320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    I'm sorry aga mulle meeldib see veel vähem kui eelmine... Kes kuradi villemi jürgen, koplist, Teile selle disainis? Kirjutasite googlesse et free layouts?
    Vahepeal läheb ültse tüdrukute rubriigis punaseks. Jne.. Camoon, see pole ju mingi amatöörklubi kodukas vaid ikkagi meie tippjalgpalli liidu koduleht!

    Nõrk Urmar, nõrk.

    Kommentaar


      Jube, mingi edasiminek see küll pole.

      Kommentaar


        Palun teil mind mitte milleski süüdistada, olen ju vaid uudiste tekitaja/sisestaja, mitte mingi IT kunn, kes kodukaid ehitab.

        Kommentaar


          Minule igatahes meeldib. Eelmisega ei ole mõtet võrdlema hakatagi.

          Kuigi see on justkui veidi poolikuks jäänud, aga ju siis oli viimane aeg käiku lasta.
          Last edited by mazz; 16.04.09, 20:53.

          Kommentaar


            Algselt postitas willane Vaata postitust
            EJL-il uus koduleht.
            esimene palve- ärge kaotage rubriiki NÄDALA MÄNGUD.
            tänan
            Ma arvan, et selle nädalaga lõppeb selle rubriigi eluiga ära. Edasi tuleb siis "Päeva mängud" mitte konkreetse aadressiga vaid kalendris kuupäevale klikates leiategi tänased mängud. Kes veel ei teadnud, siis seal on tänased mängud: http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/game...date=2009-4-16

            Kommentaar


              Mina olen sellel ala täielik amatöör ,et hinnanguid anda aga ootaks just IT ja muude selle ala inimeste kommentaare. Kas on jälle mingi üle-tra tehtud kiiruga või on vaeva nähtud? Esimene visuaalne pilk on kenam ,kui vana aga see on puhtalt isiklik arvamus.Sisu pole veel jõudnud uurida.
              FCF Forever

              Kommentaar


                andeks, kommenteerisin juba uudiste all ka, aga see on oluline teema, EJL kodukas on ju ikkagi jalgpalli esindussait ja oluliste funktsionaalsete rollidega:

                Ilmselgelt vajab EJL lugejate-märguandjate abi. Aga selleks, et neid aidata selle lehe täiendamisel, peaks vist vaba päeva võtma Praegusel kujul on leht keskmise ML-i klubi koduka tasemel ja mitme klubi kodukad teevad nii visuaalsuse, ülevaatlikkuse kui kasutusmugavuse osas sellele kauaoodatule ära. Selge, et EJL leht opereerib suuremate infomassidega ja ülevaade tuleb anda palju laiemast teemaderingist -- ometigi on EJL-i käsutuses ka laiemad ressursid, et tõesti jalgpalli vääriv sait püsti panna. Soovin liidule edu (sest mõtlemiskohti jagub) ja ma loodan, et uus sait pole mingisugune monkey business, et keegi sai saidiga hakkama, kasseeris raha ja nüüd EJL peab istuma selle otsas ilma oluliste arenguvõimalusteta järgmised pool igavikku.

                Kommentaar


                  tähelepanek, http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/play...d=4406&pos_id=
                  Ragnar Klavan
                  Kaitsja
                  Sünniaeg: 30.10.1985
                  Klubi: (Norra)
                  Koondis Mänge Väravaid
                  A-koondis 55 1
                  >>

                  Kommentaar


                    mortanilt väga asjalik jutt ja tõesti tahaks loota ,et EJL loeb siinseid arvamusi ja teeb oma parima. Läti ja Leedu naabritele ei tahaks alla jääda.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Esimesel pilgul ehmatasin kohe ikka väga ära. Sisu on ju päris kobe juba, aga kest vajaks küll väljavahetamist. Loodetavasti tegu natuke liiga vara välja lastud testversiooniga ja välimus muudetakse inimestele söödavaks.
                      Mulle meeldis kujunduse poolest mulle vana tunduvalt rohkem, informatsioon aga uues paremini esitatud.

                      Kommentaar


                        Ma muidugi ei tea, kaugel selle asjaga ollakse või kas üldse kuskil ollakse, kuid suurim puudujääk on ikka sama - pole mitte kui mingit ingliskeelset varianti. Kasvõi põhiasjadest. Hädavajalik. Alustuseks sobib isegi näiteks soomlaste eeskujul lihtne viide sellele, kust ingliskeelset informatsiooni leida võiks, ka lingid uefa.com'i ja kasvõi siinsele foorumile on parem kui üldse mitte midagi.


                        Aga üldiselt ei mõista ka ausalt öeldes, mis sellel lehel nii hirmsasti häda peaks olema. Mitte midagi erilist muidugi, aga ka mitte mingit katastroofi, nagu eestpoolt lugedes võib mulje jääda. Noorte ja naiste osas erinevate värvide üle vingumine on küll ikka väga otsitud probleem. Ja see kalendrivärk tundub esmapilgul väga viis pluss. Eriti mugav oleks muidugi veel, kui viimases tulbas staadioni pildile klikates ka selle asukohta näeks, aga see rohkem pisiasi juba.

                        aa, tegelt üks koht torkas veel silma - kas A-koondise alt see ajaloo osa (nt kellega kunagi mängitud) ongi ära kadunud või ma lihtsalt ei leia? Ega seal nüüd hirmus palju infot ei olnud, aga miskit ikka. Ja A-koondise pilti ka ei näe hetkel.

                        --

                        kirjutamise ajal on juttu juurde tekkinud:

                        palun seletage lollile, mis ikkagi täpsemalt häda on? Ma siin ajasin vahepeal koondisemängude kohta erinevate riikide lehtedelt infot taga ja sugugi mitte väikeriikidest (Šveits, Hispaania, Portugal) - no ei ütleks küll, et muu maailm mingite seitsmepenikoormasammudega eest ära oleks astunud. Või minge otsige näiteks inglaste FA tuttuuelt tulede ja viledega lehelt A-koondise viimase mängu protokolli. Lihtsus on vahel plussiks ka.

                        minu kaks senti.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Sisu on jah normaalne kuid kujundusega on nüüd vähe vaeva nähtud, eelmine oli selles mõttes parem. Vaatasin Läti, Leedu ja Soome omad üle, siin ka võrdlused. Muuseas, silma jäi see et kõigil neist olid ametlikud fännipoed kus müüdi õigeid koondise särke.



                          LFC

                          Kommentaar


                            see on vähemalt tore, et nüüd leiab info paremini üles - varem oli selline õnne peale otsimine. kalendris olevad mängud on ka väga positiivne välimus-välimuseks, põhiline, et info käte saab. jalka rubriigis on muidugi kahtlased PDF-id üleval:P
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Täna algas Tallinnas mingi Rahvusvaheline Jalgpalli meediaseminar. Äkki on koduka valmimine kuidagi sellega seotud.?
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Koduka avanemine just meediaseminariga seotud ei olnud, või mina siit kaugelt seda muidugi täpselt tean, aga üleval oli ta juba märtsi alguses, kui ML ja EL klubid said selle asukoha kohta täpse info palvega seda mitte levitada. Ja peab tunnistama, et see väike saladus pidas vastu üllatav küll, aga umbes 1,5 kuud. Mõni vist ikka teadis selle asukohast varemgi, aga ei levitanud oma teadmisi? Mul jäi selline tunne, et äkki sosku teadis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X