320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen sellist mängu enne näinud. See oli Hurda juhitav Flora tema viimasel hooajal. Madala tempoga ideetu mäng.
    Kui saaks kedagi sellest kooslusest välja jätta, siis alustaks Kostjast, edasi Hurt ja siis Häberli. Kuigi nr 2 asendamine lahendab ilmselt ka nr 1 probleemi. Ideaalis muidugi ütleks kõigile aitäh.

    Minu teadmised jalgpallist ei ole võrreldavad Hurda või Häberli omadega, see on selge. Aga kui ma tribüünil istudes näen mehi oma asetust kontrollimas (konkreetselt siis Rootsi mängus Peetson ja Aserbaidžaani mängus Miller), sest nad mängivad enda jaoks harjumatul positsioonil, siis te treenerid olete lihtsalt ülemõelnud. Ja vajate hädasti puhkust ning mängijad uusi treenereid.

    Edasine on lootusetu! Uut peatreenerit vajab koondis juba järgmiseks aknaks, sest nii jätkates agoonia süveneb. Ja hetkel veel on reaalne variant pääseda EM-i play-offi, kus mingi teoreetline võimalus on õnnestuda. Aga seda mitte tänase staabiga.

    E: Kostjaga ilmselt see lugu, et tema mõju (või ka negatiivne energia, kes seda teab) on riietusruumis nii suur, et kui ta juba kohal on, siis ta tuleb ka mängu panna, muidu on pahasti. Ehk siis leidke munad üles ja jätke ta kutsumata.

    Kommentaar


      Türa küll Greta, kus sa nüüd oled, kui sind on vaja!?

      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Praegu oleks ideaalne aeg Häberli lahti lasta ja proovida kedagi Eesti oma treenerit. Novembris saaks kohe ristsed tõsistes mängudes ja nii oleks hea kevadeks valmistuma hakata. Kui talvel kedagi uut tuua, siis kohe otsustav playoff kukil ja ei jää aega atra seada.

        Kommentaar


          Algselt postitas MNa Vaata postitust
          Praegu oleks ideaalne aeg Häberli lahti lasta ja proovida kedagi Eesti oma treenerit. Novembris saaks kohe ristsed tõsistes mängudes ja nii oleks hea kevadeks valmistuma hakata. Kui talvel kedagi uut tuua, siis kohe otsustav playoff kukil ja ei jää aega atra seada.
          Teoorias hea plaan, aga nii kaua kuni Pohlak on troonil võetakse uueks treeneriks samasugune Flora käpiknukk. Ehk siis suures plaanis midagi ei muutuks, aga ehk tõesti tekiks paariks mänguks mingi new manager bounce mis aitaks siis nende playoff mängudega.

          Kommentaar


            Algselt postitas trk Vaata postitust
            Ma olen sellist mängu enne näinud. See oli Hurda juhitav Flora tema viimasel hooajal. Madala tempoga ideetu mäng.
            Kui saaks kedagi sellest kooslusest välja jätta, siis alustaks Kostjast, edasi Hurt ja siis Häberli. Kuigi nr 2 asendamine lahendab ilmselt ka nr 1 probleemi. Ideaalis muidugi ütleks kõigile aitäh.

            Minu teadmised jalgpallist ei ole võrreldavad Hurda või Häberli omadega, see on selge. Aga kui ma tribüünil istudes näen mehi oma asetust kontrollimas (konkreetselt siis Rootsi mängus Peetson ja Aserbaidžaani mängus Miller), sest nad mängivad enda jaoks harjumatul positsioonil, siis te treenerid olete lihtsalt ülemõelnud. Ja vajate hädasti puhkust ning mängijad uusi treenereid.

            Edasine on lootusetu! Uut peatreenerit vajab koondis juba järgmiseks aknaks, sest nii jätkates agoonia süveneb. Ja hetkel veel on reaalne variant pääseda EM-i play-offi, kus mingi teoreetline võimalus on õnnestuda. Aga seda mitte tänase staabiga.

            E: Kostjaga ilmselt see lugu, et tema mõju (või ka negatiivne energia, kes seda teab) on riietusruumis nii suur, et kui ta juba kohal on, siis ta tuleb ka mängu panna, muidu on pahasti. Ehk siis leidke munad üles ja jätke ta kutsumata.
            #linnukesiristas
            Miller andis peale mängu vastuseks küsimusele: "miks sa sellisel kohal mängisid? - Pole aimugi, ära küsi minu käest."

            Juhtusin vaatama läbi Piers Morgan vs. Zlatan Ibrahimovic intervjuu. Jah, Ibra muidugi on erakordne tegelane kogu maailma jalgpallis olnud terve elu aga allolevas klipis öeldu on minu meelest ülimalt tähtis iga meeskonna motiveerimiseks. Ma suudan! Kui sa seda ei sisenda, ei saagi asi hästi lõppeda.



            Mis meie mentaliteet aga on? "Oleme ja tulemegi mudast, ootused on liiga kõrged, peame aru saama, vaatame mis vastane teeb(Tai vastu kodus???)"
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas Calma7 Vaata postitust

              Teoorias hea plaan, aga nii kaua kuni Pohlak on troonil võetakse uueks treeneriks samasugune Flora käpiknukk. Ehk siis suures plaanis midagi ei muutuks, aga ehk tõesti tekiks paariks mänguks mingi new manager bounce mis aitaks siis nende playoff mängudega.
              Flora või mitte flora, see ei ole praegu nr 1 küsimus. Oleme jõudnud seisu, kus iga muudatus tundub parem kui mitte muuta. Aga vaadates asendust otsides Eesti treenereid, siis see saab tulla maksimaalselt kõrgelt tasemelt ehk Premiumliigast. Ja valik on järgmine: Henn, Prins ja Pähn. Täpselt need kolm nime ongi.

              Kommentaar


                Eks see allpooltoodud tekstis olev info, mis kopeeritud European Club Association lehelt( ecaeurope.com ) mängib ka teatud rolli asjaajamises:


                Qualification Phase

                For the UEFA Nations League games and EURO qualifiers, the concept is to reward the actual release of the players. Each club that released a player to the national team for a qualifying match (incl. play-offs) receives a fixed amount per player per match. Only players who were listed on the official match sheet (max. 23 players) are taken into account.

                The amount per player per match for UEFA Nations League and EURO qualification games amounts to around €3’600.


                Kommentaar


                  Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                  Eks see allpooltoodud tekstis olev info, mis kopeeritud European Club Association lehelt( ecaeurope.com ) mängib ka teatud rolli asjaajamises:


                  Qualification Phase

                  For the UEFA Nations League games and EURO qualifiers, the concept is to reward the actual release of the players. Each club that released a player to the national team for a qualifying match (incl. play-offs) receives a fixed amount per player per match. Only players who were listed on the official match sheet (max. 23 players) are taken into account.

                  The amount per player per match for UEFA Nations League and EURO qualification games amounts to around €3’600.

                  See on ammu teada tõde, et valitakse florakaid koondisesse, et kukrut täiendada. Nagu Lukka praegu. Täiesti keskpärane mängija, kes ei satuks iialgi koondise nimekirja kui ta mängiks mujal kui Flora.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas trk Vaata postitust

                    Flora või mitte flora, see ei ole praegu nr 1 küsimus. Oleme jõudnud seisu, kus iga muudatus tundub parem kui mitte muuta. Aga vaadates asendust otsides Eesti treenereid, siis see saab tulla maksimaalselt kõrgelt tasemelt ehk Premiumliigast. Ja valik on järgmine: Henn, Prins ja Pähn. Täpselt need kolm nime ongi.
                    Slava ka ilmselt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas trk Vaata postitust
                      Aga vaadates asendust otsides Eesti treenereid, siis see saab tulla maksimaalselt kõrgelt tasemelt ehk Premiumliigast. Ja valik on järgmine: Henn, Prins ja Pähn
                      On olemas, küll, näided, et eilsest „stažöörist” saab täna kõrgtase treener. Näiteks, Guardiola. Aga meie koondisel olid kõrgemaid tulemised Rüütli käe all. Tarmo oli stažöörist” kaugel.

                      Kommentaar


                        uut Teiturit on vaja (punkt)

                        aga märtsis ilmselt taas platsil vana kaader.

                        Kommentaar


                          Oleks vaja kedagi, kes suudaks motiveerida ka seda salka ja vanapeerudesse ei usu. On track record et kasutab noori pigem.

                          Kommentaar


                            Tooge või Pep või Klopp. Nii kaua, kui peatreeneril ei lasta ise mängijaid valida ja väljakule asetada, nii kaua see jama kestab. Hetkel ei paista lõppu sellel komöödial (või hoopis tragöödial) kus ühest klubist saab "aknast-aknasse" enim mängijaid, sõltumata mida nad näidanud on või mis taset hetkel kannavad jne jne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ell83 Vaata postitust
                              Tooge või Pep või Klopp. Nii kaua, kui peatreeneril ei lasta ise mängijaid valida ja väljakule asetada, nii kaua see jama kestab. Hetkel ei paista lõppu sellel komöödial (või hoopis tragöödial) kus ühest klubist saab "aknast-aknasse" enim mängijaid, sõltumata mida nad näidanud on või mis taset hetkel kannavad jne jne.
                              Pep või Klopp ei oleks nõus sellist komöödiat tegema et lasevad mängijate valikut dikteerida. Joachim Löw on ka vaba muidu ;D
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                Kui siin juba unistame siis imo oleks Zahovaiko hetkel parim valik peatreeneriks. Nagu ma aru saan siis on Slava hetkel täitsa vaba ja palju meil ikka selliseid treenereid leidub kes välisklubiga kõrgliiga meistriks on tulnud.

                                Flora taustaga ka tegelt ju, nii et täitsa sobiks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X