320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal uuesti juhatust valitakse? Ehk siis kui kaua Pohlak inkumbent on meil veel?

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      Millal uuesti juhatust valitakse? Ehk siis kui kaua Pohlak inkumbent on meil veel?
      mis sellest valimisest kasu on, kui kõik juhatuse liikmed on ta enda joped, kes söövad nagu lambukesed ta peost..

      see jutt, et Eesti jalgpall on millegi eest võlgu Pohlakule, on kõige hullem pask, mis ma siit foorumist kunagi lugenud olen. võibolla kui jalgpallis valitseks demokraatia mitte diktatuur, oleksime palju kaugemal juba, mitte ainult koondise tasemel vaid klubijalgpallis! äkki oleksime ka juba EM-ile jõudnud viimases tsüklis?!?

      mida v...u ta head teinud on, peale hämamise ja mätsimise?!? Rüütli, Kostja ja teised mängijad olid viimase tsükli kangelased, mitte mingi suvaline vest taustal...

      ahjaaa... "Euroopa tippkohtunik kiitis Meistriliiga taset" - see oli ju täielik nõmeduse tipp artikkel!!!

      Algselt postitas chac Vaata postitust
      pole ju EJL ega flora ju mingi börsiettevõtte kellel oleks ka kohustus oma tegevusest avalikkusele aru anda...
      issand, mida sa suitsetad?

      Kommentaar


        see jutt, et Eesti jalgpall on millegi eest võlgu Pohlakule, on kõige hullem pask, mis ma siit foorumist kunagi lugenud olen. võibolla kui jalgpallis valitseks demokraatia mitte diktatuur, oleksime palju kaugemal juba, mitte ainult koondise tasemel vaid klubijalgpallis! äkki oleksime ka juba EM-ile jõudnud viimases tsüklis?!?

        mida v...u ta head teinud on, peale hämamise ja mätsimise?!? Rüütli, Kostja ja teised mängijad olid viimase tsükli kangelased, mitte mingi suvaline vest taustal...
        Joujoujou tarkpea. Pole mingi Pohlaku fänn ja olen teda isegi kritiseerinud aga 90-tel aastatel just tema suuresti vajalikud muutused läbi viis. Flora ja Eesti jalgpalli eestindamine laiemalt, Kehtna jalgpallikool, välistreenerite kutsumine, Lilleküla staadioni ehitamine - need on vaieldamatult Pohlaku teene. Alati võib vaielda, et äkki oleks keegi midagi paremini teinud aga vaadates kaadrit, kes jalgpalli juhtisid kusagil 89-91, siis nende ruulides oleksime pigem seal kus me sel ajal reaalselt olime - Liidu 2 liiga tase.

        Võimalik, et praegu on Pohlak end ammendanud ja oleks vaja uut ja värsket jõudu aga väita, et Pohlaku teened Eesti jalka ees on väikesed, saab väita ainult sündinud lollpea.

        Kommentaar


          austet härra.. keegi e.savisaar möllas ka Eesti eest taasiseseisvumise aastatel, aga mille eest ta nüüd seisab...?!?
          kusjuures need paralleelid on kahjuks nende kahe vahel üsna ühesed..
          kui sa ütled, et Pohlak on end ammendanud, oled igati õigel teel, aga kahjuks on see juba umbes 10-15 aastat nii!

          Kommentaar


            Algselt postitas ertz Vaata postitust
            austet härra.. keegi e.savisaar möllas ka Eesti eest taasiseseisvumise aastatel, aga mille eest ta nüüd seisab...?!?
            kusjuures need paralleelid on kahjuks nende kahe vahel üsna ühesed..
            kui sa ütled, et Pohlak on end ammendanud, oled igati õigel teel, aga kahjuks on see juba umbes 10-15 aastat nii!
            Keegi e.savisaar üritas eeskätt kodakondsuse nullvarianti luua ja mingit uut vabariiki (mitte EV õigusjärgset) luua aga see selleks.
            Pohlak on kindlasti problemaatiline ja konfliktne tegelane. Aga konkreetsed tulemused on tal ette näidata, mõned neist tõin eespool ära. Ja kui ta ongi end ammendanud, siis tagasi vaadates viimase 15 aasta jooksul mitte, võib-olla lähiaastail. Aga selles osas ei tea.
            Aga ma hilisõhtul ei viitsi sulle Eesti jalgpalliajaloost vestelda, kui otsid siis leiad isegi, mis seisus nt 1991 see oli. Ja uurides leiad ka seda mis roll Pohlakul oli. Ja samuti võid analüüsida, miks Eesti hoki või korvpall on sileda naeratusega soonikute-vilbade all teinud ilmselget vähikäiku aga jalka on absoluutsest mudast roninud vähemalt Euroopa keskmike hulka.

            Kommentaar


              Algselt postitas ertz Vaata postitust
              võibolla kui jalgpallis valitseks demokraatia mitte diktatuur, oleksime palju kaugemal juba, mitte ainult koondise tasemel vaid klubijalgpallis! äkki oleksime ka juba EM-ile jõudnud viimases tsüklis?!?
              Tõsi ta on. Me oleksime EM-il ja klubid lööks Eurosarjades laineid...kui ainult seda Pohlakut ees ei oleks...
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Keegi e.savisaar üritas eeskätt kodakondsuse nullvarianti luua ja mingit uut vabariiki (mitte EV õigusjärgset) luua aga see selleks.
                Peab meeldima, Gallacher. Hästi öeldud.

                Ma olen täna (vist juba liialt palju) kirjutanud sellest, et Pohlaku teeneid ei saa alahinnata, kuigi sealjuures ON tema juures konflikte ja häma ja küsitavusi. Aga mulle tundub, nii foorumijuttudest kui ka juba privasse lennanud isevärki infarktse reaktsiooni põhjal, et on juba eos kuritegelik Pohlakus midagi positiivset näha, ka siis, kui säilitad teatud konstruktiivse skeptitsismi tema tegevuste suhtes.

                Andeks, sõbrad, aga ei suuda mina küll mitte mingit moodi uskuda, et elukutselise intrigandi, maleva- ja muiduvennast muheda õllesõbra Kanniku juhtimise all oleks rahvusjalgpalli juhtimisest tulnud enamat kui omavahel kisklevate tšinovnikute kamp. Aga olgu ka kohe ära öeldud, et mulle tehti juba selgeks, kuivõrd loll ma olen, et nii arvata. Ma siis olen nüüd parem vait ja kuulan ja imetlen arvamusliidreid edasi. Vanemad ikkagi ja küllap targemad ja...

                Kommentaar


                  No nägite...üks väga ilus näide tuli kohe ära peale mu postitust (ertz'i näol).

                  Kommentaar


                    Kuningas ei eksi mitte kunagi! Vähemalt nii kaua, kui ta troonil on.
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      No nägite...üks väga ilus näide tuli kohe ära peale mu postitust (ertz'i näol).
                      ütleks seda mõni süsteemivälise klubi pooldaja, siis hakkaks mul lausa suunurk võbelema... praegusel juhul aga... ei koti absoluutselt. huvitav, et vesti nö. kaitsjad on kõik Flora pooldajad milles asi võib olla, ei tea?!?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ertz Vaata postitust
                        austet härra.. keegi e.savisaar möllas ka Eesti eest taasiseseisvumise aastatel, aga mille eest ta nüüd seisab...?!?
                        milline imeline imagoloogia jõud.
                        paistab et inimesed TÕEPOOLEST on hakanud uskuma ENSV absoluutses tipus olnud kommunisti sm. Savisaare siiraid püüdlusi omariiklusele (ja mitte saada vaino asemel järjekordseks ensv juhiks). inimesed kes tollal elasid lähemalt läbi käisid antud seltsimehega mäletavad asju ikka päris palju teistmoodi.

                        ps.
                        selgituseks, 80ndate lõpu poole savisaar oli ensv hierarhias nii umbes 5.-6. mees peale vaino, toome, kortelaineni, ja veel mingi ekp 2. sekretäri (kelle nime ma ei mäleta) kes alati moskvast saadeti halli kardinalina nö asjal silm peal hoidma. rüütel ülemnõukogu presiidiumi esimehena juhatas nö pensionile saadetud parteilaste kogu, oma sõnaõigus tal võis ju mõnes asjas olla aga plaanikomitee juhina (sisuliselt tänane rahandus+majandusministeerium kokku liidetuna) savisaarel oli kindlasti kordades rohkem võimu kui rüütlil.

                        pps.
                        ja veel eriti müstiliseks teeb selle loo juures asjaolu et kuidagi on "tippkommunistiks" tembeldatud üks teine provintsiparteilane, kes polnud isegi mitte provintsilinnas mitte parteirakukese 1. esimees, ei olnud ka 2. esimehe esimene asetäitja, veelgi enam, ta polnud isegi mitte üldse 3. esimehe (lihtne) asetäitja, vaid mingi 4. allasutuse juht (umbes nagu tartu linnavalitsuse majandusosakonna juht, mitte linnavalitsuse liige).
                        missugusel imelikul kombel sai justkui tähtsuselt umbes 105-ndast kommunistist - endine TIPPkommunist ja tähtsuselt umbes 5-ndast kommunistist vaat et suurim vabadusvõitleja eestis... mismoodi see salapärane nihe teadvuses toimus või toimuma pandi, sellest saaks päris toreda magistritöö kirjutada.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Ja samuti võid analüüsida, miks Eesti hoki või korvpall on sileda naeratusega soonikute-vilbade all teinud ilmselget vähikäiku aga jalka on absoluutsest mudast roninud vähemalt Euroopa keskmike hulka.
                          Absoluutsest mudast lahutab meid üks vägagi õnnestunud 11-15 mängumehest koosnev seltskond ja ei midagi enamat. Natuke palju pole väita, et me VÄHEMALt Euroopa keskmikud oleme?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Absoluutsest mudast lahutab meid üks vägagi õnnestunud 11-15 mängumehest koosnev seltskond ja ei midagi enamat.
                            Hispaaniat lahutab suhtelisest keskpärasusest õnnestunud 11-15 mängumehest koosnev seltskond ja me võime siin tõenäoliselt nii iga riigi läbi kammida. Kellegil pole oma parimatele päris võrdväärseid asendusi. Eriti jabur argument.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              ütleks seda mõni süsteemivälise klubi pooldaja, siis hakkaks mul lausa suunurk võbelema... praegusel juhul aga... ei koti absoluutselt. huvitav, et vesti nö. kaitsjad on kõik Flora pooldajad milles asi võib olla, ei tea?!?
                              See miks Pohlakut ei sallita...seal on palju põhjuseid. Kellele ei meeldi, et Flora nii suur on üle Eesti, kellele ei meeldi, et ML'is on süsteemi klubisid nii mitu (aga kes keelab kellelgi teisel sama teha? nagu levadikutel oli kunagi), kellele ei meeldi Pohlak kui isiksus kes kõik otse välja ütleb jnejne.

                              Loodus tühja kohta ei salli ja kuna ainult sõimamist on siis keegi peab ka näitama positiivseid aspekte. See, et KÕIK on Flora pooldajad ei vasta tõele...on ka teisi


                              PS sellele Savisaare teemale lisaks veel...kahes dokfilmis (kahjuks nimesid ei mäleta aga mõlemid on ETV's olnud) on ka temale lähedal seisjad öelnud, et ta ei tahtnud mitte Eesti iseseisvust, vaid autonoomiat. Ahjaa lehes ka olnud millalgi meenub vaikselt.

                              Kommentaar


                                Mina ei ole Flora pooldaja.

                                Küll aga sekundeeriksin markofkini, ballacki, gallacheri ja teistega, kes on öelnud, et Pohlakul on probleeme, kuid tema teeneid ei saa alahinnata.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X