid ei pruugi üldse olla. Igaks juhuks kinnitan ka, et Eesti jalgpalliklubide sportlikke saavutusi silmas pidades mul lemmikklubi ei ole. V.a. FC Soccernet muidugi.
              Last edited by sicmic; 04.04.07, 17:01. Põhjus: täiendasin veidike
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                Olgu, mis on, aga kas ei oleks Eesti jalgpallile olnud kasulikum müüa välismaale need ainukesed tipud, kes meil olid/on Poom, Oper, Stepanov, Piiroja, Klavan?
                Koduste Meistriliiga mängude tase olnuks kõrgem ja pealtvaatajaid rohkem kui praegu? Muidugi, agent jäänuks tööta, aga mis meil agendist kui areng olnuks Meistriliiga tasemel ja pealtvaatajad nõudnuks suuremaid tribüüne ja sisehalli?

                Kommentaar


                  Algselt postitas lennat Vaata postitust
                  Olgu, mis on, aga kas ei oleks Eesti jalgpallile olnud kasulikum müüa välismaale need ainukesed tipud, kes meil olid/on Poom, Oper, Stepanov, Piiroja, Klavan?
                  Koduste Meistriliiga mängude tase olnuks kõrgem ja pealtvaatajaid rohkem kui praegu? Muidugi, agent jäänuks tööta, aga mis meil agendist kui areng olnuks Meistriliiga tasemel ja pealtvaatajad nõudnuks suuremaid tribüüne ja sisehalli?
                  Milleks? Et heade Eesti jalgpallurite potentsiaal jääks kasutamata ning saaksime koondisega veel rohkem kolki? Kuidas me teame, kes on tipp, kui me ei saada neid proovima? Eriti kui meil on ka jalgpallikoole, kus ligikaudu sama hea tasemega noori pallureid on muudkui tulemas.

                  Muudkui madistame siin omaette mudaliiga tasemel ja pealtvaatajaid aina tuleb? Ei usu.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    URMAR,
                    Kas sa saad ütlema-miks Post, Kams, Ahjupera, Sidorenkov said kutse koondisse, vaid 1)Kaalma, 2)Shvets, 3)Novikov, 4)Vassiljev, 5)Voskoboinikov, 6)Teever ei saanud ?

                    P.S. Vosko teab riigikeelt: ta õpis eesti koolis.

                    Kommentaar


                      seda pead küll jelle käest küsima

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        seda pead küll jelle käest küsima
                        Jellelt oleks toesti huvitav sellele kusimusele kommentaari saada. mina olen aru saanud, et ideaalmaailmas esindaksid oma riigi koondist riigi parimad pojad. meil vist kahjuks see siiani nii ei kai.

                        muide, ootaks huviga paeva, mil naiteks neid viimaseid mangijaid voetakse eranditult mitte Flora klubist. antud juhul siis Posti ja Ahjupera geiss aga seda vist on palju loota seni kuni Pohlak eesotsas on.

                        ja sicmic, su jutt on koik tore ja see peab ka paika kindlasti, aga sinu kusimusele vastates- ma ei saa seda kuidagi kahjuks hetkel toendada, sest keegi ju ei tunnista, nagu ma juba ka utlesin. ehk koik voib ju ilus ja lilleline olla, aga mis tegelikult toimub? ma loodan, et tead ka ise, et maailm pole niivord varviline, vaid vagagi must-valge.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Mina ootaks jälle huviga seda päeva, millal osad huvilised aru saaksid, et mängijate müümiseks peab kõvasti agenditööd tegema, lihtsalt koondises mängimisest võib väheks jääda. Ja varupingil olemine aitab veel vähem.

                          Kommentaar


                            Eks need proovijad postitati varem või hiljem kõik Eestisse tagasi ka, aga kõik neist ei laekunud mitte enam Florasse.
                            PS
                            Zahost on küll kahju, milline mees ikkagi, ja samas ta ei sobinud Kuveidi šeikidele.

                            edit: see post on urmarile

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                              URMAR,
                              Kas sa saad ütlema-miks Post, Kams, Ahjupera, Sidorenkov said kutse koondisse, vaid 1)Kaalma, 2)Shvets, 3)Novikov, 4)Vassiljev, 5)Voskoboinikov, 6)Teever ei saanud ?

                              P.S. Vosko teab riigikeelt: ta õpis eesti koolis.
                              sabotaaž! korruptsioon! kaalma - noor ja lootustandev mängumees narvast, kes paraku ei valda riigikeelt ega mängi flora-süsteemis ja on seetõttu ebaõiglaselt kõrvale heidetud!

                              nii või?

                              päris eestimehe tasemele nüüd ka langeda ei maksaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                muide, ootaks huviga paeva, mil naiteks neid viimaseid mangijaid voetakse eranditult mitte Flora klubist. antud juhul siis Posti ja Ahjupera geiss aga seda vist on palju loota seni kuni Pohlak eesotsas on.

                                ja sicmic, su jutt on koik tore ja see peab ka paika kindlasti, aga sinu kusimusele vastates- ma ei saa seda kuidagi kahjuks hetkel toendada, sest keegi ju ei tunnista, nagu ma juba ka utlesin. ehk koik voib ju ilus ja lilleline olla, aga mis tegelikult toimub? ma loodan, et tead ka ise, et maailm pole niivord varviline, vaid vagagi must-valge.
                                No ma ikka ei saa...

                                Mismõttes "palju loota seni kuni Pohlak eesotsas on"? Kui ei oska selgitada, mis võiksid olla need põhjused, et Pohlak asjade käiku mõjutaks, siis milleks lahmida? See, et Pohlak igal pool puldis on, tundub kõige loogilisem?

                                Ja mida ei tunnistata? Mis on konkreetselt see, mida nii kiivalt varjatakse? Kes varjab? Mis konkreetsel eesmärgil?

                                Mulle tundub, et maalisin suht must-valge pildi sellest kuidas mängijate müümine välismaale praktikas käib - agendi lobitöö kaudu. Kui soovid seda seostada mingite muude teguritega nagu see, kes koondise mängus pingil istub, siis muutub jah pilt värviliseks ja ebareaalseks.

                                Minu arust põhjendas urmar täna paari tunni eest väga hästi aru, miks Florale kuidagi ei tule kasuks, kui nende mängijad niisama pinki käivad soojendamas välismaal. Kogemusi välismaal hangib Flora oma mängijaile muid kanaleid (loe: agendi abil) pidi.

                                Endiselt ootan kelleltki vastust selle kohta, miks Pohlak "tegelikult" peaks koondise koosseisu tahtma Flora mehi toppida. Kas ta on kuidagi erilisem kõigist nendest klubiomanikest, kes oma mängijaid vigastusriski pärast ei taha koondisemängudesse lasta? Olgu, Eesti kontekst on teine kui välismaal, ent risk kaasneb koondisemängudega alati.
                                Last edited by sicmic; 04.04.07, 17:51. Põhjus: lisasin viimase lause
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X