320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Einoh, viis-kuus aastat on sellest vähemalt räägitud ehk pole mõtet lootagi, et Aivar ümber otsustaks. Ja kui Aivar ei otsusta, siis ei muuta EJLis ju sittagi.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Muide, EJL, kus need asjad on: välireklaamid, SMS teated, taktikalised trennid, sisereklaamid jne? Vist isegi listi pole tööle saadud.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        25. märts peaks vist toimuma EJL korraline üldkogu Radissonis, huvitav mis teemad arutusel, kas ajakirjanikke ka kohale kutsutakse?

        Kommentaar


          Lugupeetud jalgpallisõber,
          meil on hea meel, et soetasite pääsme(d) 25. märtsil Tallinnas A. Le Coq Arenal toimuvale Eesti - Uruguay sõprusmängule.
          Kahjuks peame Teile teatama meiepoolsest eksimusest seoses selliste istekohtade müüki panemisega, millelt on mänguväljakule piiratud nähtavus.
          Oleme saanud Piletilevi abil info, et Teie poolt soetatud pilet(id) asuvad piiratud nähtavusega istekohtadel, mistõttu soovime teile pakkuda võimalust mängupääsme ümbervahetamiseks parema vaatega istekohtade vastu.
          Pääsmete ümbervahetamiseks palume pöörduda Piletilevi kontori poole, aadressil Rotermanni 8, Tallinn. SebraPileti omanikel võtta ühendust kontoriga e-maili teel info@piletilevi.ee . Pileteid vahetatakse ümber kuni 24.03.2011 (k.a.)
          Võimalus on pileteid ümber vahetada ka koha peal !
          Vabandame, et põhjustame ebamugavusi, kuid soovime teile tagada hea vaatega istekohad Eesti - Uruguay mängul.
          Kohtumiseni A. Le Coq Arenal!

          Lugupidamisega,
          Eesti Jalgpalli Liit

          Kommentaar


            Algselt postitas kullo Vaata postitust
            Lugupeetud jalgpallisõber,
            meil on hea meel, et soetasite pääsme(d) 25. märtsil Tallinnas A. Le Coq Arenal toimuvale Eesti - Uruguay sõprusmängule.
            Kahjuks peame Teile teatama meiepoolsest eksimusest seoses selliste istekohtade müüki panemisega, millelt on mänguväljakule piiratud nähtavus.
            Oleme saanud Piletilevi abil info, et Teie poolt soetatud pilet(id) asuvad piiratud nähtavusega istekohtadel, mistõttu soovime teile pakkuda võimalust mängupääsme ümbervahetamiseks parema vaatega istekohtade vastu.
            Pääsmete ümbervahetamiseks palume pöörduda Piletilevi kontori poole, aadressil Rotermanni 8, Tallinn. SebraPileti omanikel võtta ühendust kontoriga e-maili teel info@piletilevi.ee . Pileteid vahetatakse ümber kuni 24.03.2011 (k.a.)
            Võimalus on pileteid ümber vahetada ka koha peal !
            Vabandame, et põhjustame ebamugavusi, kuid soovime teile tagada hea vaatega istekohad Eesti - Uruguay mängul.
            Kohtumiseni A. Le Coq Arenal!

            Lugupidamisega,
            Eesti Jalgpalli Liit
            Mis kohad valisid ?

            Kommentaar


              Teema siis selline, et vahetati jõuga piletid!!! Enne sektor B11 ja 2 kohta kõrvuti, nüüd sektor B10 ja kohad eraldi...Kas nii käituda on siis ok! Mõte oli, et läheme pojaga koos jalkat kaema...nüüd peame seda eraldi kohtadel tegema...

              Kommentaar


                ei näe nagu mõtet enam sellel asjal ja kedagi ei huvita ka...

                Kommentaar


                  Huvitav ,mis kohad need halva nähtavusega seal siis on ?
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    kas panen foorumisse?

                    Kommentaar


                      Saatsin sellised küsimused e-kirjaga:


                      Kas asenduspiletid saab ise valida?
                      Kui ise valida ei saa, siis kas asenduspiletid on samaväärsed ja kes seda otsustab minu eest, et ikkagi on samaväärsed?
                      Milleks üldse toimub kohtade märkimine? Kuna tegemist on minu piletitega, siis on ka õigust küsida, millega kavatsetakse minu valitud kohtadel nähtavust piirata?

                      Parimatega,
                      .................

                      ...ja mingit vastust ei tulnud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kullo Vaata postitust
                        Saatsin sellised küsimused e-kirjaga:


                        Kas asenduspiletid saab ise valida?
                        Kui ise valida ei saa, siis kas asenduspiletid on samaväärsed ja kes seda otsustab minu eest, et ikkagi on samaväärsed?
                        Milleks üldse toimub kohtade märkimine? Kuna tegemist on minu piletitega, siis on ka õigust küsida, millega kavatsetakse minu valitud kohtadel nähtavust piirata?

                        Parimatega,
                        .................

                        ...ja mingit vastust ei tulnud
                        Peavähk

                        Kommentaar


                          seda probleemi ei tohiks küll tekkida et kõrvuti istuda ei saa

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dnb Vaata postitust
                            seda probleemi ei tohiks küll tekkida et kõrvuti istuda ei saa
                            Isegi olen liikunud mängu ajal ringi, hoia silmad lahti ja vaata, kuhu augud jäävad ja napsa koht ära. Kui keegi tuleb oma nõutama, siis saad ju vabandada ja uue koha vaadata. 100% täismaja ei looda küll tulevat, ma usun, et mingid kohad kindlasti leiad, kus oma poisigia kõrvu saad istuda. Sellise väikese kala pärast ära mängule küll tulemata jäta!

                            Kommentaar


                              ..mul tütar võitis eile R2-s 2 piletit mängule --- aga ta ise ei tule (või tuleb meie kontorisse/loozhi vaatama) nii et ma võin need piletid Raadiomajast ära tuua..vaadata mis koht on ja siis ära kinkida....
                              50 54366 Jaanus.
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jansa Vaata postitust
                                ..mul tütar võitis eile R2-s 2 piletit mängule --- aga ta ise ei tule (või tuleb meie kontorisse/loozhi vaatama) nii et ma võin need piletid Raadiomajast ära tuua..vaadata mis koht on ja siis ära kinkida....
                                50 54366 Jaanus.
                                Kinkida ülepika aja täitsa meeldiv vaadata kuid üks eestlane ei taha teiselt eestlaselt raha v vahetuskaupa saada (Y)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X