320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poola - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Väga lahe igatahes, kõik mehed, olenemata perekonnanime päritolust, jörisesid hümni kaasa laulda.

    Kommentaar


      #47
      hmm. Millise interneti brauseriga see tööle läheb? Mul nagu mozilla ega exploreriga ei lähe see tööle

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
        hmm. Millise interneti brauseriga see tööle läheb? Mul nagu mozilla ega exploreriga ei lähe see tööle
        sopcast on installitud?, kui ei siis tee seda

        Kommentaar


          #49
          Kas Poom on see, kes kõva häälega seal juhendab terve aja (hoolimata tohutute rahvamasside skandeerimisest on see üle platsi kuulda)?
          Mõni ime, et tal hääl selline kähe on.

          Kommentaar


            #50
            huvitav keegi teab, kas Eestist ka keegi kohal on? mola jargi tundub, et rohkem on poolakaid, mis tegelt arusaadav, sest poolakaid seal piirkonnas kindlasti rohkem elamas. kahjuks endal jai seekord minematta, transpordilahendus vedas alt.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #51
              soccerneti live on täna kuidagi teravmeelne . mõistlik
              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

              Kommentaar


                #52
                Olgu siis mainitud, et mart poiss ei teinud selle nurga löögi ajal just kõige otstarbekamaid liigutusi.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas gamer Vaata postitust
                  Olgu siis mainitud, et mart poiss ei teinud selle nurga löögi ajal just kõige otstarbekamaid liigutusi.
                  Sünnipäev?

                  Kommentaar


                    #54
                    "võitle Eesti võitle" ja "Eesti-Eesti" kõlas küll vahepeal täitsa korralikult.
                    mis Poomi lõugamist puudutab, siis lisaks õpetussõnadele kostab sealt kohati ka eestikeelset oskussõnavara
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      #55
                      tegelt oleks voinud ju mangu teha hoopis kusagil UK-s, seal ju neid poolakaid ja ka eestlasi tunduvalt rohkem kui siin Pureneedel
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        huvitav keegi teab, kas Eestist ka keegi kohal on? mola jargi tundub, et rohkem on poolakaid, mis tegelt arusaadav, sest poolakaid seal piirkonnas kindlasti rohkem elamas. kahjuks endal jai seekord minematta, transpordilahendus vedas alt.

                        Sõber Janno koos ühe semuga on kohal ja helistas statkalt juba mulle. Oli näinud ka kahte eesti neiut baaris kellel lipp põsel nii et vähemalt 4 on neid statkal täna kindlasti...
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #57
                          vikerist karuks ka kohal

                          Kommentaar


                            #58
                            kas kõigil funksib sopcast? mul ütleb kohati et playing, aga siis viskab bufferimise jälle mingi 88-95 peale. pilti ette ei tule.
                            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                            Kommentaar


                              #59
                              Kui mängu alguses näitas fänne, siis tundus ikka rohkem kui 4 neid seal... oma kümmekond ikka.

                              Soccerneti kommentaatorile: võiks Eurovisioonile rohkem rõhku panna, mängu ma ju näen niikuinii...

                              Ja mängust - ülikehv, midagi positiivset veel siiani pole olnud. Hea et seis niigi hea meie poolt on. Anniste, Roops, Kams, Leetma... nojah, eelistaks iga kell nendele Sikstenit näiteks.

                              Kommentaar


                                #60
                                praegu funkab igatahes. eesti-eesti isegi kuulda
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X