320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    puhas kasum ju

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Loodetavasti ei kaote te nüüd neid kallieid pileteid ära, kui muude väärtustega tutvute. Pärast on kurb Wembleyle minna, silmad häbi täis

      .. eih..ei kaota - ma pistan need püksi - trussikute vahele
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Natuke hilja vist küll küsida, kuid kas ühte üleliigset piletit poleks võimalik kusagilt hankida?
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Algselt postitas marconius Vaata postitust
          .ja kui saadetakse mingeid muid teid mööda,siis ikka stocki või copenhageni või oslo kaudu,mitte miskeid urkaid nagu sa neid nimetad...niiet härrased üks päev varem registreerima...
          Väga huvitav, ma olen ostnud pileti kirja pandud tingimustel (sh. kellaaajad, lennujaamad jne.) ja siis lihtsalt üks osapool muudab tingimusi. See küll eriti normaalne ei tundu
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Algselt postitas Scooter Vaata postitust
            Natuke hilja vist küll küsida, kuid kas ühte üleliigset piletit poleks võimalik kusagilt hankida?
            ..mine küsi ennekõikke EJL-st. Eilse seisuga pidavat seal väljaostmata pileteid olemas olema küll, aga kiirusta...
            RummaBastards!

            Kommentaar


              Selline lugu:

              Algselt postitas minu sõber
              Ahoi,
              Käisin näd vahetusel Londonis. Ja ilmnes siuke asi, et piiril nad üritavad Eesti ID-kaarti oma udupeene aparaadiga pildistada-skännida. Ja millegipärast mu ID-kaardil olevat koodi masin lugeda ei suutnud. Taheti siis passi näha, mida mul muidugi kaasas polnud. Õnneks oli juhiluba kaasas ja tänu sellele sain siiski UK-sse sisse (pildistati-skänniti seda).

              Igatahes soovitan nüüd minnes kindlasti ka pass kaasa võtta. Kunagi ei tea, mis jama võib seal piiril tekkida. Varem pole mul EL-s reisides kunagi ID-kaardiga probleeme olnud, nüüd siis esimene kord. Et siis võta pass kaasa
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                Väga huvitav, ma olen ostnud pileti kirja pandud tingimustel (sh. kellaaajad, lennujaamad jne.) ja siis lihtsalt üks osapool muudab tingimusi. See küll eriti normaalne ei tundu
                Loe üldtingimustes kõike, mis puudutab muudatusi lennuplaanis ja tingimustes jne...
                Alati on ka inimesi, kes ülebukkimise puhul on valmis teatud tasu eest kauem ootama, pikemalt reisima.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Selline lugu:

                  ise plaanin nii load id kaardi kui ka passi kaas võtta. kunagi ei tea, kus röövitakse või midagi kaotad. seega on varuvariant ka olemas.
                  arvan, et iga trallimist armastav jalkafänn ei ütleks ka kehasisesest kiibist ära.
                  kiibi peal oleks siis inimese enda info, siis info ostetud jalka piletite kohta ning lõpuks toimiks see ka telefoni ja pangakaardina.
                  igati tuveline oleks igatahes. pole vahet kui pargis magades paljaks röövitakse :P

                  Kommentaar


                    Noo kusjuures suure tõenäosusega saab nr1 koha Aksalu kuna uuel hooajast usun et Pedõk nr1 Floras siis see Inglismaa mäng on suurepärane võimalus Aksalut müüa.

                    Kommentaar


                      aga kuskil oli et viggo üritab ikka poomiga alustada.aga jah kui võtta pohlaku poliitikat siis tõesti võib nii juhtuda et aksalu saab võimaluse.aga ise loodan et pareiko saab ennast tõestada
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Ühest välismaisest foorumist:
                        Can't see McSven risking Mikey for Estonia, we should piss them - biggest dilemna with that game, is where to go for a booze, before and after the game?
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Mina arvan, et kutsutakse viimasel hetkel koondisesse Sander Post, kuna ta on pikk poiss siis oleks hea teda inglastele müüa. Floral on pappi vaja, ma üks päev kuulsid mingeid juttu koondise erastamisest, ei tea kas see vastab tõele?

                          Kommentaar


                            Mihkel Aksalu peaks muidu ründesse panema, siis saab veel paremini maha müüa. Sest mis need valikmängud muud ikka on, kui pallurilaadad, kus Eesti kaup teatavasti eriti kuum!

                            muudetud: pakutud pilet läinud juba...
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              Kui keegi pole veel leidnud ööbimist Londonis, siis põhimõtteliselt olemas kahene tuba Brunel Hotel'is Paddingtoni lähedal 10-14. okt. hind 1 öö 52 £ tuba .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                                Mihkel Aksalu peaks muidu ründesse panema, siis saab veel paremini maha müüa. Sest mis need valikmängud muud ikka on, kui pallurilaadad, kus Eesti kaup teatavasti eriti kuum!

                                muudetud: pakutud pilet läinud juba...

                                eesti koondise mängud on küll müügilaadad konkreetsed näited on selle kohta olemas mida siin lahkama ei hakka sest off-topic - lähim näide eesti vs venemaa 2:0 vasakpoolik meil

                                Kommentaar

                                Working...
                                X