320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Igor Marosov on meil nüüd jah uus kaitsetäht.

    Noh, hakkasin täna kava lehitsema ja seal on selline mängija pildiga nagu Igor MROZOV.

    Intervjuu pealkirjas on vähemalt õigesti.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Eliitliigade omad saadeti ametlikult, olid jah suht kehva resolutsiooniga, aga seda Esiliiga oma nägin ma kuskil netilehel vaid alles eelmisel aastal, kuna ta EJLi lehele ei sobinud, arvasin, et kellegi omalooming.
      prob võib olla ka see, et sa ei oska vektor- ega rastergraafikaga korrektselt ümber käia. ma olen neid logosid kasutanud ja saanud alati nii suured kui vaja.

      teinekord kui on probleem ja sa ei tea kuidas seda kõige paremini lahendada, siis küsi targematelt nõu. inimene ju ei saa kõiges kõige targem olla.

      Kommentaar


        Olgugi, et U19 sõprusmängud kuskil kaugel ei tea kellega, aga mängude algusajad võiks olla ikka sellised, et ei tekiks küsimust kas leht on mõeldud eelkõige kodumaisele publikule või Björkile. Praegu on reedese mängu algusaeg meie aja järgi (18:00), tänane aga Eyjafjallajökullile meelepärases ajatsoonis (16:00 ehk meie jaoks 19:00).

        Teine "müsteerium" on see, miks Transi karikamängule +:- märgitud on. Töenäoliselt saarlased ei viitsinud tervet päeva söitmisele raisata, et teises Eesti otsas korraliku kolakat saada ning andsid loobumisvöidu. Who knows.

        Ju vist süsteem ei luba pädevat infot lehele sisestada.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          prob võib olla ka see, et sa ei oska vektor- ega rastergraafikaga korrektselt ümber käia. ma olen neid logosid kasutanud ja saanud alati nii suured kui vaja.

          teinekord kui on probleem ja sa ei tea kuidas seda kõige paremini lahendada, siis küsi targematelt nõu. inimene ju ei saa kõiges kõige targem olla.
          urmar on jumala käsilane!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Tegelikult on ikka väga naljakas,et Pohlak müüb (müüs)riigi rahadega ehitatud staadioni sisuliselt endale ja kogu jalgpalli-rahvas vaatab(vaatas)seda mokk töllakil ja vaikides pealt.Meenub millegipärast raamat"12 tooli ja kuldvasikas"

            Kommentaar


              jalgpallirahvale on nii ju kasulikum
              pussy rioti näide on hirmutav
              vaevalt keegi seda eesti jalgpallis järgi julgeb teha

              Kommentaar


                Aga antud olukord on ka kuidagi veider.Suurele juhile kirjutab jalgpalli-hümne oma väimeespoju.Rahvusmängudel juhatab poistekoorisid oma hetke ämm,raamatupidamist ohjab oma ema.Otsuseid teab ja teeb ainult üks isik,Mulle meenutab see kangesti Põhja-Koread,või teatud süsteeme minevikust.Ja mis kõige hullem,et sellel valitsemiseajal,ei näe lõppu kuskilt otsast

                Kommentaar


                  hea kokkuvõte, kas sa oled mingi ment ?

                  Kommentaar


                    aga 99% Eesti Rahva Demokraatlikust Vabariigist hääletab Pohlaku poolt

                    Kommentaar


                      ei ,aga olen seda kõike lihtsalt liiga kaua jälginud ja üht-teist ka eesti jalgpalli panustanud.Aga mis seal salata,siiber hakkab saama

                      Kommentaar


                        siis nüüd on nii: panustad edasi või ei panusta - mingit vahet pole, ikka veereb vanker samas suunas. Saab siiber või ei saa... ikka liigub vanker sama suunas.... mingit vahet ei ole...

                        Kommentaar


                          usun tegelikult,et igal oinal on siiski oma mihklipäev vöi mis?Aga meil ju juhib süsteemi hunt lammba-nahas ja see päev ei pruugi veel niipea saabuda,

                          Kommentaar


                            Pohlak="Hunt lammba-nahas".See on tõesti ülitäpne võrdlus!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ööö Vaata postitust
                              hunt lammba-nahas
                              Algselt postitas Sport1962 Vaata postitust
                              "Hunt lammba-nahas".
                              Puudega noormehed otsivad ahjuküttega korterit
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Hunttt lammmas ja vesttt seljas Bohlakul-kahju,kui sa marcelllo huuumorit ei jaga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X