320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suvaline võhikust lugeja loeb Tammeka viimasest mängust välja, et mäng algas pennude löömisega, 41-ks minutiks tegi infonet seisuks 3-5 ja lõpuks mängiti veel lisaaeg. Kas tõesti ei ole it osakond leidnud lahendust, kuidas korrektselt lisaajad ja mängujärgsed pennud sisestada?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Jalgpalliliidu kodulehekülg on masendus ja õudus kuubis. Sitt kurss kogu asja juures on see, et ma olen enam kui kindel, et kui interfeisi kallal hakataks mingeid parendustöid tegema, siis läheks sisulise info (protod, mängijad jm andmebaasid) suisa persse ära, sest seda praegust segapudru seal vaadates ma küll ei julge uskuda, et mingite ümberkorralduste käigus õudseid fopaasid ei tekiks...

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Jalgpalliliidu kodulehekülg on masendus ja õudus kuubis. Sitt kurss kogu asja juures on see, et ma olen enam kui kindel, et kui interfeisi kallal hakataks mingeid parendustöid tegema, siis läheks sisulise info (protod, mängijad jm andmebaasid) suisa persse ära, sest seda praegust segapudru seal vaadates ma küll ei julge uskuda, et mingite ümberkorralduste käigus õudseid fopaasid ei tekiks...
        Ma ei saa aru, miks sa kahtled ejl kompetentsis

        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Miks Aastalõputurniiri info on jalgpall.ee lehel Rahvajalgpalli all? Meistriliiga, esiliiga, naiste meistriliiga - rahvajalgpall? Jah, tõesti...
          Arvestades selle turniiri osalejate skaalat võiks sellel turniiril olla oma alaleht, kust leiab kogu vajaliku info - alates ajakavadest ning osalejatest ning lõpetades tulemustega. Parempoolsest reklaambänneritega menüüst selle turnirii bännerit leida oleks ilmselgelt liig, eks?

          Aitäh selle bänneri eest. Päriselt ka, aprillikuine uudis tundub täitsa pädev olema, et seda esilehel eksponeerida.

          Kommentaar


            EJLi videokanalist ei suutnud mina leida, kuid äkki keegi hea inimene leiab mängu (vooru) kokkuvõtte/väravad?

            videod, mida otsib:
            5. mai 2012, TAMMEKA - PAIDE LINNAMEEKSOND 1:2
            8. mai 2012, KURESSAARE - TAMMEKA 1:1
            14. juuli 2012, TAMMEKA - NÕMME KALJU 1:4
            17. juuli 2012, FC VILJANDI - TAMMEKA 3:2
            20. oktoober 2012, TALLINNA KALEV - TAMMEKA 1:4
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              EJLi videokanalist ei suutnud mina leida, kuid äkki keegi hea inimene leiab mängu (vooru) kokkuvõtte/väravad?

              videod, mida otsib:
              5. mai 2012, TAMMEKA - PAIDE LINNAMEEKSOND 1:2
              8. mai 2012, KURESSAARE - TAMMEKA 1:1
              14. juuli 2012, TAMMEKA - NÕMME KALJU 1:4
              17. juuli 2012, FC VILJANDI - TAMMEKA 3:2
              20. oktoober 2012, TALLINNA KALEV - TAMMEKA 1:4
              http://www.youtube.com/watch?v=ap1WC...layer_embedded (Tammeka vs Paide 1:2)

              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=5X2Drl5nK0A (Kure vs Tammeka 1:1)

              Esimesed kaks on vähemalt siin...
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                EJLi videokanalist ei suutnud mina leida, kuid äkki keegi hea inimene leiab mängu (vooru) kokkuvõtte/väravad?

                videod, mida otsib:
                5. mai 2012, TAMMEKA - PAIDE LINNAMEEKSOND 1:2 - http://www.youtube.com/watch?v=ap1WCSDjxVw
                8. mai 2012, KURESSAARE - TAMMEKA 1:1
                14. juuli 2012, TAMMEKA - NÕMME KALJU 1:4
                17. juuli 2012, FC VILJANDI - TAMMEKA 3:2 - http://www.youtube.com/watch?v=IebFKgyiY4c
                20. oktoober 2012, TALLINNA KALEV - TAMMEKA 1:4 - http://www.youtube.com/watch?v=NvSZWhl-moU
                Noid kaht kiirotsinguga ei leidnud, las jääb sulle endale ka midagi nuhkida.

                Kommentaar


                  Aitäh ja aitäh!
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Ma sportlikust huvist hakkasin seda Tammeka-Kalju mängu väravate videot otsima ja mul on kuri tunne, et seda polegi kuskil. Või on siis eriti osavalt kuhugi ära peidetud.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Ma sportlikust huvist hakkasin seda Tammeka-Kalju mängu väravate videot otsima ja mul on kuri tunne, et seda polegi kuskil. Või on siis eriti osavalt kuhugi ära peidetud.
                      Saan Tammekast.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vahepeal on midagi tähtsat toimunud. Nimelt on Janno Kivisillale tehtud ülesandeks (Eesti koondise) mängufilosoofia väljatöötamine ja juurutamine.

                        "Peame silmas seda, et Eestil oleks oma stiil, oma äratuntav ja eristuv mängukultuur, mis väljenduks nii meie koolituses, noortetöös, koondistes kui ka kogu jalgpallis, tekiks Eesti koolkond."

                        Tegelikult on nii +1 küsimust, kuid sisu ei tea ja pläkutama ei hakka. Peamine on see, et mõte on õige, sest Eesti on kaunis väikene riik ja vajab ühtset (soovitulikku) süsteemi.

                        Ühesõnaga: ilus!
                        Kahe sõnaga: väga ilus!
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Miks neid tabeleid pole? Ja kust saaks?

                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            D2 on viimane liiga kus peetakse liigatabeleid. Sul jääb vaid endal tabel tulemuste põhjal kokku panna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              D2 on viimane liiga kus peetakse liigatabeleid. Sul jääb vaid endal tabel tulemuste põhjal kokku panna.
                              Mismõttes? Et nagu laste hing saab kriipida? Et võitja teatame, kuid muu pole oluline?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Mismõttes? Et nagu laste hing saab kriipida? Et võitja teatame, kuid muu pole oluline?
                                Jah, kui ma ei eksi siis soomes sama teema ja sealt võetigi see üle. 2012 hooaja algusest see niimoodi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X