320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    esiteks ma ei vabanda, ma läksin vaidlema selle üle et floral on noor koosseis mitte vana koosseis.

    teiseks 22-23 aastane ikka areneb veel. vaidle vastu palju tahad aga nii see on, kui ei taha siis ära usu (kui tahaksid uskuda siis annaks sule ühe taastusravi arsti numbri ja 2 kehakultuuri või füsiot......kurat kuidas neid nüüd nimetatigi üliõpilase numbrit kes teevad sulle selle selgeks).

    kolmandaks see, et kas tahab olla klubi suurte eesmärkidega - sa juba lugesid seda flora teema kõige viimasest postitusest juba.
    Ka 29a. mängumees areneb. Asi pole niivõrd arenemises vaid selles, mis tasemel ja mis tasemeni küündivaid pallureid terve Flora täis on.

    Ja varjude selle taha, et "oi meil on nii noored poisid" on justkui valetamine iseendaile. Levadia suutis küll 20a. poistega eesti kinni asjad panna. Miks siis Flora ei suuda? Järelikult on sitad 20a. pallurid on Floras.

    Kommentaar


      hmm 05. juuli 2007 | 23:56
      Näe, UEFA hindab Pohlakut. Küllap on karvane käsi mängus jälle, eksju? eksju? onju?

      Hea kommentaar uudistelehelt.

      Kommentaar


        [quote=marcello;791711


        aga õllekal oli lõbus,eriti pärast 75-ndat õlut[/quote]

        Kuuldes, et pilet maksab 150 eeku läks mul sinna mineku soov ära. Eks näis kas õhtul tuleb tagasi.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kuuldes, et pilet maksab 150 eeku läks mul sinna mineku soov ära. Eks näis kas õhtul tuleb tagasi.
          hmm.....kinnikeevitatud karp koos juhtmetega jumala koos. arvestades lauset ja teemat kuhu postitasid võiks arvata et käisid ikka õllekal ära ja võtsid "üks-kaks" õlut aga vist mitte.

          pras - ma annan siis veelkord vihje: flora asjad miks floras üks või teine asi on läheb teemasse nimega fc flora aga siin räägime pohlaku headest ja halbadest tegemistest nagu teema pealkirigi ütleb

          Kommentaar


            BALLAK,

            1) “kas ma ütlesin midagi valesti selle lausega? kui siis mida ja põhjendaks ära ka ehk räägid mis tegelikult on kui mina ütlesin valesti” (c) BALLAK

            “Näed kui palju asju meil pidevalt on juurde tulnud”-puhtam loosung, sest nende kõlavate sõnade all puudub põhjendamist. Mis “asju”-ainult positiivseid või negatiivseid ka? “Pidevalt” ? Kui “pidevalt” siis miks noorpallurite tehnika tase on läinud alla ning miks meie koondised mängivad kehvem hooaeg-hooajalt ?

            «kas mõni teine oleks sellega hakkama saanud?" (c) BALLAK

            Sa räägid tingivas kõneviisis. Küsin sind ka tingivas kõneviisis- kas BALLAK oleks sellega hakkama saanud ? Või, kas SATS1 oleks sellega hakkama saanud ? Või…

            2) «kui Pohlak on hetkel parim mees seal siis miks on vaja vinguda sel teemal et ikka ei taha pohlakut sinna ja tänna jne?» (c) BALLAK

            Taha või ei taha küsi klubide juhte. Küsi neid lisaks-kas nad hääletaksid Pohlaku kasuks salajase hääletuse puhul?

            “kas sa selle lausega "flora ja ejl on üks ja sama" mõtled seda et mõned inimesed töötavad mõlemas kohas või?” (c) BALLAK

            Nii mainitud asjaolu ka.

            “miks pohlak siis sinu arvates ainult siis parim lahendus on nagu sa väitsid "flora ja ejl on sama"? et kui oleks nii et flora oleks miskine esiliiga meeskond siis pohlak enam ei sobiks sinna? miks ta siis enam ei sobiks sinna? mida ta siis teisiti teeb?” (c) BALLAK

            Pole motet arutleda fantaasiaid. Kui sulle ometi meeldib arutleda fantaasiaid siis taba teemat “On vaja A-koondise peatreenerit, kes on "suurem", kui EJL” (c) Marduk

            Kommentaar


              Kuulge, palun lõpetage ära. Või suhelge tiguposti teel.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Kuulge, palun lõpetage ära. Või suhelge tiguposti teel.
                Möh?

                TSENSUUR!!!! Politsei!

                Huvitav lugemine ju iseenesest ja püsib ka kenasti teemas.
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sats1 Vaata postitust




                  Taha või ei taha küsi klubide juhte. Küsi neid lisaks-kas nad hääletaksid Pohlaku kasuks salajase hääletuse puhul?

                  Vaat mina ka ei ole aru saanud miks need valimised pole salajased ?

                  Oskab keegi mulle ehk seletada. Ballack, äkki sina?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Vaat mina ka ei ole aru saanud miks need valimised pole salajased ?

                    Oskab keegi mulle ehk seletada. Ballack, äkki sina?
                    äkki loeksid raimo postitust kui tahad vastust teada?
                    seal oli ju esitatud ainult üks kandidaat, keegi ei pakkunud kandidaate juurde. kas ejl peaks ilma presidendita olema siis? kuidas vaataks fifa ja uefa jne sellise variandi peale et ei suudeta isegi presidenti valida omale?

                    martin - loe uuesti läbi teema pealkiri ja mõtle siis uuesti. kui sulle ei meeldi siis miks sa loed seda teemat üldse teades millest siin räägitakse?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      hmm.....kinnikeevitatud karp koos juhtmetega jumala koos. arvestades lauset ja teemat kuhu postitasid võiks arvata et käisid ikka õllekal ära ja võtsid "üks-kaks" õlut aga vist mitte.
                      Rein postitas vastuseks minu kommentaari viimasele lausele aga nagu näha siis on mju arvuti taga ingel käinud ja selle ära kustutanud.
                      Postis oli lühidalt see,et kui keegi nii nõrk on,et iga enda tsiteerimist provokatsiooniks ja endavastaseks peab siis tuleks siin tsiteerimine ära keelata.
                      Reinule nii palju,et on jah krdi kallis aga tasus ära.Täna ilm sitt aga ikka minek.see ainuke koht kus kohtan selliseid inimesi keda kaua näinud ei ole.aga kesikud on ahned ja sellepärast on ka Rock näiteks 30 eeku.
                      Ja kuna nüüd läks teemast ka täiesti mööda siis:
                      Tunnen üht inimest kes rääkis alati kui halb Sahhiib on ja kuidas ta kohtunike mõjutab jne. Aga nüüd on ta mingil määral ka Floraga seotud ja ei tule enam sellist juttu,pigem loobitakse kaikaid "vastasleeri" kodaratesse.
                      Go figure
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        [quote=ballack;791761]äkki loeksid raimo postitust kui tahad vastust teada?
                        seal oli ju esitatud ainult üks kandidaat, keegi ei pakkunud kandidaate juurde. quote]


                        Kuidas on seotud kandidaatide esitamine ja avalik hääletus?

                        Oleks olnud hääletus salajane, siis oleks paljudel võimalus lasta ka valimiskasti rikutud või tühja sedeli.

                        Miks ei võiks olla siis Riigikogu ja presidendi valimised avaliku ?!


                        Demokraatlik oleks ikkagi salajane hääletus. Või ma eksin?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                          1) “Näed kui palju asju meil pidevalt on juurde tulnud”-puhtam loosung, sest nende kõlavate sõnade all puudub põhjendamist. Mis “asju”-ainult positiivseid või negatiivseid ka? “Pidevalt” ? Kui “pidevalt” siis miks noorpallurite tehnika tase on läinud alla ning miks meie koondised mängivad kehvem hooaeg-hooajalt ?

                          2) Sa räägid tingivas kõneviisis. Küsin sind ka tingivas kõneviisis- kas BALLAK oleks sellega hakkama saanud ? Või, kas SATS1 oleks sellega hakkama saanud ? Või…


                          3) Taha või ei taha küsi klubide juhte. Küsi neid lisaks-kas nad hääletaksid Pohlaku kasuks salajase hääletuse puhul?


                          4) Nii mainitud asjaolu ka.


                          5) Pole motet arutleda fantaasiaid. Kui sulle ometi meeldib arutleda fantaasiaid siis taba teemat “On vaja A-koondise peatreenerit, kes on "suurem", kui EJL” (c) Marduk
                          1) miks noormängijate tase on läinud alla - sellel teemal ei hakka vaidlema kas on läinud alla või teiste tase tõusnud ja tundub ainult nii või veel mõni muu variant aga igatahes on nii häid kui halbu asju (nii head kui ka halba oleks kõigil kes tema asemel oleks - ideaalinimest pole olemas). vaata kui palju mängijaid on välismaale läinud tänu pohlaku tutvustele näiteks. vaata kuidas uusi staadione tehakse (kes jälgib seda, et kui mõni uus staadion on kerkimas mõnel väiksemal klubil et kuidas aidata seda toetada, kotka välistaadion oleks hea näide). kuidas arendatakse eesti väiksemate kohtade jalgpalli (eraldi bussid trennidesse, eraldi jalgpalliklassid jne). alecoq arena - pohlak ütles väga õieti: kas keegi oleks siis aidanud finantseerida staadioni ehitust kui oleks ÕIGE hind kohe alguses öeldud? vaata kaugele jõutud on.......jah võite küll vinguda et ei ole valmis ja miks pole seal üht ega teist aga vaata palju finantsi sinna peab suunama ja kust kurat ta selle siis võtma peaks? ega ta abramovits pole kellel naftadollarid tagataskus sügelevad et kulutada saaks. vaata kui palju on organiseeritud erinevaid noorte turniire eestis! ilma pohlakuta poleks pooltki seda ma julgeks väita. kogu need turniiri korraldamised on eesti mainet väga palju tõstnud. kus oleks balti liiga kui pohlakut poleks? tal on jah negatiivne asi see suuvärk ja välja ütlemised aga keda kotib kui mees teeb head tööd?

                          2) see tingiv kõneviis oli mõttega et kas sinu arvates oleks mõni teine inimene pohlaku asemele panna kes oleks parem kui pohlak (tutvused, tehtud töö rohkus jne).

                          3) sa võiksid raimo postituse uuesti läbi lugeda

                          4) aga mis sellest halba on kui näiteks pressiesindaja on sama (ja veel mõni ametikoht)? kas ejl peaks eraldi inimese palkama seda tööd tegema? see tähendaks ju ka palju suuremaid väljaminekuid, kuid ega ejl rikas pole! tahad ise äkki palka maksta ejl töötajatele kui nad AINULT ejl's töötavad? kui sa palkaks ejl eraldi töötajad siis neil poleks nii palju tööd ja vedeleksid niisama pool ajast aga palka tuleks ka maksta ja normaalset palka kuna muidu ei läheks keegi sinna tööle.
                          kui oleks tööl keegi kes ei ole täis kohaga siis oleks veelgi hullem olukord kuna ei oldaks süsteemis sees (nad ei oleks nii kursis asjaga mis jalgpallis toimub üldse). aga see punkt ei käi siia teemasse üldse - siiski on teema POHLAK ja tema tegevus (uuesti meelde tuletades).

                          Kommentaar


                            [QUOTE=Rein;791764]
                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            äkki loeksid raimo postitust kui tahad vastust teada?
                            seal oli ju esitatud ainult üks kandidaat, keegi ei pakkunud kandidaate juurde. quote]


                            Kuidas on seotud kandidaatide esitamine ja avalik hääletus?

                            Oleks olnud hääletus salajane, siis oleks paljudel võimalus lasta ka valimiskasti rikutud või tühja sedeli.

                            Miks ei võiks olla siis Riigikogu ja presidendi valimised avaliku ?!


                            Demokraatlik oleks ikkagi salajane hääletus. Või ma eksin?
                            kas keegi tegi ettepaneku teha salajane hääletus?

                            Kommentaar


                              Pohlakul on see hea külg, et ta on palju mängijaid välisklubidesse aidanud ja nende asemel saavad teised mänguaega.
                              Algselt postitas Cule
                              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                              Kommentaar


                                mõtlesin, et ei võta enam sõna teemal mis on sügavam kui lihtsalt pealkirjast paistab, ent ballacki "loosungid", mida ta kusagil saunaskäivate naiste käest kuulnud on ja siin absoluutse tõe pähe serveerida püüab, ei lubanud ka enam vait olla ...

                                ballack väidab:

                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                ... kuidas arendatakse eesti väiksemate kohtade jalgpalli (eraldi bussid trennidesse, eraldi jalgpalliklassid jne).
                                väidan et ei arendatagi. kusagil ei vea enam bussid lapsi trenni ... vähemalt flora kulul mitte.

                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                ... vaata kui palju on organiseeritud erinevaid noorte turniire eestis! ilma pohlakuta poleks pooltki seda ma julgeks väita. kogu need turniiri korraldamised on eesti mainet väga palju tõstnud ...
                                2007 aastal võib turniirideks nimetada sportlandi poolt koraldatud nike premier cup esti finaalturniiri, pärnu vapruse poolt korraldatud summer cupi , maagtammeka poolt korraldatavat tammeka cupi ja põlva lootose poolt korraldatavat lootos springi.
                                väidan, et pohlaku roll nende koraldamise juures on null võis siis null koma ... miskipärast pole enam "elavate kirjas" flora poolt aastaid tagasi läbi viidud balbiino ja elisa cupe.
                                kui sa pead silmas noortekoondiste erinevaid kvalifikatsiooniturniire, siis neid üritab uefa ise arengupeetusega riikidesse suunata, et seal jalgpallielu arendada ...

                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                ... jah võite küll vinguda et ei ole valmis ja miks pole seal üht ega teist aga vaata palju finantsi sinna peab suunama ja kust kurat ta selle siis võtma peaks?
                                aga kes teine siis veel finantside üle otsustusõigust omaks?

                                väidan: ehitamise ja arendamise sildi all käib konksu otsas hoidmine ja vastuteenete tegemine stiilis sina mulle hääl, mina sulle 10 palli ...

                                muus osas nagu pole midagi ette heita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X