320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

KIIRE ÜLESKUTSE: Ilusaim värav

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas manpe Vaata postitust
    Sa mõtled vastuvärava võistlusele ? Minu silmis juhib hetkel Ben Sahari koll 25 meetrilt :P Kuigi Kerzhakovi laks paremalt oli ka mõnus.
    Ei, ei mõtle. Ausalt öeldes ei suuda ma ette kujutada kuidas inglismaa meile värava lööb. Nende koondises pole mängijat kes seda suudaks. Voskoboinikov lööb paar tükki ikka ära ja kui eestlastest keegi omaväravat ei löö, tuleb võit ära. Olgem siiski optimistid!
    Mis kuradi vastuvärava võistlus? Nii hull see asi ka ei ole et juba enne mängu alla peaks andma.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
      Ei, ei mõtle. Ausalt öeldes ei suuda ma ette kujutada kuidas inglismaa meile värava lööb. Nende koondises pole mängijat kes seda suudaks. Voskoboinikov lööb paar tükki ikka ära ja kui eestlastest keegi omaväravat ei löö, tuleb võit ära. Olgem siiski optimistid!
      Mis kuradi vastuvärava võistlus? Nii hull see asi ka ei ole et juba enne mängu alla peaks andma.
      Miks sa arvad, et neil koondises ühtegi siukest venda pole ? Praktiliselt kõik on võimelised neil lööma, isegi kaitsjad standardolukordadest.

      Kommentaar


        #48
        Peale Terry ja äärmisel juhul Crouchi neil kedagi teist head teise korruse mängijat pole. Rio ju ei mängi.
        Oma klubide eest on nad tõesti võimelised lööma aga millegi pärast koondises nad nii ei sära. Millal viimati Lampard nt inglismaa eest värava lõi? Pealegi on inglased võõrsil ikka väga mannetud olnud. Kui kodus 70000 pealtvaataja ees nad kuidagi vastase ära suruvad siis võõrsil on neil raskusi. Sügisel peetud mängus Horvaatiaga polnud ühtegi reaalset võimalust värav lüüa, neil vedas et nad vaid 0:2 kaotasid.
        Kaitse on neil tugev ja võibolla ma tõesti natuke liialdasin kui ütlesin et Voskoboinikov paar tükki ära lööb, aga nagu ma ütlesin - väravat on Inglismaal täna väga raske lüüa. Ükski tippmeeskond pole Eestis Eestit viimasel ajal suurelt võitnud.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
          Peale Terry ja äärmisel juhul Crouchi neil kedagi teist head teise korruse mängijat pole. Rio ju ei mängi.
          Oma klubide eest on nad tõesti võimelised lööma aga millegi pärast koondises nad nii ei sära. Millal viimati Lampard nt inglismaa eest värava lõi? Pealegi on inglased võõrsil ikka väga mannetud olnud. Kui kodus 70000 pealtvaataja ees nad kuidagi vastase ära suruvad siis võõrsil on neil raskusi. Sügisel peetud mängus Horvaatiaga polnud ühtegi reaalset võimalust värav lüüa, neil vedas et nad vaid 0:2 kaotasid.
          Kaitse on neil tugev ja võibolla ma tõesti natuke liialdasin kui ütlesin et Voskoboinikov paar tükki ära lööb, aga nagu ma ütlesin - väravat on Inglismaal täna väga raske lüüa. Ükski tippmeeskond pole Eestis Eestit viimasel ajal suurelt võitnud.
          Tuleb tõdeda, et sinu väike jutt andis kerge laengu homseks mänguks :P Bring it on, you islanders :P
          Aga isegi kui Lampard ja teised pole viimasel ajal löönud, tuleb siiski tõdeda, et nad on rohkem kui võimelised palli lööma kaugelt ja oma võimalusi ära kasutama. Rooney, kes pole ~17 ametlikus mängus kolli löönud ka ei mängi (kahju :P)...

          Kuid lootus püsib siiski.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas manpe Vaata postitust
            Tuleb tõdeda, et sinu väike jutt andis kerge laengu homseks mänguks :P Bring it on, you islanders :P
            Aga isegi kui Lampard ja teised pole viimasel ajal löönud, tuleb siiski tõdeda, et nad on rohkem kui võimelised palli lööma kaugelt ja oma võimalusi ära kasutama. Rooney, kes pole ~17 ametlikus mängus kolli löönud ka ei mängi (kahju :P)...

            Kuid lootus püsib siiski.
            Andestage loll küsimus, et kas narvas ollakse inglaste poolt?

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Andestage loll küsimus, et kas narvas ollakse inglaste poolt?
              Ei tea. Ma pakun et siin ollakse venemaa poolt.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas manpe Vaata postitust
                Ei tea. Ma pakun et siin ollakse venemaa poolt.
                küsimus oli sulle isiklikult.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  küsimus oli sulle isiklikult.
                  Eesti poolt olen loomulikult :P

                  Kommentaar


                    #54
                    Zelinski värav Hollandile.

                    Kommentaar


                      #55
                      opi värav hollandile.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        #56
                        piiroja värav hollandile..
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #57
                          Nahk Twentele ja Allas Andorrale

                          Kommentaar


                            #58
                            Teet moldovale , oper hollanile
                            Noninonii

                            Kommentaar


                              #59
                              Steivi üleskutse on ammu aegunud, mida te enam postitate siia tainad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X