320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lahe on muidugi ka see, et iga sööt, mis inglismannid tegid ja mis ka adressaadini jõudis oli Kaljuveeri arvates hea sööt. Eestlaste esituses näha muidugi rida täpseid sööte, võib oodata kuskil paarikümne aasta pärast.

    Kommentaar


      Oo orgazmo! Ma näen, et mõned vaatasid siiski lõpuni. Ma siiski selline sado pole ja sulgesin pildikasti peale teist väravat. Edu. /me irvitab.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Tundub et Philip Neville jäi teil märkamata.

        Ja tõesti TAAAAAAAAAAAAAVIIIIIIIIIIIIIIIIIII palun leia endale mõni teine hobi

        Kommentaar


          Inglastele 5 järjestikune 3:0 võit, ju neil ei lubata rohkem lüüa. Seekord said nad väravaid liiga kergelt, aga õnneks mitte rohkem kui kolm. Mina jäin näiteks just II poolajal mängupildiga rahule.
          PS: kui keegi arvab, et mänguga rahulejäämine on loll mõte, siis ärgu minule viidaku. Avaldagu lihtsalt arvamust mulle viitamata.
          Ja Rähni ov oli ka õnnetu juhus, postipõrkest sisse, samas mängis ta ju õieti. Nüüd jääb veidi tööd teha, et oma värava all mööda lööma hakata ja vastaste värava all veidi täpsemini jälle lüüa.

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Oo orgazmo! Ma näen, et mõned vaatasid siiski lõpuni. Ma siiski selline sado pole ja sulgesin pildikasti peale teist väravat. Edu. /me irvitab.
            irvita edasi siis,argpüks..tunnista lihtsalt, et sul pole närvi vaadata

            Kommentaar


              Mida teha Eesti kondisega? Müsteerium. Siiski täiesti kurb ei saa olla, sest teisel poolajal oli meil isegi mõned võimalused. Söödud jäävad soovida. Eesti parim oli Lindpere, IMO. Loodetavasti oleme kolmapäeval paremad.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Pole siin mingit müsteeriumit,selgemast selgem on see ,et Eesti koondisel on vaja spordipsühholoogi..(nt Saksamaa)Vb siis Mart rahuneks ka maha ja ei karjuks enam oma meeskonnakaaslaste peale

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stella89 Vaata postitust
                  Pole siin mingit müsteeriumit,selgemast selgem on see ,et Eesti koondisel on vaja spordipsühholoogi..(nt Saksamaa)Vb siis Mart rahuneks ka maha ja ei karjuks enam oma meeskonnakaaslaste peale

                  No kui ikka vastased liiga lihtsalt läbi lastakse,siis peab ju natuke häält ka tõstma.Aga esimene poolaeg oli meil üsna kohutav,aga teine poolaeg läks juba üsna hästi.Ikkagi me mängisime Inglismaaga.Loodetavasti kolmapäeval teeme hea mängu.

                  Kommentaar


                    Viggo peaks peale standardolukordade lahendamise pöörama rohkem tähelepanu ka söötudele, mis läksid ründajatele. Need olid kohati väga mannetud. Ainult standardolukordadega ei saa võita
                    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                    Ken Lee tulibu dibu douchoo

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stella89 Vaata postitust
                      irvita edasi siis,argpüks..tunnista lihtsalt, et sul pole närvi vaadata
                      Aww...padupatrioot tunneb end puudutatuna? Ha!
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Lugesin Delfi kommentaare.

                        Kommentaar


                          Oli siis huvitav kogemus vaadata Inglismaa - Eesti mängu Tallinnas Nimeta Baaris, mis tundub olevat omamoodi Inglise pubi (omanik inglane ja puha).
                          Ja nagu arvate võite, oli see Inglise fänne täis
                          Humoorikas oli näha ühte karvast Inglise härrat, kes oli haldjakostüümis. Enda jutu järgi kaotas ta kihlveo...
                          Õnneks/kahjuks jäin seekord ilma ETV kommentaatorite kildudest

                          Aga, jah, mängust:
                          Positiivne:
                          *Äärekohtunikud - kõik pool-suluseisud vilistati meie kasuks ära.
                          *Lindpere - Man Of The Match minu silmis (Eesti poole pealt)
                          *Jumal tänatud, et ei saanud suuremat pakki, kuna aus olles inglastel neid võimalusi ikka jagus.
                          *Owen ei suutnud kolmel korral Poomi üle mängida (mis sest, et 2 korda olid sulud)
                          *Saadi paar korralikku lööki raamidesse ka.
                          Negatiivne:
                          *Kõik 3 kolli olid õnnetud - 1. jalge vahelt, 2. rikošetist, 3. omavärav.
                          *Söötude täpsus.
                          *Nurgalöökide lahendamine - võiks aru saada, et selline ette posti mängimine toob Eesti puhul tulu ainult maksimaalselt ühel korral kümnest.

                          ----------
                          Tuleb välja, et leidsin positiivset rohkem...Ilmselt unustasin mõne asja märkimatta, kuna tunne eriti positiivne pole.

                          Kommentaar


                            mind nagu tiba häiris see, et eesti noor ryndepaar joosti pidevalt vanade ja aeglaste (noh, vähemal sol on ju pigem selline) poolt üle. ma ei väida, et saag ega kink poleks viitsind joosta, aga joosti nagu valel ajal ja kui oli õige aeg, siis ei mindud justkui täiega. ja palli veeretati ka liiga vähe. kammitsetus oli ilmselgelt sees...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stella89 Vaata postitust
                              Vb siis Mart rahuneks ka maha ja ei karjuks enam oma meeskonnakaaslaste peale
                              Väravavahi ülesanne ongi kaitsjatega suhelda. Aga kui tõsiselt siis jälgi väravavahte, enamus ainult nii kaitsjatega mängu ajal räägibki.Üks põhjus on lärm, teine rahulolematus ja kolmas ärgitav(Salumets nii ärgitas.)

                              Kommentaar


                                Eesti koondis laiali saata, pole meil materjali ega hakka tulema ka. Mõtlesin siin 2-3 aastat tagasi, et teen end kasvõi JPH liikmeks, saan ikka fännamas täiel rinnal käia ja nautida omaste mängu. Oeh, nüüd on see tunne kadunud. Vaatasin mängu ja naersin. Kõigi üle. Muidugi respect Eesti koondise fännidele, et viitsivad oma aega, raha ja närve raisata koondise peale. Aga oma paksu perset ei viitsitagi lohistada Meistriliiga mängudele.

                                Lambakari on koos. Rähn on lihtsalt alaarenenud põllumees, TaKi on ilueedi, kes oskab ainult rannas jalgpalli mängida, Poom on lihtsalt väga andetu, vana ja uimane. Ei saa üldse aru, nagu kõik mängivad lõdva m*nniga, et sörgivad, seisavad, jalutavad. Kurat küll, kui ma oleks Eesti koondises, ma raisk jookseks nii kiiresti, et keegi ei saaks aru, kuidas ma neist kõigist läbi jooksen. Et natukenegi sellest häbist eralduda. Laske noortel mängida, ei suuda enam seda Poomi vaadata väravas sittumas. Kas tal niipalju mõistust pole, et ta on rahvuskoondise jaoks liiga vana? Piiroja tahab Inglismaale mängima minna, aga ise söödab koguaeg karuperse. Viggo on nagu mingi mats, tuleb Wembleyle dressides, McLarenil oli ikka ülikond. On ta mingi debiil?

                                Lihtsalt häbi on.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X