320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    ...seal on palju põhjuseid. Kellele ei meeldi, et Flora nii suur on üle Eesti, kellele ei meeldi, et ML'is on süsteemi klubisid nii mitu (aga kes keelab kellelgi teisel sama teha? nagu levadikutel oli kunagi), kellele ei meeldi Pohlak kui isiksus kes kõik otse välja ütleb jnejne.
    oeh neid rohevalgeid prille. ma ütlen hästi lihtsalt: ei ole need põhjused, mis sa nimetasid, asi on palju lihtsam - ÕIGLUSTUNNE on asja nimi. antud hetkel õiglus Eesti jalgpallis puudub. ei saa olla Flora president ka EJL president, no ei saa!!! oleks siis veel, et kuidagi lühiajaliselt! aga ... see absurdne olukord ja diktatuur ongi ületanud igasugused piirid. ja see ebaõiglus ongi kestnud juba liiga kaua, nii kaua, et need väljatoodud 15 a ja rohkem tagused teened selle hämamise ja pettuste tõttu igaveseks tuhmuvad. minu jaoks vähemalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas ertz Vaata postitust
      oeh neid rohevalgeid prille. ma ütlen hästi lihtsalt: ei ole need põhjused, mis sa nimetasid, asi on palju lihtsam - ÕIGLUSTUNNE on asja nimi. antud hetkel õiglus Eesti jalgpallis puudub. ei saa olla Flora president ka EJL president, no ei saa!!! oleks siis veel, et kuidagi lühiajaliselt! aga ... see absurdne olukord ja diktatuur ongi ületanud igasugused piirid. ja see ebaõiglus ongi kestnud juba liiga kaua, nii kaua, et need väljatoodud 15 a ja rohkem tagused teened selle hämamise ja pettuste tõttu igaveseks tuhmuvad. minu jaoks vähemalt.
      Eks sa too siis (minimaalselt) sama aktiivne vend asemele. Ootan nimesid kellel on (minimaalselt) sama tähtsaid kontakte ja (minimaalselt) sama palju motivatsiooni. Aitäh.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Hispaaniat lahutab suhtelisest keskpärasusest õnnestunud 11-15 mängumehest koosnev seltskond ja me võime siin tõenäoliselt nii iga riigi läbi kammida. Kellegil pole oma parimatele päris võrdväärseid asendusi. Eriti jabur argument.
        Mõnikord tasub peale postituse lugemist võtta ka hetk ja mõelda, kas ikka sain aru asjast. Paistab, et Sul ei läinud päris kümnesse.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          Mõnikord tasub peale postituse lugemist võtta ka hetk ja mõelda, kas ikka sain aru asjast. Paistab, et Sul ei läinud päris kümnesse.
          No sinu postitus ei jätnud just väga palju ruumi teisiti arusaamisele.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            Eks sa too siis (minimaalselt) sama aktiivne vend asemele. Ootan nimesid kellel on (minimaalselt) sama tähtsaid kontakte ja (minimaalselt) sama palju motivatsiooni. Aitäh.
            ilma igasuguse kahtluseta Mart Poom.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              No sinu postitus ei jätnud just väga palju ruumi teisiti arusaamisele.
              Eriti jabur siis, et Sa üldse targutama kukud, kui mõttetera Sinuni isegi ei jõudnud mitte
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                Eriti jabur siis, et Sa üldse targutama kukud, kui mõttetera Sinuni isegi ei jõudnud mitte
                Alati on kergem pareerida oma väljaöeldud rumalust väitega, et "sa oled nii loll, et ei saanud aru".
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Alati on kergem pareerida oma väljaöeldud rumalust väitega, et "sa oled nii loll, et ei saanud aru".
                  Vähemalt kolm korda on Sul olnud võimalus lugeda uuesti mu esialgset postitust rahulikult ja vähe analüüsida, mis Sul siis esimesel korral nihu läks. Kui tõesti siiani on mõte püüdmatu, siis ei oska ma küll midagi Sinuga peale hakata. Sinu labasuste ja lahmimistega kaasa minna ma igatahes ei plaani, diskuteerida aga nähtavasti on võimatu.

                  Suht totakas on hakata "ära panema" kui ei ole asjast arugi saadud või siis lihtsalt mõttelend väga madalaks jääb. Aga see on juba laiem probleem.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    Vähemalt kolm korda on Sul olnud võimalus lugeda uuesti mu esialgset postitust rahulikult ja vähe analüüsida, mis Sul siis esimesel korral nihu läks.
                    Ma võin seda su öeldut "Absoluutsest mudast lahutab meid üks vägagi õnnestunud 11-15 mängumehest koosnev seltskond ja ei midagi enamat." ka sada korda lugeda ja analüüsida ning jõuan ikka samale järeldusele. Ju siis olen tõesti loll ja ei saa su sügavmõttelisusest aru. Kas keegi üldse saab!?
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Kas keegi üldse saab!?
                      Ei saa. Zaz on teada-tuntud Soccerneti esifilosoof-geenius. Tema mõttemaailm on paar astet tavainimestest kõrgemal.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Mina saan. Aga ma olen ka imelik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mina saan. Aga ma olen ka imelik.
                          Sa tahad lihtsalt odavalt sooja saada mainitud filosoofi kuulsusepaistes, härra Agent.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Kui tõesti siiani on mõte püüdmatu, siis ei oska ma küll midagi Sinuga peale hakata.
                            Kuule... Anna andeks, aga... Loen ja loen...

                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Absoluutsest mudast lahutab meid üks vägagi õnnestunud 11-15 mängumehest koosnev seltskond ja ei midagi enamat. Natuke palju pole väita, et me VÄHEMALt Euroopa keskmikud oleme?
                            ...ja saan samamoodi aru kui Tofüü ja Kiilakas. Ole siis hea ja seleta lahti, mida sa silmas pidasid. Täitsa siiralt küsin, ei taha lamhmida ega labatseda. Siiamaani sa salatsed oma mõtte ümber nagu kogenud tüdruk keskkoolidiskol oma süütusega... Räägi välja, saab selgust!

                            Kommentaar


                              eesti jalgpall ei võrdu eesti koondisega, äkki?
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                On väga küüniline väita, et kui meil poleks 11-15 mängumeest oleksime mudas. Miks meil ei peaks neid olema? Ja ikkagi oleks zaz pidanud väitma, et kui meil poleks umbes 25 koondislast, äkki siis oleksime mudas. Küsimus muidugi jääb - miks ei peaks meil neid kõiki olema?

                                Asendamatuid on meil vaid üks - Vassiljev. Ülejäänud on üldiselt vägagi asendatavad. Seda tõendab kasvõi võit Poola üle, kus olid puudu enamus põhikoosseisu kaitsjatest.

                                Play-offi me muidugi ilma Vassiljevita ei pääsenuks, aga mudasse ka ei langeks.

                                PS: juttu oli koguni langemisest absoluutsesse mudasse, et nagu San-Marino kanti koguni siis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X