320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise sõprusmängud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
    Ei ole just teemasse, aga täna hommikul oli ka raadios Elmar väga huvitav jutt Kojamehega.

    Äkki räägid lähemalt, millest seal siis räägiti?

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
      Äkki räägid lähemalt, millest seal siis räägiti?
      Kojamees rääkis et Isamaaliidus on veel 5 Jalgpallihaigla liiget ja nende huvi on lasta ehitada Narvasse,Viljandisse,Pärnusse,Tartusse ja Kuressaarde korralikud uued staadionid.
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
        Kojamees rääkis et Isamaaliidus on veel 5 Jalgpallihaigla liiget ja nende huvi on lasta ehitada Narvasse,Viljandisse,Pärnusse,Tartusse ja Kuressaarde korralikud uued staadionid.
        Ja blokeerida Operi staadioni ehitamist. Sest Oper on jobu ja ei väärti statat.

        Ning seda, kuidas Isamaaliit on Tartusse staadionit promonud, olen ma tõesti näinud. NOT!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas gianluca Vaata postitust

          Töö käib, et 2008 tuua Tallinnasse mängima keegi Lõuna-Ameerika suurtest.
          Juhul kui muidugi raha leitakse... Aga noh loodame parimat.
          delfi komm:
          Kunagi, ma mäletan, korraldas ta Lauluväljakul turniiri kus mängisid Eesti, Argentina, Brasiilia ja (vist) Venemaa. Jutt oli kõva, aga kes turniiri võitis? Mäletab keegi? Õudne inimene, ausõna.

          ka mulle meenus Pohlaku kunagine sarnane idee,
          ei suuda ainult linki leida (kas t6esti oli see interneti-eelsel ajal)
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
            delfi komm:
            Kunagi, ma mäletan, korraldas ta Lauluväljakul turniiri kus mängisid Eesti, Argentina, Brasiilia ja (vist) Venemaa. Jutt oli kõva, aga kes turniiri võitis? Mäletab keegi? Õudne inimene, ausõna.

            ka mulle meenus Pohlaku kunagine sarnane idee,
            ei suuda ainult linki leida (kas t6esti oli see interneti-eelsel ajal)
            Kõik on muidu õige, kuid Brasiilia asemel oli siiski Jaapan.

            PS Selline idee - korraldada 4 koondise jalgpalliturniir Tallinna lauluväljakul oli 10 aasta eest. Aeg lendab väga kiiresti.

            Kommentaar


              #21
              Kas see lauluväljaku asi ei olnud mitte nali? Pärast pidid veel meeskonnad omavahel kabet ka mängima. Ei mäleta täpselt.
              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

              Kommentaar


                #22
                Sõprusmäng vs. Argentiina koondist maksab 1 mln. dollarit (olenevalt võistlejast ning mängukohast).

                Venemaa Jalgpalli Liit maksas 1,5 mln. dollarit sõprusmängu vs. Brasiilia koondise eest

                Kommentaar


                  #23
                  Mäletab keegi, kas koondisel selleks suveks mõni sõprusmäng ka planeeritud on?
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    #24
                    Minu teada on kindlasti paigas:
                    17.10.2007 Eesti - Usbekistan
                    21.11.2007 Usbekistan - Eesti

                    Kommentaar

                    Working...
                    X