320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI-läti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'EESTI-läti\'

    pakun et Eesti võidab ära...tulemuseks pakuks 1:0 või 2:1

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'EESTI-läti\'

      Minu poolt siis ka kindel minek ja võiks staadioni tõespoolest siniseks teha!
      Tulemuseks pakun 2-1 Eestile

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'EESTI-läti\'

        Pakun, et 2-2 tuleb jälle. On lihtsalt selline tunne aga loodan, et eksin.

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'EESTI-läti\'

          pakuks Eesti üheväravalist võitu. Kuid usun et ka keegi lätlastest saab jala valgeks nii et kas 2:1, 3:2, 4:3.

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'EESTI-läti\'

            Algselt postitas pillureinger


            kuna loodetavasti tuleb läti mängule täismaja võiksid kõik sinised paberid (või mingid muud asjad )kaasa võtta oleks lahe
            siukse asja nagu iga pingi juures sinine või must või valge paber(või muu materjal) ei toimi nii et igaüks võtab...see peaks olema organiseeritud enne mängu juba iga istme juurde ,taga seletus millal kasutada
            sigpic

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'EESTI-läti\'

              Algselt postitas rauno


              Algselt postitas pillureinger


              kuna loodetavasti tuleb läti mängule täismaja võiksid kõik sinised paberid (või mingid muud asjad )kaasa võtta oleks lahe
              siukse asja nagu iga pingi juures sinine või must või valge paber(või muu materjal) ei toimi nii et igaüks võtab...see peaks olema organiseeritud enne mängu juba iga istme juurde ,taga seletus millal kasutada
              keegi võiks selle korraldada aga kust saaks 10 000 sinist paberit?
              Pilt kus trumm on?

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                sorry aga ei usu,et sellest midagi väljatuleb.
                jalgpallihaigla sektoris võibolla tõesti,aga mujal küll mitte.
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                  Algselt postitas pillureinger


                  Algselt postitas rauno


                  Algselt postitas pillureinger


                  kuna loodetavasti tuleb läti mängule täismaja võiksid kõik sinised paberid (või mingid muud asjad )kaasa võtta oleks lahe
                  siukse asja nagu iga pingi juures sinine või must või valge paber(või muu materjal) ei toimi nii et igaüks võtab...see peaks olema organiseeritud enne mängu juba iga istme juurde ,taga seletus millal kasutada
                  keegi võiks selle korraldada aga kust saaks 10 000 sinist paberit?
                  Sina tulid sellele mõttele, siis võiksid ise korraldada kah.

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                    Algselt postitas Nuutu


                    sorry aga ei usu,et sellest midagi väljatuleb.
                    jalgpallihaigla sektoris võibolla tõesti,aga mujal küll mitte.
                    Mina arvan kaa nii. Fänni sektor vbla tõesti..mujal ei tle vist küll välja
                    Money talks BS walks..

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                      kurat küll, puhake kooli vaheajal, mitte ärge arutage kusagil arvuti taga teiste omasugustega, kuidas midagi septembrikuus toimuma panna, mida nagunii juhtuma ei saa. ja veel, minu enda postitus \'eesti-norra\' mängu teemast 4. aprillil:

                      muideks. tuli järgmine mõte: prooviks järgmine kord hümni ajal pabereid pea kohal hoida. see tähendab, koguks paarsada krooni kokku, ostaks ühe suure pataka sinist, ühe suure pataka musta ja võtaks printerist suure pataka valget paberit kaasa ja laotaks need enne mängu vastavalt fännisektoris istmetele. a4 ei pruugi kõlbada, a3 aga küll, kui kenasti läbi ajada.

                      sest et kui mingid jänkitondid saavad sellise asjaga hakkama, saame ka meie midagi tehtud. pealegi, on paberit kahe käega üleval hoides lihtsam orkestrit jälgida ja hümni laulda. üks pilt tollest mängust veel - daaa. mina olen neid mujalgi kohanud, kuigi praeg pildimaterjali ei õnnestu leida.


                      vastukaja oli järgmine: et alecoq pole piisavalt suur, et see mingisuguse efekti tekitas ja nii. näinud ära kohtumise portugallastega, vaidlen vastu, külgedel oleks kena jaotamise korral küll täitsa ilusa pildi andnud. aga öelge mulle, kodanikud nööbikud, nuutud ja karlad ja kõik muu see pere, mis mõte on fännisektoris siniseid pabereid jagada? tõesti, öelge mulle. seal on üks märkimisväärselt kena sinine meri nagunii lainetes, hui te mingit paberit sinna vedama peate.

                      olen endiselt seda meelt, et ainuke mõeldav asi on külgedele paberijagamine, nagu rauno juba ütles, selleks vaja aga asi hoolega enne läbi mõelda, jalgpalliliiduga rääkida ja asja korralikult organiseerida. ehk siis poisid, suveks on tegemist küll.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                        EGa mina ei öelnudki et sellel asjal mõtet on.

                        Pillureinger ütles et võiks nii teha, aga ta ütles et keegi võiks selle korraldada, mina vastasin et ise tulid sellele mõttele,siis tee ise see värk ära.

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                          aga tegelikult ikka võiks küll teha staadioni siniseks aga siis peaks kuidagi seda reklaamima või midagi et kõik kes vaatama tulevad võtaksid sinised paberid või midagi sinist kaasa...oma tuttavatele kindlasti peab ütlema kes lähvad vaatama aga kuidagi veel

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                            seda on võimatu orgunnida, vähemalt eesti tingimustes..
                            orgunnige parem trumme, pasunaid, laulusõnu, uusi fänne jms

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                              Mnjah..rääkige, mis tahate, aga jään siiski arvamuse juurde (lükake see ümber kui suudate), et see idee ei kuku hästi välja. Vut nii.
                              Money talks BS walks..

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                                Algselt postitas footballcrazy


                                aga tegelikult ikka võiks küll teha staadioni siniseks aga siis peaks kuidagi seda reklaamima või midagi et kõik kes vaatama tulevad võtaksid sinised paberid või midagi sinist kaasa...oma tuttavatele kindlasti peab ütlema kes lähvad vaatama aga kuidagi veel
                                äkki loed mjkku postituse läbi?
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X