320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ausalt öeldes tegin ma täna õhtul EJL-i lehele kalendri ilma seda teadet lugemata. Tulnuks aga tõesti veidi varem teha. Arvasin, et keegi sealt seda kalendrit nagunii ei otsi. Aga nüüd sain vähemalt teada, et ikka otsivad ka. Kui kalender varem olnuks, siis poleks saanudki teada, kas seda ka vaja teha oli.
    sa oled ikka täielik huumorivend kui arvad et ükski eestlane ei loe Eesti Jalgpalliliidu kodulehte. Nagu reaalselt, kust faking kohast siis ma selle info leian või eeldad et meid kedagi ei koti kodune jalka?? Aga vaata nüüd kogu oma kodulehe info üle ja uuenda kõik ära. Kuidas saab noorte mängudele rahvast üldse ooodata kui inimesed ei tea sellest sittagi (ei räägi praegu finaalturniirist).

    Kommentaar


      Algselt postitas dnb Vaata postitust
      sa oled ikka täielik huumorivend kui arvad et ükski eestlane ei loe Eesti Jalgpalliliidu kodulehte. Nagu reaalselt, kust faking kohast siis ma selle info leian või eeldad et meid kedagi ei koti kodune jalka?? Aga vaata nüüd kogu oma kodulehe info üle ja uuenda kõik ära. Kuidas saab noorte mängudele rahvast üldse ooodata kui inimesed ei tea sellest sittagi (ei räägi praegu finaalturniirist).
      U-19 EMi eriportaal on juba ammu avatud ja seal vajalik info olemas (http://www.jalgpall.ee/u19em/) - reklaam kargab jalgpall.ee lehel igalt poolt näkku. Loogiline et nii suure võistluse puhul tehakse erileht sest uudiseid ja muud inffi on väga palju. UEFA lehel on ka erileht kus vajalik info olemas http://www.uefa.com/under19/index.html
      http://ufa-gruztaxi.ru/16154

      Kommentaar


        Miks ei saa välismaal eestikeelse kommentaariga vaadata? Kas see ülekande õigus on nii palju kallim? Uskuge mind, see tasub ära, arvestades kui palju eestlasi on välismaal. Urmar, as ejl-i kodulehel te ei näe, kui palju mingile lehele klikitakse? On ju olemas ka mingi google analytics vms, kasutage seda.

        Sorry et seda spetsiaalset kodulehte ei märgand, aga olen üldse telefoniga netis.

        Kommentaar


          miks on u19 em 'ametlikul' lehel ainult eesti koondise koosseis üleval?

          Kommentaar


            Algselt postitas dnb Vaata postitust
            Miks ei saa välismaal eestikeelse kommentaariga vaadata? Kas see ülekande õigus on nii palju kallim? Uskuge mind, see tasub ära, arvestades kui palju eestlasi on välismaal. Urmar, as ejl-i kodulehel te ei näe, kui palju mingile lehele klikitakse? On ju olemas ka mingi google analytics vms, kasutage seda.

            Sorry et seda spetsiaalset kodulehte ei märgand, aga olen üldse telefoniga netis.
            Seda on ju nii mitu miljon korda räägitud, et tuleb otse.err.ee käima nö. "omasaate" ajal ja rahulikult edasi vaadata. Ise elan ka hetkel välismaal ja teinekord saab täitsa niimoodi vaadatud. Tõsi, kui ei jõua niimoodi talitada, siis saab ka palju parema kvaliteediga sopcasti striime vaadata, mis tihtipeale isegi parem variant on. Keeleoskuse taha see jalkavaatamine ju kosmopoliitidel ei jää, ega ju?

            Kommentaar


              palju uus koondise särk maksab ka ?

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                miks on u19 em 'ametlikul' lehel ainult eesti koondise koosseis üleval?
                Tekkis eile sama küsimus.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  miks on u19 em 'ametlikul' lehel ainult eesti koondise koosseis üleval?
                  Kui "ametlikul" lehel pole, siis vaata ametllikult lehelt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas szandor Vaata postitust
                    Seda on ju nii mitu miljon korda räägitud, et tuleb otse.err.ee käima nö. "omasaate" ajal ja rahulikult edasi vaadata. Ise elan ka hetkel välismaal ja teinekord saab täitsa niimoodi vaadatud. Tõsi, kui ei jõua niimoodi talitada, siis saab ka palju parema kvaliteediga sopcasti striime vaadata, mis tihtipeale isegi parem variant on. Keeleoskuse taha see jalkavaatamine ju kosmopoliitidel ei jää, ega ju?
                    et miks legaalselt kui on võimalik illegaalselt? Ei jõudnud jah käima panna. Mis keeleoskusest sa räägid kui ma välismaal olen. Sellegipooest ei tahaks eesti keelt unustada ja inglisekeelne kommentaar on muide eurospordis igavam kui kanal12 red bullsi mängudel ta oli.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      palju uus koondise särk maksab ka ?
                      55 oirot (laste oma 35)

                      Kommentaar


                        Kusagil pilti ei ole uuest särgist? Ei leia kusagilt praegu pilti Ei teadnud, et uued särgid on tulnud ja pole vaadanud kusagilt ka seetõttu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Kusagil pilti ei ole uuest särgist? Ei leia kusagilt praegu pilti Ei teadnud, et uued särgid on tulnud ja pole vaadanud kusagilt ka seetõttu.


                          Kommentaar


                            Käisin U19 mängul. Toitlustust ei leidnudki üles, lapsed küll õpetasid, et mine paarist trepist alla, siis uksest läbi ja siis hoia vasakule, kuid tundus liiga keeruline ja ummikud olid kah kohe esimese trepi juures.

                            Kui raske on igale korrusele lett püsti panna? EM-finaalturniiri tase?

                            Ja muidugi olin juba unustanud, et kui põleng tuleks, kärssaks umbes 60% publikust sellesse idiootehitisse ära. Pole vaja 15 või 20 minti oma kohalt tõustagi pärast mängu lõppu, sest väljapääse pole. Kuidas selles asjanduses mänge peetakse ja tuletõrje selleks loa annab, on müstika.

                            Võib-olla seetõttu ei saagi pürot lubada, et 50 inimest ei pääseks ka välja.

                            Aga alustage vähemalt toitlustusest, seinu on keerulisem maha lõhkuda. Paar lauda ja Pepsit võiks aga suuta erinevatesse kohtadesse paigutada.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Käisin U19 mängul. Toitlustust ei leidnudki üles, lapsed küll õpetasid, et mine paarist trepist alla, siis uksest läbi ja siis hoia vasakule, kuid tundus liiga keeruline ja ummikud olid kah kohe esimese trepi juures.
                              Mul sama jama. Käisin mööda treppe edasi ja tagasi - läks nii oma 5-10 minutit kuni lõpuks õige koha üles leidsin.

                              Kommentaar


                                siinkohal tuleb nõustuda. Lilleküla on üks maailma idiootsemaid ja sitemini ehitatud staadione.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X