320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas manpe Vaata postitust
    Kui Pohlak on EJL asepresident, siis kes on president ? Kas presidendil pole siiski suuremat sõnaõigust ?

    Ma tean, et ma olen loll :P

    Muidu sa loll ei ole, aga selles küsimuses oled küll.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Muidu sa loll ei ole, aga selles küsimuses oled küll.
      Selle asemel, et rõhutada teatavat asja, võiksid sa vastata ka :P

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas manpe Vaata postitust
        Kui Pohlak on EJL asepresident, siis kes on president ? Kas presidendil pole siiski suuremat sõnaõigust ?

        Ma tean, et ma olen loll :P


        Eestis pole nii head venda kellest Presidenti teha
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          #64
          xD ma vahetaks küll välja,
          Rahulik asjaarmastaja.

          Kommentaar


            #65
            Tuleks võtta keegi FC Soccerneti koosseisust, seal on andekaid inimesi.

            Kommentaar


              #66
              Tuleks võtta keegi FC Soccerneti koosseisust, seal on andekaid inimesi.

              Kommentaar


                #67
                Rüütli või Ratnikov etteotsa.Jelle teeb aint häbi.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #68
                  Kuhu see kann siis läks ? Tema oli ju president viimati, kui mäletan.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas manpe Vaata postitust
                    Kuhu see kann siis läks ? Tema oli ju president viimati, kui mäletan.
                    Ärkasid pikaajalisest koomast äsja?


                    Mis puutub uude treenerisse siis tänases loiduses ja mittemidagi tegemises ei saa Jellet küll süüdistada.Isegi vahetused olid normaalsed(Kink,Konsa)Kuigi konsa oleks võinud kohe Uduklouni asemel olla.Mitte ei topitud Ponder Sasti pikki palle ründes kätte saama.Kamsi asemel oleks võinud Purje oll.
                    Las Jelle teeb valiktsükli lõpuni.EJL-il jääb üle poole aasta aega otsida ja kalkuleerida.Praegu kinga anda siis jääb Kristal treeneriks,sest kust sa võtad nii ruttu normaalse treeneri kes suudaks midagi ka muuta.Rüütlit ei lase Levada koondist tüürima ja sama ei teeks ka Pohlak
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Ärkasid pikaajalisest koomast äsja?


                      Mis puutub uude treenerisse siis tänases loiduses ja mittemidagi tegemises ei saa Jellet küll süüdistada.Isegi vahetused olid normaalsed(Kink,Konsa)Kuigi konsa oleks võinud kohe Uduklouni asemel olla.Mitte ei topitud Ponder Sasti pikki palle ründes kätte saama.Kamsi asemel oleks võinud Purje oll.
                      Las Jelle teeb valiktsükli lõpuni.EJL-il jääb üle poole aasta aega otsida ja kalkuleerida.Praegu kinga anda siis jääb Kristal treeneriks,sest kust sa võtad nii ruttu normaalse treeneri kes suudaks midagi ka muuta.Rüütlit ei lase Levada koondist tüürima ja sama ei teeks ka Pohlak
                      Ei... mind pigem huvitab mis toimub platsil, mitte kontorites. Mingi kammajaa oli seal Kanni ja Pohla vahel... eniveis, ei huvita ka eriti.
                      Ning karta on ka, et pärast sellist reputatsioonilangust, saab raske olema normaalse peatreeneri hankimisega.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Võrreldes kõiki Euroopa koondiste peatreenereid jäi silma, et Goesi eristab neist korraliku mängijakarjääri puudumine ja olematu treenerikarjäär.
                        Enamus treeneritest on kas tuntud ja armastatud aga tegevmängija karjääri lõpetanud (kohalikud)kuulsused või/ja pikaajalise suht eduka treenerikogemusega treenerid.
                        Goes on selles seltskonnas tõeline valge vares ja võib koondise tulemusi arvestades väita, et mees ei ole veel täiesti küps rahvuskoondise tüüri juures edukas olema.
                        Ehk oleks EJL-l tõesti aeg teiste riikide eeskujul kedagi asjalikumat koondist juhendama kutsuda?
                        See pole miski näitaja
                        Mourinhol näiteks ja Wengeril puuduvad arvestatavad mängijakarjäärid. Mõlemad mängisid küll vutti aga madalal tasemel. Mourinho üldse hariduselt inglise filoloog ja enne treeneriks hakkamsit oli tõlgiks Robsoni juures Barcelonas.
                        Päris tippjalgpalluritest on üldse vähesed headeks treeneriteks saanud.

                        Kommentaar


                          #72
                          Ning Goes on vist noorim koondise peatreener Euroopas. Ses mõttes, et Eesti on talle nagu alles algus... Ega paljud pole kohe pauguga hästi alustanud.

                          Kommentaar


                            #73
                            Hea artikkel mis ajab naerma


                            Jelle sõnad:
                            "Ei, ma ei kavatse tagasi astuda. Ja tunnen, et mul on veel sellele meeskonnale midagi pakkuda," lausus Goes saunast tulnuna ning nimetas eilse tema tööaja kehvimaks mänguks.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              See pole miski näitaja
                              Mourinhol näiteks ja Wengeril puuduvad arvestatavad mängijakarjäärid. Mõlemad mängisid küll vutti aga madalal tasemel. Mourinho üldse hariduselt inglise filoloog ja enne treeneriks hakkamsit oli tõlgiks Robsoni juures Barcelonas.
                              Päris tippjalgpalluritest on üldse vähesed headeks treeneriteks saanud.
                              Jutt on rahvuskoondiste peatreeneritest, kelle auväärsesse seltskonda Mourinho ja Wenger veel ei kuulu.

                              Kommentaar


                                #75
                                Pohlak ütles täna terevisioonis et hetkel pole plaanis kyll kedagi lahti laskma hakata.krt kui me ei suuda järgmistes mängudes isegi väravat lyya siis asi ikka väga mäda.ja kõigi sõber juhan parts ytles et jalka liidus on miskit ikka väga viltu.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X