320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Makedoonia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

    Üks sitemaid mänge, mida ma otse staadionilt olen näinud. Kas keegi oli täna väljakul hea, ei olnud. Kas keegi oli täna väljakul rahuldav, Poom.
    Ülejäänud mängisid ilma võitluseta ja üldiselt ma eriti palju pärast tänast mängu ei imesta enam kah, miks 99% meie koondisalstest välisklubides pingil istuvad. Nõrgad on, sellepärast istuvadki!

    Tõsiselt masendav on veel see, et paketina kõik piletid ette ostetud. Järgmise mängu jätaks üksikpiletite müügi puhul kindlasti vahele, puhtalt selle pärast, et need koondislased kes täna väljakul jooksid ei vääri seda minu teenitud raha.

    Aga kas Kink või Purje vääriksid seda kohta rohkem, kui näitseks Terehhov või Viikmäe ma öelda ei oska, aga vaevalt. Kink ei saanud lõpus enam Venemaal duubliski mängida ja ega ta ka Levadias millegi erilisega pole silma hakanud. Purje hiilgas ühes mängus, lüües kaks väravat, algaja õnn.

    Viikmäe ma aga pärast tänast mängu jätaksin Jelle asemel aga pikalt pingile, mitte ühtegi peapalli võitmist ja üleüldse pallile järelejooksmisest üksi ei piisa.

    Kahju, et ma sellist mängu otse staadionil pidin nägema, oleks võinud selle asemel midagi targemat teha.

    Jalgpallihaigla liige 37.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

      Parim-Dmitrijev,raudselt,võitles märjal platsil kenasti.Päeva nali tuli publikust,kui Neemelo äsja platsile tulnuna maha koperdas,\"et tõuse kähku püsti,keegi ei näinud.\"Kaotus oli treeneri pakk,sest valis vale taktika.Kodus oleks võinud ründavamalt alustada sellise omamõõtu vastasega.Tundus,et Eesti tahab alati kasvõi viiki mängida,aga rahvas varsti enam viike ei taha,seda enam,et väravateta,kaotusest kodus rääkimata.Hoopis edasi tahaks saada grupist,kunagi.
      Iisraeli vastu pangu eesmärgiks vähemalt väravad.Kiirust ju eestlastel on,tänane vastane oli jõulisem ja targem,oskas surve alt välja mängida.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

        Algselt postitas Raivo19


        Parim-Dmitrijev,raudselt,võitles märjal platsil kenasti.Päeva nali tuli publikust,kui Neemelo äsja platsile tulnuna maha koperdas,\"et tõuse kähku püsti,keegi ei näinud.\"Kaotus oli treeneri pakk,sest valis vale taktika.Kodus oleks võinud ründavamalt alustada sellise omamõõtu vastasega.Tundus,et Eesti tahab alati kasvõi viiki mängida,aga rahvas varsti enam viike ei taha,seda enam,et väravateta,kaotusest kodus rääkimata.Hoopis edasi tahaks saada grupist,kunagi.
        Iisraeli vastu pangu eesmärgiks vähemalt väravad.Kiirust ju eestlastel on,tänane vastane oli jõulisem ja targem,oskas surve alt välja mängida.
        Sellest grupist edasisaamine oleks ikka väga ebarealistlik, kui mitte öelda naiivne unistus. Ainult hea loosiõnn ja meile sobivad vastased annavad mingi võimaluse, kuid siis saab see ka väga raske olema.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

          Algselt postitas midfielder

          Sellest grupist edasisaamine oleks ikka väga ebarealistlik, kui mitte öelda naiivne unistus. Ainult hea loosiõnn ja meile sobivad vastased annavad mingi võimaluse, kuid siis saab see ka väga raske olema.
          Ei vaidle vastu,et raske on edasi saada,kuid vastane oli ju mängitav.Miks siis mängima ei minda?Jalgpalli üks eesmärke on värav lüüa.Täna suretati see mõte eos,enamus aega ühe mehega ees.Selge 0:0 peale minek ja kodus poleks see meid kedagi täiesti rahuldanud.Nüüd tuli veel eriti must stsenaarium.

          (Teever oleks kah kohe võinud sees olla)
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

            Jah. Eestil puudub teravus. Kas Kingi toomine A-koondise ridadesse tooks midagi juurde? - ei tea. Positiivselt üllatas mind Viikmäe, tõesti ei uskunud sellist mängu temalt. Meeldisid veel Jäägeri pikad ja head sööstud. Dimitriev oli ka okei. Raske on sellise mänguga midagi siin alagrupis saavutada, aga ei teagi mis tuleks ette võtta, et see põhjamaine tuim ja jäine olek ära saada.
            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

              Hea võimalus edasipääsuks oleks, kui oleks rohkem põhjamaid, mille stiil eestile sobib, mitte balkanimaid.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                Algselt postitas lennat


                Jah, ei ole mingit edasiminekut märgata sellel aastal. Tulemused Põhja-Iirimaa - Eesti 1:0 (1:0), Eesti - Türgi 1:1 (0:0), Eesti - Uus-Meremaa 1:1 (1:1) ja Eesti - Makedoonia 0:1 (0:0). Ei ole midagit tänast mängu kommenteerida. Pole mängu - ei kommentaari.
                Need tulemused näitavad, et Eesti peaks ründes midagi muutma, muidugi Oper on nendest kolmest mängust ainult ühes kaasa teinud ja seda ka vahetusest tulnuna, iseenesest oli täna näha et Viikmäel teravust on, aga peapallide kohapealt on ta 0. Võiks katsetada 4-4-2 süsteemi ja Purjet ja Kinki koondises.

                Millal on Eesti järgmine sõpruskohtumine ja kellega ?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                  Aga proovida ju võiks.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                    Sai siis üle pika aja jälle Eesti koondise mängul käidud, tulemusest ei viitsi rääkida, ka mängupildist on kõik öeldud, aga fännide kohta ütleks küll paar sõna.

                    1. On ütlemata tore, et fännisektor pea pidevalt laulu üles võtab ja vaikust staadionile tekkida ei lase.
                    2. On näha, et paketisüsteem töötab, sest nii täis staadionit üksikmüügist küll ei oleks tulnud. Ei maksa unustada ka seda, et umbes tund aega enne mängu algust oli kõva paduvihm, mis kindlasti paljud ära ehmatas.
                    3. Fännid võiks rohkem kohtunikku jälgida, näiteks selles viimaste minutite olukorras, kus Makedoonia väravavaht maas püherdas näitas too selgelt, et paneb oma kella seisma ja (minu meelest) jäi ta ilma väärilise tänuta.
                    4. Ja lõpuks kõige valusam küsimus: kas on ilmtingimata vaja absoluutselt iga Eesti koondise vastu vilistatud vea peale vilistada ja vinguda? Ma saan aru, et kui on kahtlane olukord ja näib, et kohtunik võis eksida, siis võiks ju vilistada, aga iga vea peale?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                      Algselt postitas lenc



                      4. Ja lõpuks kõige valusam küsimus: kas on ilmtingimata vaja absoluutselt iga Eesti koondise vastu vilistatud vea peale vilistada ja vinguda? Ma saan aru, et kui on kahtlane olukord ja näib, et kohtunik võis eksida, siis võiks ju vilistada, aga iga vea peale?
                      ara nuta, meil siin Portugalis sama jama ka ma sain esimest korda shoki kui korval Sportingu naisfann soimas kohtunikku lil putaks ja ma ei tea kelleks veel, kuigi Sportingu mangija tegi johkra vea vastasele sellest tuleb ule olla selliseid mangust mittejagajaid on palju staadionitel. need on nagu nn. ultrad
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                        Viikmäe tegi minuarust hea partii. Pole ammu näinud, et ta mõnest mehest mööda läheks, aga täna tegi ta seda korduvalt, aga toetusest jäi väheks. Kruglovilt oli küll elu sitt mäng ning Piiroja jättis ausalt öeldes kehva mulje(naljakas, et ta Norras tihti mängu parimaks nimetati), kuigi tegelt ma kordust ei saa vaadata ning vist tihti proovis ta äärte sitta parandada kui ta kaotajaks jäi.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                          Viikmäe üllatas positiivselt. Rootsis on ikka midagi külge jäänud.
                          Pettumuseks nimetaksin Lindperet ja Piirojat. Esimene hoidis tihti palli üle ja teine ei oska muud palliga teha kui lihtsalt ette peksta.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                            Algselt postitas sitys


                            Üks sitemaid mänge, mida ma otse staadionilt olen näinud. Kas keegi oli täna väljakul hea, ei olnud. Kas keegi oli täna väljakul rahuldav, Poom.
                            Ülejäänud mängisid ilma võitluseta ja üldiselt ma eriti palju pärast tänast mängu ei imesta enam kah, miks 99% meie koondisalstest välisklubides pingil istuvad. Nõrgad on, sellepärast istuvadki!

                            Tõsiselt masendav on veel see, et paketina kõik piletid ette ostetud. Järgmise mängu jätaks üksikpiletite müügi puhul kindlasti vahele, puhtalt selle pärast, et need koondislased kes täna väljakul jooksid ei vääri seda minu teenitud raha.

                            Aga kas Kink või Purje vääriksid seda kohta rohkem, kui näitseks Terehhov või Viikmäe ma öelda ei oska, aga vaevalt. Kink ei saanud lõpus enam Venemaal duubliski mängida ja ega ta ka Levadias millegi erilisega pole silma hakanud. Purje hiilgas ühes mängus, lüües kaks väravat, algaja õnn.

                            Viikmäe ma aga pärast tänast mängu jätaksin Jelle asemel aga pikalt pingile, mitte ühtegi peapalli võitmist ja üleüldse pallile järelejooksmisest üksi ei piisa.

                            Kahju, et ma sellist mängu otse staadionil pidin nägema, oleks võinud selle asemel midagi targemat teha.

                            Jalgpallihaigla liige 37.

                            Kuule ära vingu nagu mingi eit kurat võtaks!!!!!!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                              Sitt mäng oli ja vastane oli tugevam. Midagi ohtliku me Emmidele ei kujutanud. Viikmäe rabeles see mäng kõige rohkem mida ma viimastel aastatel olen näinud. Muidu kui peata kanad kes ei suuda grupeeruda kui Opit ei ole. Igas elemendis jäime 0,5 sekki hiljaks. Pask. Mehed magasid väljakul. Terja oli peale 60\'ndat minutit täiesti läbi. Ka tema tahtnuks vahetust.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                                viimasest vahetusest ma ei saa üldse aru - miks niiiiiii hilja? peale ei käidud, vabaks ei joostud kui pall saadi ehk siis sööta polnud kuhugi, ei võideldud, söödud alla igasugust arvestust, ei toetatud piisavalt rünnakul, jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X