320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sakala maakonna fännilipp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    ahjaa, mis veel...

    värvigammaga v6iks jääda ikkagi m6istuse piire, st siniseks, mustaks ja valgeks

    siuke kirju värk staadionil... ei imponeeri eriti...
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      #17
      Rootsi Kunn, Jansa jt, kes on huvitatud Sakala fännilipu visanditest... Mul oli plaanis Teile saata need visandid maili teel, kuid sellega kaasnes üks probleem. Esiteks: SOCCERNET.EE- st ei saa saata attach file. Teiseks: kuna attach filena saab saata ainult kolme faili, mille kogumaht ei tohi ületada 1,5 megabytesi. Ühe kavandi maht on aga 967KB. Seega ei ole suurt mõtet saata üht kavandit korraga. Tahaks väga Teie arvamust teada ja ka mõnes asjas nõu küsida. Ehk leidub probleemile mõni hea alternatiiv. Jürgen.
      Jalgpallihaigla liige NR. 69

      Kommentaar


        #18
        Kui läheks maakonna ja linna lippude massiliseks tootmiseks oleks ülikõva kui maakonna või linna nimetuse asemel oleks hoopis vastava üksuse vapp. Vaimusilmas kujutan juba staadionit ette, kuidas erinevate "klannide" sini-must-valged staadionil lehvivad. Mis siin salata unioni stiili lipud mõjuvad väeeeega võimsalt.

        Kommentaar


          #19
          lincoln, kas sa ei saaks neid kuskile internetti üles riputada, sealt võib igaüks neid näha ja kellel soov, oma arvutisse tõmmata.

          Kommentaar


            #20
            hea mõte, aga arvuti käsitlemisoskus annab soovida
            aga saab ka see probleem lahendatud
            jürgen
            to kyps: sellisest vaatepildist ma olen unistanud ja natuke ka rääkisin esimeses postis
            jürgen
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar


              #21
              Sai asja kaalutud ja arutatud ning väheke vaadatud ,siis tuli see meelde seoses teiste riikide fännolippudega,et ega nad seal eriti laiuta nende linnade lippude ja vappidega.Mis mõtet on lehvitada statal Tallinna triibulise lipuga või vapiga.Me ei tee reklaami linnale ega maakonnale.Lihtsalt kirjutame maakonna nime ,millest loeb välja ,et ka sealt maakonnast on Fänne.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #22
                Loodan, et komapäeva õhtuks on kavandid üleval Lehekülje aadress on olemas, aga vajab pisut täiendamist
                http://www.zone.ee/sakalalipp
                Mida Te soovitate mul kirjutada Viljandi Maavalitsusele ja "Sakalale"
                jürgen
                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                Kommentaar


                  #23
                  Koja krt. sa oled ikka põikpäine nigu jäär.
                  ma räägin ,et pole mõtet teha kõikki lippe ühesuguseid.
                  OK. olgunad siis union tüüpi aga Sakala mk. on ju omad värvid ,mis näitabki ,et fännid on sealt pärit.
                  ja veel,mida huvitavamad ja erinevamad meie lipud on seda parem. Kui ma teen Nõmmelt pärit fännide lipu siis üritan ikkagi millegagi näidata ,et see ON Nõmmekate toetus koondisele ja Eestile.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #24
                    Nõndaks...Kavandid on üleval. Jürgen
                    NB!aadressi mainisin ennem, aga meeldetuletuseks
                    www.zone.ee/sakalalipp
                    Jürgen
                    Jalgpallihaigla liige NR. 69

                    Kommentaar


                      #25
                      Kunn su Nõmme värvid ei ütle paljudele mitte muhvigi hea et Eesti neile midagi ütleb.Samas ei tea pooled eestimaalased isegi Tallinna lippu.Promome esimene aasta ühte toodet ,alles siis liigume edasi.Mõtle kas või sallide peale,kui raske olex müüja erinevate maakondade Jalkasalle.Arenenud jalgpallikultuuriga riikides jah on igal hooajal erinev sall ja särk.Meil siin Eestis alles kõik lapse kingades.Kõik ei ole selleks küpsed.Lähene sellele kõrvaltvaataja silmade läbi.
                      Ma olengi jäära tähtkujus sündinud.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #26
                        Ega ma ise kah mõelnud nii, et rahvas tuleb oma linna ja maakonna lippudega statale. Maakonna vappi oleks võinud kasutada siis samuti nagu näiteks sellel Jalgpallihaigla lipul. Ilusti keskel ja hakkab kõigile silma ja sini-must-valge taustal jääks ikkagi domineerima.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X