320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Lichtenstein

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

    Algselt postitas skint
    ikka see sama jama, et \"lahelahe, olen kõva fänn, käin suurte jalgpalliriikide koondiseid staadionil vaatamas\". Tulge vaadake Eestit, Eesti mängijaid, Eesti võitu, mitte mingeid võõramaa ludrisid.
    I\'m just a part-time fan! I\'m just a part-time fan! I\'m just a part-time fan! I\'m just a part-time fan!

    Tule parem Eesti meistrivõistlusi vaatama
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

      Nojah, aga sa käid ju eestikatel ka võõrsilmeeskondi vaatamas ju... Narva ja Viljandi tuusad, etc.

      Ok, pean tunnistama, et sel aastal pole tõesti ise suurt EMV mängudele jõudnud, aga eks koormus oli/on suur ka ja pärast oleks niikuinii kimbutama hakanud mõte, et mida kasulikku ja vajalikku ma kõik selle 3h jooksul ära teha jõudnud oleks (suures osas tegin ka). Aga Tartust Pärnu kaudu Tallinna (ja pärast sama marsruuti tagasi) Liechtensteini... ptui, Eesti koondist, vaatama minek vabandab mind täiesti vabalt välja. See, et kodustel meistrikatel staadionid tühjad on, on \"tavaline\", aga see, et meie praeguse areneva jalgpalli ja fänluse juures suudetakse staadion enam-vähem täita vaid n-ö tippriikide vastu mängides, on liiga nõme. (Jajaah, tean, et kümmekond aastat tagasi oli olukord veel palju nukram, aga ikkagi...)

      Ja pakun, et 12. ja 19. kuupäevadel toimuvate mängude ajal olen vabalt Tammel. Aga no eks ma Levadiat ja TVMK-d vaatama tulen ju.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

        Kle skint. Kas sa tead, et võidusõidus kasutatakse sellist vanasõna nagu \"võitmiseks tuleb sõita nii aeglaselt kui võimalik\", mis tähendab, et pingutama ei pea rohkem kui võiduks vajalik. Kui seda nüüd jalgpallis kasutada siis võib nentida, et polnudki mõtet ju lõpus täiega panna, võit oli käes. Ega\'s see ei tähenda, et me Portugali vastu samamoodi mängime. Tuleb meelde, et 2 aastat tagasi räägiti pärast Andorra mängu kuidas me Horvaatialt niimoodi lutti saama et....aga tegelikult oli viik väga lähedal, krdi Zahovaiko lihtsalt ei löönd ära

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

          Oleks on paha poiss.Domineerimisest nii palju,et ka Eesti on kaotusseisus tugevama koondise vastu suutnud mingi osa mängust domineerida.
          Äkki ei saanud paljud tulla Lie mängu vaatama samal põhjusel miks sa nüüd Portugaliga mängu vaatama ei tule.
          Ja libe oli plats mõlemale tiimile.
          Kui 2-0 (või 3-0) ei ole võit siis tasub vaadata viienda liiga mänge,saad suureskoorilisi mänge näha.
          Tegelt mul savi,kiunujaid on alati olnud.Mina olin eile statal ja olen ka kolmapäev.Ja ilm on pohh

          Ja tsiteerides klassikuid-Parem sita mänguga võit kui ilusaga kaotus!
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

            Lõpetage palun see Operi kallal õiendamine. Kolmapäeval tuleb üli raske mäng. Selle asemel, et kiruda, peaksite kõik optimismi süstima, et kogu meskond oleks võimalikult hästi häälestatud.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

              Algselt postitas pahkmarg


              Lõpetage palun see Operi kallal õiendamine. Kolmapäeval tuleb üli raske mäng. Selle asemel, et kiruda, peaksite kõik optimismi süstima, et kogu meskond oleks võimalikult hästi häälestatud.

              ? ? ? ?
              Kes ja kus õiendas Operi kallal?

              Ja siin foorumis optimismi süstimisest on suht vähe kasu, sest vaevalt Opi eriti tihe foorumi külastaja on.
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

                Ma saan aru,et toopi pannakse enne,ajal ja pärast mängu aga,et mõni lammas ennast nii kooma tõmbab,et pingil magama jääb sellest ma küll aru ei saa.Õnneks ei olnud tol lambal ühtki asja millega teda Eesti koondise fännidega oleks saanud seostada.Ju siis oli Liechtensteinist:P .Aga igasugu tüüpe oli seal,kojamees pidi ka kellegile sõnu peale lugema vaheajal.
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

                  Mõned mõtteterad...

                  KRT, kus negatiivset mõtlemist leidub siin? Äkki mõtleks vähe selgema peaga. 100 prossa nõus, et Lihtid ei näidanud paremat mängu ja tänu sellele saime meie kaks kolli lüüa. Nõus sellega,et nii mõnegi võimaluse oleksime pidamud ära kasutama. Aga...
                  Vihm. see oli üks suurimaid tegureid statal. Mõlema meeskonna jaoks. ja ka fännide jaoks. Hümni laulmine läks selle perast täiesti peesse, et läbi vihmasaju ei olnud vähemalt fännitribüünile muusikat peaaegu üldse kuulda. need, kes olid ise kohal teavad seda, telekast vaatajad mitte. Aga hümniga on meil alati nii nagu ta on...
                  Fännide koha pealt veel- ma ei tea, kuidas teistega, aga mina nägin üle pika aja, et mingi ühine jalgpallivaim laotus me üle. Mõnus oli olla...
                  Kohtunik ajas juukseid kiskuma ja naerma. Eriti see koht, kus kaardiga eksis. Number 11 lihti poolt ajas närvi oma actioniga meie meeste suhtes. Seda mängu ajal. Hiljem aga mõtlesin- \"mees Võitleb. Oma riigi, oma meeskonna eest. LÕPUNI!. Mie \"töllmokk\" kahjuks seda ikke veel ei oska\".
                  Stata katus. Mõnel hetkel ei saanud aru- on seda olemas või mitte?
                  Kotenko- mida mäng edasi, seda tublim ja enesekindlam mees on. Need mõned ebalused panen puhtalt vihma süüks. Samas võttis mõne sellise asja ära, kus nii iga teine VV oleks palli ära pillanud. Ja mees oskab ikke platsi näha- söödud ja väljalöögid ok.
                  Mind ei huvita, kes selle värava lõi- kas Oper või Stjopa. Kas mitte värav ei ole ise tähtis? Ja see, et oli PUHAS värav?
                  Rahva olemasolek. Kahju muidugi, et nii vähe. Samas oli juba fännisektoris venelasi, kes tulihingeliselt eestlastele kaasa elasid. Sai nendega räägitud paar sõna- peale Vene mängu on venelastest jalkasõpradel mingi respekt tekkinud. Ja mind see ei häiri. Kuigi nii mõnigi plikake sinisärgis tegi nende kaasaelamise peale nägusid. Kas see ei ole mitte parim integratsiooni värk?
                  ok... selleks korraks kõik...
                  keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

                    Katusel polnud miskit viga,kõva tuul oli see mis vihma ka katuse alla tõi.Ja tuul keerutas ikka mõnuga,vahepeal tuli vihm näkku siis aga selga.Seda ülemisel tribüünil fännisektori kohal.
                    .
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

                      Algselt postitas marcello


                      Katusel polnud miskit viga,kõva tuul oli see mis vihma ka katuse alla tõi.Ja tuul keerutas ikka mõnuga,vahepeal tuli vihm näkku siis aga selga.Seda ülemisel tribüünil fännisektori kohal.
                      .
                      Katus lasi kohati väga rõvedalt läbi !
                      Närige pori !

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

                        MM-valikmängus Eestiga 56. minutil välja vahetatud Liechtensteini mängija Andreas Gerster nägi riietusruumi suundudes, kuidas Eesti koondis lõi oma teise värava ja läks sellest nii närvi, et jagas rõivistus ustele jalahoope, vahendab eesti Päevaleht.

                        Üks ustest oli peaaegu pooleks löödud, teine sai samuti tugevalt kannatada. “Asi on juba lahendatud, liechtensteinlased lubasid kõik kinni maksta,” kinnitas Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Tõnu Sirel Eesti Päevalehele.

                        “Ei mäletagi, millal viimati niisugune asi juhtus,” meenutas FC Flora president Aivar Pohlak. “Vist siis, kui venelased meile sõprusmängus kaotasid.”

                        Peded

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

                          mina istusin 10.reas ja peab ütlema, et minul oli igal juhul väga turvaline olla. esiteks kattis mind ülemise korruse põrand ja teiseks kulus ka katus ära. egas siis katust süüdistada ei saa, tuul ikka keerutas seda vihma päris kenasti ning sadu ise oli kah sihuke uputuse kartust tekitav

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

                            Küljetribuunide ülemises otsas oli üsna mõnus ja hubane olla. Ei taha mõeldagi, kuidas seal ilma katuseta oleks vettida saanud.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

                              Meie väikseim vänn peale lahingut Liechtensteiniga

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Eesti-Lichtenstein\'

                                see link ei tööta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X