320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Kasahstan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Mingi Tartu sümbol? Hmmmm...?

    Võib-olla nt haakrist?

    Kommentaar


      #47
      Orginally posted by Martin
      Ja kui palju keegi finantsi oleks nõus panema?

      Mingi 50 EEKu olen kindlasti nõus maksma.
      It says so in the scriptures!

      Kommentaar


        #48
        Mina mõtlesin et võiks seal lipu peal olla mingi võitlushüüd, et sinise ja musta peal oleks valgega õmmeldud ja valge peal siis mustaga. Parem veel kui see võitlushüüd oleks selline krõbeda poolsem. Selle Tartu idee kohta ei oska miskit öelda.

        10 meetrit on tõesti päris jube suurus ja 100 eeku pole minu puhul probleem, kui raskeks läheb võin ehk rohkemega toetada.

        Kommentaar


          #49
          Väike eeldus siis...

          1) Kuna arvatavasi/vist jääks lipp minu valdusse, siis olen nõus poole hinnast ise maksma, kui vaja on.

          Ehk praeguseks oleks Tartu fondi poolt koos 650 krooni. Vaja veel 350 ja saan naisele käsud kätte anda ning järgmiseks mänguks oleks lipp Lillekülas lehvimas.

          2) Mina lipu peale kirjutada? Tartu idee oli tegelikult päris hea. Mustale osale sidagi stillis "Tartu Sinised"? tuletatud Blue Supporterist. Need, kes oma finantsi alla panevad, pakkuge välja.

          Mõõtmed oleksid siis tõesti 10 meetrit laiust ja vastavavalt sellele ka pikkust - 4.2 meetrit siis vist (3*1.4).

          Transportimine on muidugi väga jäle
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #50
            Vaheküsimus

            Milline Eesti koondise lipp on praegu kõige suurem? Peaks oelma see, mis oli Leedus ja Andorras kaasas, kuid suurust ei mäleta kahjuks. Pildilt tundub ka juuuuube pikk.

            Tahaks pikema teha lihtsalt. Eh, eh.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #51
              50 eeku paneks ikka lipu jaoks

              Kommentaar


                #52
                einoh 100 krontsa käix küll lipu eest välja. tartu idee koha pealt ei oska veel midagi tarka kosta, kui midagi välgatab ex siis annan teada.


                By Martin: kassas on nüüd siis 800 krooni, 200 veel ning siis hakkame arutama, et äkki teeks veel suurema
                I love Football. Football is my Life and I love my Life.

                Kommentaar


                  #53
                  Tartu omadele soovitaks lipule kirjutada Tarbatu või mida iganes ta oli vanal ajal aga MITTE Juurjev.Samas võix lipu keskele lasta tartuvapi.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #54
                    Orginally posted by kojamees

                    Tartu omadele soovitaks lipule kirjutada Tarbatu või mida iganes ta oli vanal ajal aga MITTE Juurjev.Samas võix lipu keskele lasta tartuvapi.
                    pagan! TARBATU on ylihea!!! ehhh... et ise siukse asja peale ei tulnud... TARBATU'st piisab täiesti...

                    juhhei! :P
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      #55
                      miks te peate midagi lipu peale kirjutama?
                      rikub ju lipu ara taie pasaga

                      Kommentaar


                        #56
                        [quote]Orginally posted by Jyrka

                        miks te peate midagi lipu peale kirjutama?
                        rikub ju lipu ara taie pasaga.Jyrka see on üks igipõline küsimus Eesti pollarid ja muidu poolpeeretajad võivad meile selle eest trahvi teha kui rahvuslipu rüvetamise eest.Mina arvan et mr peame selle ära tegeme ja isegi kui asi läheb kohtusse küll leiame ka Kanniku kaudu Hea ADVOGAADI kes suudab ära tõestada jaselgeks teha mõnedele instantsidele ,et mujal maailmas on jalkafännidel just sellised lipud ja loosungid.Pigem on see väljakutse kas me suudame midagi selles süsteemis muuta.
                        P.S. Ma loodan et Tartu varianti toetavad ka teised linnad ja regioonid ning klubid.Igatahes "Jalgpallihaigla" on puhveriks ja toetab teid.
                        P.S.P.S.Ma pean elementaarseks et keegi ei kirjuta Meie Rahvuslipule nilbusi ja roppusi!!!:P
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #57
                          Orginally posted by kojamees
                          P.S.P.S.Ma pean elementaarseks et keegi ei kirjuta Meie Rahvuslipule nilbusi ja roppusi!!!
                          jep, TARBATU on ses suhtes 6kva-pr6lla nigu rusikas silmaauku -- yhest kyljest konservatiivne, aga samal ajal on ses s6nas power sees ja keski ei saa kobiseda, et samahästi oleks v6inud kirjudada MESI, SUSI, v6i MEMMEKENE-HELLAKENE....

                          niih! ootame kui martins joomatuuridelt saabub, et siis asi suure kella kyljest alla v6tta ja tegudele asuda...

                          kusjuures... mayhem siin ennist kurtis, et tartu lipus tema osaleda ei taha... 6ige kah yhest kyljest ju... a mul torkas nagu pähe, et pärnu linna lipp on suht-puht väga eestimeelne... kui ma nyyd j6hkralt puusse ei pane, siis sinisel p6hjal valge rist... minu arust täiesti sobilik koondise mängul tribyynil rippuma... iseasi muidugi kuidas sedasinast lippu produtseerida...

                          ok, sel teemal ilmselt veel varsti...
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            #58
                            kojamees: Juriidiliselt peaks olema nii, et kui lipp pole õige mõõtkavaga, siis ei saa seda ka riigilipuna käsitleda, tegemist on lihtsalt suvalise kangaga. See küsimus oli laiema arutelu all paar aastat tagasi seoses ühe L.Lapini näitusega, kus sini-must-vagel taustal olid P.Sauteri tekstid

                            aiFo: mõtleme, vaatame. Linnavalitsuse hoonel lehvib üks kena suur lipp
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              #59
                              10-ne meetrine lipp

                              Mina toetan kah TARBATU ideed. Ilmselt võib varsti Singeri masinad käima lükata

                              Seda kas sinna peale Tarbatu veel miskit kirjutada, N: suporters, kogukond vms. võiks siiski veel arutada. Muidugi sellisel juhul tuleks näputööd tublisti juurde.

                              Huvitav palju selline lahmakas, kui ta valmis saab kaaluda võiks? Selle üle on küll hea meel et Smutov lipu omanikuks hakkab. Ise küll sellist vaeva hea meelega oma õlule ei raatsiks võtta. Ei tea kas bussis tuleks selle juraka eest veel ekstra tasu maksta?

                              Kommentaar


                                #60
                                Orginally posted by Mayhem

                                aiFo: mõtleme, vaatame. Linnavalitsuse hoonel lehvib üks kena suur lipp
                                Krt, siiamaani on kahju, et Hollandist tagasitulles Regina Baltica peal üliilusat, suurt ja armsat mastilippu tuuri ei andnud kuidagi panna
                                Tartu omad teevad Tarbatu lipu, Pärnu omad pännavad oma Linnavalitsuse oma ära. Aga tegelikult on ju meid ikkagi kõige rohkem Tallinnas. Teeks äkki siin ka mingi suure ja pulli lipu, või kuidas?
                                Jube Tige Kala

                                Kommentaar

                                Working...
                                X