320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    no hetkel sa vigu ei toonud välja, lihtsalt need mängijad on mänginud koondises alates sellest ajast, kui protokolle sisestatud on, aga kahtlemata on vigu palju, ei üritagi vaielda ja flora selle lehe tegemisel nüüd küll ei osalenud, see on küll kindel, see siis vastuseks teisele uurijale. Või siiski samale, tuleb välja.
    Minuarust võiks olla lingi all "koosseis" nende mängijate nimed, kelle peatreener on viimati koondisesse kutsunud. Need, kes kunagi paar aastat tagasi on koondist esindanud, ei tohiks sinna mitte kuidagi kuuluda.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      No ma teatan parem kohe, et reaalaeg tuleb ikka endisest kohast ja olgu jumal mulle tunnistajaks, aga teistmoodi ei ole see võimalik. Lihtsalt uus kodukas ei võimalda operatiivselt uudist muuta, nagu reaalaega tehes vajalik on. Enamgi veel, ka tulevased koondistemängude reaalajad, mis seni sai vanal liidu kodukal tehtud, kolivad nüüd Florasse üle. Ja kui see peaks mitte töötama, siis vanal ejli kodukal. Uus ei tule paraku kõne allagi.
      No a krt ütle siis Pohlakule, et ta telliks juurde selle nupu, mis võimaldaks laivi teha, see ei ole nii keeruline. See, mis praegu laividega toimub, on lihtsalt ajuvaba.

      Või siis saagu see ML kodukas lõpuks üles.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        see disain mis liidul hetkel on võiks vabalt olla meistriliiga.ee selline tagasihoidlik lehekülg, aga mitte nii nagu hetkel kõik on.

        Kommentaar


          Just nimelt disain. Paar päeva on saanud nüüd sisuga tutvuda: vajalikku infot ehk sisu on EJL usinalt kogunud, paigutanud ja majandanud. Sellega tundub olevat okei. Aga see pakend, mille sisse on see kõik pandud, on tubli 5 aastat ajast maas. Alustades ebaloomulikult struktureeritud suurest valgest uudistekastist. Kus iganes eestis nt ajalehe või mistahes meediaväljaande (s.h uudisteportaali) kujundamist ei õpetata, sellise tekstide-fotode paigutamisega saaks kursuse hindeks keskeltläbi kolme.

          Lustakas tavalise fondiga "Tule vaatama!!!" reklaam paremal keskel iseloomustab minu jaoks seda keskkonda. Kogu austuse juures Tallinna Kalevi suhtes -- isegi nende kodukal on suudetud eelseisvaid spordielamusi piltlikumalt presenteerida.

          Mind väga huvitab, kas sellist keskkonda õnnestuks mõnele tõsiselt võetavale suurfirmale/organisatsioonile maha müüa? Austöelda ei kujuta ette, et Postimees Online'i, ERR portaalide või kas või basket.ee () veebide eest vastutavad inimesed sellise väljanägemisega asja telliks, vastu võtaks, üles laseks ja siis kiita saaks.

          Vaatasin veel lätlaste oma ka. Võrrelda võiks kas või sponsorite logode esitust: EJL omal kusagil all madala kvalikaga jpg-d, Läti liidul aga paremas servas isuäratavad-silmapaistvad pildid, osad flashis veel. Ometigi peaks raha andjaidki huvitama, kuidas nende miljoneid presenteeritakse.

          A' kui võtta, et EJL roll on ainult edastada kvaliteetset infot, siis on mu hala võib-olla paras BS ja see disain ka pseudoprobleem.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            No ma teatan parem kohe, et reaalaeg tuleb ikka endisest kohast ja olgu jumal mulle tunnistajaks, aga teistmoodi ei ole see võimalik. Lihtsalt uus kodukas ei võimalda operatiivselt uudist muuta, nagu reaalaega tehes vajalik on. Enamgi veel, ka tulevased koondistemängude reaalajad, mis seni sai vanal liidu kodukal tehtud, kolivad nüüd Florasse üle. Ja kui see peaks mitte töötama, siis vanal ejli kodukal. Uus ei tule paraku kõne allagi.
            Nahhui te seal kassiitate..."ei ole tehniliselt võimalik" jne. Mis kuradi jalkaliit, kui peab ühe klubi kodukale sihilikult LIVE ülekanded riputama?! Flora ja EJL-i töötajad on ühed ja samad, siis on vist tõesti palju loodetud. Kogu see süsteem haiseb teil pasa järele.
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Jalkaliidu kodulehel on kutsung:
              Teispäeval, 21. aprillil kell 15:00
              kohtuvad Kadrioru staadionil
              U-19 koondis vs. Narva JK Trans
              Tule vaatama!!!
              Jalgpalliliit pidavat igakord tähistama ära, millise koondisega on tegu, aga mina küll midagi välja ei loe.



              Samuti avaneb e-pood menüüst huvitav, kuid mitte selle teema alla käiv info.
              Kahjuks pole keegi parandanud ka "konkursid" viga.

              Urmar järsku jagaksid siin webmasteri emaili, et sina kõike pasakoormat kaela ei saaks.
              Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

              Kommentaar


                Vapruse kodukas on ka kordades kenam
                Sisu iseenesest on enam-vähem, nagu eelnevalt öeldud, vigu on veel sees. Siiski tuleb tõdeda, et parem, kui enne
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kuule tont mis mõttes "on ka kordades kenam"?

                  Vapruse kodukas teeb silmad ette nii mõnelegi meistriliiga meeskonna kodukale!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                    Kuule tont mis mõttes "on ka kordades kenam"?
                    Selles ongi point, et esiliiga meeskonna kodukas on nii kena.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Võtaks ka siisk ujunduse teemal sõna. Gradient on küll tore aga mitte sellises koguses. Menüü võiks kuidagi eristatud olla. sponsorite logod on mingi "karvased" jpg'd. Lisaks sponsorite logodele on ka jalgpalliliidu logo valusalt "karvane". Kas on siis nii keeruline mingi korralikum versioon logost hankida? Kogu lehe esialgne mulje on paljulubav kui aga hakata natukenegi kriitilisema pilguga silmitsema, siis tekib küll tunne, et taheti head aga välja kukkus nagu ikka. Detailid on just need asjad, mis teevad halvast kujundusest hea.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Teise liiga mängude tulemuste juures võiks väravalööjad ja kaardisaajad ka kirjas olla, nagu see vanal kodukal oli.

                        Üldiselt näeb uus kodukas vana lehega võrreldes muidugi etem välja, aga kui see ei võimalda tehnilistel põhjustel uudist operatiivselt muuta, siis on tegu küll ühe sitanikerdisega
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Mulle ei meeldi kohe üldse uue koduka aadress: http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/index.php

                          Keerulisemaks ei andnud ajada? Aga okei, võtan asja veidi rahulikumalt, sest nagu selgus, siis jõuab kodukale ka nii, kui tipid lihtsalt jalgpall.ee .
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Jäähokiliidu kodukas on väga ilus, kuigi kordades vähem popim (?) kui jalka Eestis.

                            http://eestihoki.ee/
                            LFC

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              No ma teatan parem kohe, et reaalaeg tuleb ikka endisest kohast ja olgu jumal mulle tunnistajaks, aga teistmoodi ei ole see võimalik. Lihtsalt uus kodukas ei võimalda operatiivselt uudist muuta, nagu reaalaega tehes vajalik on. Enamgi veel, ka tulevased koondistemängude reaalajad, mis seni sai vanal liidu kodukal tehtud, kolivad nüüd Florasse üle. Ja kui see peaks mitte töötama, siis vanal ejli kodukal. Uus ei tule paraku kõne allagi.
                              Kui raske on lehele istutada mingi ajaxi junn, mis infot lehest eraldiseisvalt laeks? Ma ei tahaks olla väga kriitiline, edasiminek võrreldes eelmise lehega on toimunud ja mõnigi info presenteeritakse paremini, aga ootasin siiski lehest paremat. Avalehel uudiste jaotus on nõrk. Ja kuidas arendaja ei mõtle selle peale, kuidas leht välja hakkab nägema suuremate failide puhul? Nii laiusesse kui pikkusesse venitamine annab koledaid tulemusi
                              Ma loodan, et paari aasta pärast jaksab EJL juba mõnelt korralikult firmalt kodulehte tellida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas big_fat_boss Vaata postitust
                                Ma loodan, et paari aasta pärast jaksab EJL juba mõnelt korralikult firmalt kodulehte tellida.
                                Nad jaksaks juba praegu. Pohlak kuulutab kõigile ju, et EJL on plaju raha. Rohkem on asi tahtmises. Igaksjuhuks vaja asi kiiresti kuidagi valmis klopsida.

                                Koduleht on juba kaua aega kasutuses, aga kõige lihtsamaid vigu ei suudeta selle ajaga ära parandada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X