320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No, millest me räägime kui U-koondiste eesotsas pole korralikke treenereid, siis ei saa ju A-koondisesse ka korralikke mängijaid tulla. Praegu tundub, et A-koondisele tuleb õpetada jalgpalli alustalasi.
    Tundub, et praegused U-koondiste treenerid sobiksid 10-aastaseid treenima.
    Samade noortetreeneritega jätkates, võime tulevikus uhkust tunda Andorrale löödud ühe värava üle.

    Kommentaar


      kui rüütli saaks koondise etteotsa siis fc flora pühapäevakooli jalgpalluritel oleks kööga, gams sidorenkov ahjupera vms ja terja vist enam küll kooondisse ei saaks

      Kommentaar


        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        kui rüütli saaks koondise etteotsa siis fc flora pühapäevakooli jalgpalluritel oleks kööga, gams sidorenkov ahjupera vms ja terja vist enam küll kooondisse ei saaks


        FC TVMK SÕLMIS LEPINGU SERGEI TEREHOVIGA

        24. jaanuaril sõlmis FC TVMK kaheaastase lepingu Eesti koondise mängija Sergei Terehoviga. Sergei alustas eelmist hooaega Venemaa klubis Sinnik ning lõpetas hooaja Soome klubis Espo Honka. Tema arvel on 89 mängu Eesti koondise eest ning 5 löödud väravat.

        Kaua võib mõni mees Terehovi täiesti seosetult tampida??? Millal Terehov FCF-ist lahkus???
        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Kõlama jäid ka Pohlaku sõnad, et Goesi vallandamine maksaks ühe staadioni ehituse.
          ..."kunstiväljaku", vaid mitte "staadioni"

          Mis kunstiväljakud ehitati (väljak+töö) täiesti EJL-u arvel ?

          Kommentaar


            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            kui rüütli saaks koondise etteotsa siis fc flora pühapäevakooli jalgpalluritel oleks kööga, gams sidorenkov ahjupera vms ja terja vist enam küll kooondisse ei saaks
            Kas sa TÕSISELT (!) arvad, et meie A-koondise peatreener saab vaba voli kooseisu koostamiseks ?

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              See on ka häää teema. Mina arvan, et teeks, kuid tegemiseks oleks vaja kasutada hoopis teistsugust lähenemist, mis omakorda tõstatab küsimuse, et kui peatreener saab ka aru (ja ehk ta saab), et nende meestega ei ole võimalik Hollandi stiili lükata, kas siis tasuks põikpäiselt seda edasi üritada või proovida hoopiski midagi muud?

              Mis sa arvad?
              kusjuures olen ka mina pari et teeks. oleks keegi Mourinho-sugune taktik eesotsas, ei looks ei Horvaatia ega Inglismaa meile varavat ja skoorid jaaksid molemad 0-0.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                kusjuures olen ka mina pari et teeks. oleks keegi Mourinho-sugune taktik eesotsas, ei looks ei Horvaatia ega Inglismaa meile varavat ja skoorid jaaksid molemad 0-0.


                päikesepiste oled saanud vä?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas jorss Vaata postitust
                  võin mürki võtta, et ka scolari & co ei tee TÄNASE bärengrubi suguse kaitsjaga (+ ülejäänud kasutada jäänud koosseisuga) mitte sittagi.

                  See umbes sama lootusetu üritus nagu Sarap Kaleviga meistriliigas üritab


                  Aavo Sarap Eesti koondise peatreeneriks
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    kui rüütli saaks koondise etteotsa siis fc flora pühapäevakooli jalgpalluritel oleks kööga, gams sidorenkov ahjupera vms ja terja vist enam küll kooondisse ei saaks
                    Julgen väita et kui Rüütli saaks peatreeneriks oleks Sidorenkov kindel mees koondises ja Ahjupera ja Gams koondise varus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Nn. Bärengrubi suguste (ei tahaks Bärengrubi sugugi halvustada) mängijate testimiseks sõprusmängud head ongi. Kuskiltpidi peab noori koondisse sulanduma.
                      Kõikvõimalike noortekoondiste maavõistlusi tuleks aga küll tublisti rohkem korraldada.
                      Vott ühte ma ei mõista,meil räägitakse meestest nagu Bäregrub,Post,vunk ja kams jms kui tulevikulootustest.No tere-tere,minuarust peaks sellises vanuses mehed(sünd 84 vist)juba nii oma klubis kui koondises tegijad olema.....tulevikulootustest pole vist mõtet rääkida.
                      17 aastane Iisraeli ründaja tuli ja luttis meie mehi nagu möödaminnes,vott tema on tulevikulootus,mitte meie Kamsid ja huiamsid.
                      Mul pole nende eelmainitud mängijate vastu mitte midagi,aga paraku nende tase vist kuhugi kõrgemale ronida ei luba.
                      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        See umbes sama lootusetu üritus nagu Sarap Kaleviga meistriliigas üritab


                        Aavo Sarap Eesti koondise peatreeneriks
                        Too on lootusetu jah Meeskond vilets ja treener loll

                        Kommentaar


                          No kuulge, see väljakujutt oli lihtsalt Pohlakule omaselt lennukas võrdlus ilmestamaks fakti, et praegu Jellele tala andmine läheks õige mitu raha maksma. Mida jaurame.

                          Ma isiklikult olen raudkindlal seisukohal, et praegu pole mingit mõtet Jellele ust näidata. Kahe kuuga ei tee ükski koondisetreener mitte midagi ära - seda enam, et sinna kahe kuu sisse ei mahu minu teada ühtegi ametlikku sõpruskohtumiste päevagi, liigad ju käivad igal pool täie hooga. Lisaks on ilmselge, et kedagi vähegi head siia praegu ei saaks ka. Kolmapäevase mängu järgseid intervjuusid (Poom, Klavan jne) lugedes tundub, et ~90% meestel pole praegu üldse enesekindlust ja sellest tulenevalt ka meeskonnavaimu, see ongi põhiprobleem. Kusjuures vigastusi ja vähest mängupraktikat kõrvale jättes on minu arust on selles väga-väga suur osa kahel esimesel kodukaotusel võidetava vastase vastu. Sellest tekkis võidukohustus ja nii minnaksegi platsile mitte jubeda tahtega võita, vaid hirmuga kaotada. Sealt omakorda ka koperdamised, pea laiali ringi jooksmised, pika palli umbes ette peksmised jne. Ja sellised asjad tulevad meeste enda seest. Võibolla Jelle tõesti ei ole parim meeskonna "üleskütja", aga seda ei saa talle süüks panna; see pole nagu kümneaastastega, et treener karjub "davai, poisid, paneme nüüd täiega" ja siis poisid panevadki. Iga mees peab ise enda sees selle sädeme leidma. Loodetavasti horvaatide ja inglastega mängimine seda sisemist põlemist ka tekitab, seda enam, et praeguse tsükli võib ju kokkuvõttes tegelikult juba rahumeeli maha kanda, mängida edasi üks mäng korraga ja kõik. Mine tea, ongi ehk kergem.


                          PS
                          ja for f***s sake, kui ilma jauramata ei saa, siis tehke seda vähemalt korrektselt - Gert Kams, mitte mingi Gams.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            poom räägib et eestil on vaja meest kes paneb palli liikuma, noo türa vittu värdjas milleks meil siis vassilje on? ta eestis ainuke mees kes paneb palli liikuma ja ründe käima aga koonidsse ei kuulu. liiga ründav jelle argpüksilu stiili vatsu jusiis. poom sa oled ka paras lammas ikka. selles pole kahtlus et kes on eesti parim ründav pooli.

                            Kommentaar


                              S*itt värk.

                              Ma ise olen ka selle poolt, et Jellele ust näidata. Aga möelge ise, Pohlak andis talle kaks mängu aega töestada ennast! Horvaatiaga ja Inglismaaga! Vöimatu ju! Ja kui ma oleks Jelle ma läheksin sie ära vöi sellises olukorras vajuksin maa-alla. Kahes mängus ei suuda ju Jelle midagi Eestile uut tuua. Niiet, kindel on see, et Jelleta!
                              Ryytel sobiks täiuslikult peatreeneriks ! Siis saaks ka möned tugevamad levadia mehed varuks vöi pöhikoosseisu, ja ehk areneb siis ka meie u17-u21
                              Aga igatahes ma ei tea kas Jelle viis Eesti jalgpallikoondise sammu vörra etepooel vöi tahapoole aga ta andis ikkagi endast parima, ja tulemus on selline.
                              Paari aasta pärast nutab ta kodus ja unistab, et ise saaks istuda MM'il peatreeneri pingis, kus istub Ryytel koos Eesti Meeskonnaga 2010 aasta MM jalgpalliturniiril!
                              Ryytel viib meid maailmameistriks!
                              Nyyd vöiks töesti laulda;
                              eee-eeeee-sti.. maaaaaaailmameiister.

                              Kommentaar


                                Seda peaks küll mainima, jah. Et igati nõme olukord on praegu, kui juba vastvalitud EJL-i president räägib avalikult uue peatreeneri otsinguist ja umbes vihjab, et mees võiks ka ise tagasi astuda. No mis usaldusest siin enam saab juttu olla! Sellistes tingimustes töötamine aga rohkem kui ebameeldiv ja "motiveeriv". Ei meeldi selline variant kohe üldse...
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X