320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma tahaksin vastata pedrole. Tema küsimus oli ,et miks on koondises Saag aga mitte Zenjov?
    Vastus on imelihtne . Selleks ,et aru saada tuleb külastada Eesti Meistrivõistlusi jalgpallis. Vastuse leiad ka paljudele teistele küsimustele ,mis puudutavad jalgpalli.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Juhiload/ID kaart - mõlemad võtan kaasa, ka passi, aga see kehtib 17.dets 2007... nii et nata vähe(3kuud vist pidi kehtima vähemalt). Loodetavasti ID-ga ajab asja ära. Keegi oskab kommenteerida... saab hakkama?
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Ma tahaksin vastata pedrole. Tema küsimus oli ,et miks on koondises Saag aga mitte Zenjov?
        Vastus on imelihtne . Selleks ,et aru saada tuleb külastada Eesti Meistrivõistlusi jalgpallis. Vastuse leiad ka paljudele teistele küsimustele ,mis puudutavad jalgpalli.
        olen näinud mõlema mehe esitusi. kahjuks pole leidnud aega viimasel ajal käia nende mänge vaatamas. viimati nägin saagi meistriliigas flora-levadia mängul, kus flora võitis 3:2. Saag ei suutnud alo vastu midagi teha. tundus täiesti keskpärane mängija, kes ei paista millegagi silma. ahjupera tundub palju othlikum ja kasulikum hetkel.ma ei ütle et saag on halb mängija, arvan et tema kiiruse ja nahhaalsuse abil saab eesti tulevikus veel palju väravaid ja võimalusi. ma ei ütleks aga et ta zenjovist millegi poolest nii võimsalt üle oleks.mõlemad on kiired, pikkus on sama, tehnika kaldub zenjovi poole, zzenjov noorem ka, võitlusvaim kaldub saagi poole.see on minu arvamus. hea meelega näeksin neid mõne aasta pärast koos ees.nende all ojamaa. äärtes s.puri ja luts, keskel teine puri . kaitses morozov ja bärengrub...äärtes teniste ja aristov. väravas aksalu või kotenko. eesti koondisel peaks tulevikku nagu olema. loodame.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
          Juhiload/ID kaart - mõlemad võtan kaasa, ka passi, aga see kehtib 17.dets 2007... nii et nata vähe(3kuud vist pidi kehtima vähemalt). Loodetavasti ID-ga ajab asja ära. Keegi oskab kommenteerida... saab hakkama?
          välisministeeriumist öeldi et ID sobib. loodan nende sõna peale.

          Kommentaar


            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            eesti koondise mängud on küll müügilaadad konkreetsed näited on selle kohta olemas mida siin lahkama ei hakka sest off-topic - lähim näide eesti vs venemaa 2:0 vasakpoolik meil
            ma ei saa ka aru - kui eesti oleks venemaad 2:0 võitnud, siis võib öelda, et igati pädev meeskond olnuks platsil, sh vasakpoolik ning igati loogiline, et sellised mehed saaksid välismaal lepingu.

            Kommentaar


              Algselt postitas pedro Vaata postitust
              välisministeeriumist öeldi et ID sobib. loodan nende sõna peale.
              Selge, Aitümps!
              Parem georg otsas kui Paul keres.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
                Selge, Aitümps!
                pole tänu väärt.
                loodan, et lennujaamas üllatust ei tule.seda ei tea kunagi. mul endal sama jama passiga.

                Kommentaar


                  Hoidke siis oma mängupileteid ilusasti käsipagasis, sest kui tavaline pagas kaduma läheb ei ole kindel kas mängu näete.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                    ma ei saa ka aru - kui eesti oleks venemaad 2:0 võitnud, siis võib öelda, et igati pädev meeskond olnuks platsil, sh vasakpoolik ning igati loogiline, et sellised mehed saaksid välismaal lepingu.
                    sorry mitte eesti vs venemaa vale näide, vabandust, loe tagapool olevat mu postitust

                    Kommentaar


                      Eestimees, kas sa sõidad ka Inglismaale?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                        õnneks ma pole eesti koondise fänn (vähemalt hetkel) (see pole koondis vaid kellegi eralõbu) seega ei nurise, jumalast pohh on mul aga siiski pean komenteerima -
                        Miks ta Inglismaale peaks tulema?

                        Kommentaar


                          kes üldse sinna Eestit vaatama läheb, ikka ruuni, gäri nevil ja maikel pallak.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sen Vaata postitust
                            Miks ta Inglismaale peaks tulema?
                            No ma ei tea. ma ka nagu Eesti korvpallikoondise fänn pole, aga ikka olen nende poolt kui nad mängivad. samuti ma ei aja vahet pidamata suust välja paska kui sitt ikka tegelikult see koondis on.

                            Maailm on kummaline.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Meil ka 1 pilet üle, soovijatel kontakteeruda - 5141418.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                No kuna nimekirjas on vaid kolm ründajat, siis eks nad olid trenni tarvis kaasatud. Vana lugu ju.
                                Koondisesse bukitakse rohkem mehi, kui kohti on... vahel mõni jätab tulemata (käis eelmisel õhtul Hollywood'is vmt.) siis saab järgmine omale koha.

                                Tervitused Estonian Air'ile!
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X