320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Katarsis tõi viimases saates ka meie nõrga ajakirjanduse taseme/suhtumise välja.

    Kommentaar


      On kellegil link arutelule, kus selgitati väga hästi jalgpalli liidu juhatuse valimise loogikat? Kuskil soccernetis see oli...
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        On kellegil link arutelule, kus selgitati väga hästi jalgpalli liidu juhatuse valimise loogikat? Kuskil soccernetis see oli...

        Kommentaar


          EJL-is on 2 asepresidenti?

          Kommentaar


            Kusjuures üha keerulisemas mananduslikus olukorras on koik mitte ejl klubid ilmselt peagi vaga raskes seisus. See omakorda ei muuda PL atraktiivsemaks.
            Aga loodame ikka paimat ⚽️

            Kommentaar


              “Eesti jalgpallikoondise mängijad Konstantin Vassiljev ja Sergei Zenjov ning abitreener Andres Oper edastasid kolmapäeval Eesti Jalgpalli Liidu pressiteate kaudu avalduse, kus kommenteerisid viimastel päevadel kerinud pildiskandaali.”

              siiani pole EJL kodulehel ega facebookis sõnagi sellest.
              Ehk siis ainus mida praegu soovitakse, on skandaali võimalikult kiire summutamine.

              vähe sellest mr. Vest võttis rahva nimel vabandusi vastu @tv3

              Kommentaar


                Algselt postitas Herr Vaata postitust
                ...
                vähe sellest mr. Vest võttis rahva nimel vabandusi vastu @tv3
                See oli seal tv3s päris hästi kokku lõigatud klipp.
                Vesti vabanduse vastu võtmine on seda imelikum, et tema seisukoht oli, et pole millegi pärast vabandadagi.

                Kommentaar


                  konspirasi teooria, oper, vassiljev ja zenjov teevad seda kõike selleks, et pohlakut pukist maha tõmmata.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    konspirasi teooria, oper, vassiljev ja zenjov teevad seda kõike selleks, et pohlakut pukist maha tõmmata.
                    Siis ma annan insta andeks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sanderk Vaata postitust

                      Siis ma annan insta andeks

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        konspirasi teooria, oper, vassiljev ja zenjov teevad seda kõike selleks, et pohlakut pukist maha tõmmata.
                        Hea nali. Pohlak jääb EJL-i presidendiks elu lõpuni ning jätkab seal vastaskandidaatide puudumisel ka postuumselt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sanderk Vaata postitust

                          See oli seal tv3s päris hästi kokku lõigatud klipp.
                          Vesti vabanduse vastu võtmine on seda imelikum, et tema seisukoht oli, et pole millegi pärast vabandadagi.
                             Kose vallavolikogu kolmapäevasel istungil leidis aset tuline vahejuhtum, kus Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak läks kättpidi kallale vallavolikogu eelarve- ja majanduskomisjoni esimehele Mirko Kiisonile.


                          "Jah, loomulikult ei kuulu tõuklemine arutelu juurde," tunnistab Pohlak tagantjärele. "Kindlasti vabandan Kiisoni ees järgmisel koosolekul ja loodan, et tema teeb sedasama. Miks [ma seda tegin] - on väga raske taluda olukordi, kus asja kohta räägitakse ühte, aga tegelikud tegutsemise motiivid on teised ja kui selle kõige juures naeruvääristatakse siirast ahastust tuleviku pärast."

                          vana hea. Siin oli ka, et raske on mitte minna tõuklema (hea põhjus oli ju?) ja teine osapool peab ka vabandama minu käitumise pärast.

                          Selles mõttes see pole üllatav.

                          Kommentaar


                            Vaatasin Tribüüni podcasti ja seal tuli jutuks võimalik sponsorite ja rahva toetuse vähenemine. Kurb reaalsus on, et see ei koti väga.

                            Andmed küll viis aastat vanad https://sport.postimees.ee/4192219/k...lli-liidu-raha aga pole põhjust arvata, et tänasel päeval osakaalud kuidagi erinevad.
                            Garanteeritud rahad: 8,6M *
                            Avaliku arvamuse pooltmõjutatavad rahad: 0,8M **

                            * UEFA/FIFA toetused, teleõiguste müük, renditulud, liikmetelt saadud tasud
                            ** Piletitulu, sihtotstarbelised toetused

                            Umbes 1M jagu pole täpselt välja toodud, võibolla lähevad sinna sponsoritelt saadud rahad ja on ka avaliku arvamuse poolt mõjutatavad.

                            Igal juhul 5 aastat tagasi(ja ilmselt ka tänasel päeval) oli 80% tuludest EJLile tagatud ja see võimaldab Pohlakul liidu liikmete tagasivalimise tõttu rahvusvahelist raha liikmetele ümber jagada ilma avalikku arvamust arvestamata.

                            Kommentaar


                              Ma olen aastakümneid olnud tülgastunud jalgpalliliidu korruptiivsusest ja minu arust see võimu kinnihoidmine on kõige jalgpallivihkajalikum asi, mida keegi teha saab. Mina, ainult mina! Keegi teine ei saa hakkama!

                              Igatahes oleme jõudnud aastal 2023 kohta, kus peale paljude Ukraina linnade hävitamist ja sadade tuhandete surma kohta, paneb jalgpalliliit kokku pressiteate: "EJL-i avaldus: oleme Venemaa agressiooni vastu".

                              Vau! (oksepurse)

                              Esiteks, et selline asi on peale nädal aega kestnud uduajamist ikka küsimärgi all ja sel lastakse edasi kesta ja Eestis on vaja ühel organisatsioonil kommunikeerida, et tegelikult ollakse ikkagist Venemaa pommitamiste vastu. Ja teiseks, et see organisatsioon ongi nii pekkis nagu üks korrumpeerunud kinnine rahapada saab olla. Ringkaitse algselt ükskõik mis küsimuses, et meie ei eksi ja teised on meie vastu. Sellise pressiteate väljasaatmine veel asja hullemaks, sest nüüd on igaveseks kirjas, et aasta peale koloniaalsõda on Jalgpalliliit ajanud poliitikat, mis tegudes ei ole väljendanud hukkamõistu.

                              Ei ole aastaid enam staadionitel käinud. Ja ei kavatse ka minna, kuniks samad tegelased arvavad, et nad on asendamatud. EKRE paraad oma tõnismägede ja venelikukkusega. Ja nii kahju, sest olen suur jalafänn. Elan parem kaasa normaalsetele riikidele ka Eesti vastu, kes kannavad samu väärtusi, mis mina. Eesti jalgpalliliit seda kindlasti ei tee.


                              Eesti Jalgpalli Liit (EJL) on viimase aasta jooksul mitme avaliku kampaania ja annetusega Ukrainat toetanud ja teeb seda ka edaspidi.

                              Kommentaar


                                Mind ajab kõige rohkem vihaseks see EJL vana taktika, et hakatakse ise vabandama ja üles loetlema Ukraina toetusmeetmeid minevikust jne ehk kasutatakse endale omast vana viskame kilbina ette ja tümitage meid taktikat, et põhiosalistelt tähelepanu eemale juhtida. See ei tohiks üldse olla see koht, sest see on nii väärtuspõhine küsimus, mis ähvardab väga tugeva lõhe jätta väga pikaks ajaks ning oleks oodanud sellest arusaamist ka EJL poolt. See ei ole suvaline premium liigat või jalgpalli spetsiifikat puudutav asi, mille üle taieldakse ja homseks pohhui.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X