320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kasahstan - Estonia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Paar aastat veel ja siis võib juba ka B-koondise välismaal mängivatest meestest kokku panna. See näitab ,et meie jalgpall areneb tasa ja targu õiges suunas . Ühel hetkel hakkab see kõik ka koduse jalgpalli taset positiivselt mõjutama .Jalkafännina olen ma arenguga väga rahul . Väga bro on see ,et viimasel ajal on väga noored saanud ennast juba maailmas näitamas käia. Korralike välismaa treenerite osakaal on ilmselge . Ei näe selles suhtes konkurentsi ühegi teise palliala poolt.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #77
      usun et puril on parem vormi koguda klubi juures kui jälle reisida

      Kommentaar


        #78
        No oleks siis et proovitakse uusi mehi aga kõik on potensiaalsed valikmängude mängijad ja kui Puri hakkab ka edaspidi valikutest välja jääma siis on küll midagi mäda,aeg annab arutust!

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
          No oleks siis et proovitakse uusi mehi aga kõik on potensiaalsed valikmängude mängijad ja kui Puri hakkab ka edaspidi valikutest välja jääma siis on küll midagi mäda,aeg annab arutust!
          Ära sa sellepärast nüüd küll muretse, et eelmise hooaja komeet koondisse ei mahu.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            #80
            nooh,
            Londak - Jääger, Klavana, Piiroja, Kruglov - Lindpere, Vassiljev, Dmitrijev, Kink - Oper, Vosko

            See oleks ilus!

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
              nooh,
              Londak - Jääger, Klavana, Piiroja, Kruglov - Lindpere, Vassiljev, Dmitrijev, Kink - Oper, Vosko

              See oleks ilus!
              Mulle eriti see variant ei istu, kus Klavan keskkaitses on. Hakkama ta seal saab, aga tema, kaitsja kohta üsna hea tehnikaga, ande raiskamine. Minuarust on Klavan oma mängijatüübilt ehe vasakkaitsja.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                #82
                Ai raisk mulle meeldis see Klavan Az(NED)
                Aga ma ütleks et see on üks tugevamaid koondisi, mille me oleme kunagi üle pika aja kokku värbanud. Puri, nojah, las teine olla veel.
                Ründeliin Oper ja Zenjov meeldib mulle eriti.

                Kommentaar


                  #83
                  Arvan, et Vassiljevile sobiks rohkem äär, kõik ju mäletavad tema super esitust.

                  Kommentaar


                    #84
                    Londak-Jääger, Bärengrub, Piiroja, Klavan-Lindpere, Vassiljev, Vunk, Purje-Oper, Zenjov oleks päris pandav koosseis.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      #85
                      vahet ei ole kes platsil,peaasi et meeskond võidaks ja mehed võitleks.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        #86
                        kuradi kahju, et mäng tallinnas ei toimu

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                          kuradi kahju, et mäng tallinnas ei toimu
                          Kujutan ette et miinuskraadidega poleks eriti mõnus mängida, arvatakse ju tulevat mingi -10 lähinädalail. Türgis ikkagi ju soe.
                          ---
                          Jamh, ülekannet ei tule.

                          Kommentaar


                            #88
                            Peab lootma, et netist kätte saaks ülekande, kui just see mingi külastaadion pole.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                              Peab lootma, et netist kätte saaks ülekande, kui just see mingi külastaadion pole.
                              Aga see on.

                              Kommentaar


                                #90


                                Kasahhi koondise keskmine vanus 22.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X