320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Inglismaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Asenduse oleks saanud vast kutsuda ikka, aga Jelle ise ütles ju, et ei pea seda vajalikuks. Aga nagu eile arutatud sai, siis Lemsalu jääks Smith-Owen ründepaari vastu lootusetult aeglaseks ja mõlemad võiksid sel juhul vähemalt hat-trickiga maha saada..

    Kommentaar


      Vabandust, et veel korra selle Piiroja teema üles võtan, aga ei saa mitte vaiki olla. Loen ja vaatan ja aru ei saa, mis toimub. Üks ütleb, et EJL peaks tagasi astuma, teine leiab, et Raio hoopis ise loll nagu lauajalg. Viimase väite tõestuseks tuuakse mingeid viie aasta taguseid mänguolukordi, no jumal anna mõistust. Ajakirjanikuhärra vingub lehes, et miks tema ei saa mängueelsel päeval otse mängijale helistada, et bäbäbääsõnavabadus. Mõni näib tõsimeeli arvavat, et EJL tahtlikult Raiole tala pani, teine usub vist, et Pohlak helistas enne Horvaatia mängu ja käskis meelega öelda, et võib kaardi saada küll. Hullumaja puhvet, noh. Kogu selle kaardijama kohta on ainult kaks lihtsat sõna - shit happens. Raio teleintervjuust oli näha, et mees oli ise ka veel šokis ja mõni ime, et emotsiooni pealt siis päris adekvaatset juttu ei tulnud (see noa selga löömise teema jne), nii et anname andeks. Kuid osadest siin ja mujal Pohlak-seebiks-stiilis kommenteerijatest küll hästi aru ei saa. Selliseid asju juhtub ja ma olen täiesti kindel, et kõigil asjaosalistel on sügavalt kahju, aga niimoodi kellegi kiiret oksatõmbamist nõudes tagantjärgi süüdlase otsimine ei ole küll kuskilt otsast targa inimese tegu. Kindlasti annavad kõik asjaosalised parima, et sellist olukorda tulevikus välita - võib arvata, et edaspidi loetakse kõik kaardid enne mängu seitseteist korda üle ja siis igaks juhuks veel üks kord. Sant lugu muidugi, aga küll saab koondis hakkama ja kui Raio ise edaspidi vähegi mehe eest väljas on, ei jää see kangem leping ka tulemata.

      Ja üks asi veel. Tänane päev näitas, et Eesti kolmest suuremast päevalehest kahes töötavad kahjuks spordiajakirjanikud, kelle meelest ongi normaalne sportlasega suhtlemise viis "kus oled mis teed". Nagu ka oma isikliku kibestumise leheveergudel välja elamine. Häbi peaks olema, härrased V&V.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Nõustun vincentiga 100%
        Selle asemel et mõttetult iniseda ja süüdlasi otsida peaksime otsima hoopis lahendusi tekkinud jamale. Nt. kust leida kogenud kirurg, kes mänguni jäänud aja jooksul Piirojale Bärengrubi välimuse suudab anda...

        Kommentaar


          põhimõtteliselt radissoni ette saab ju minna autogramme noolima?
          ja ka pärast mängu ehk kusagile staadioni juurde vms?

          Kommentaar


            kuuraa, mul suva, ma surun ennast Radissoni läbi kohviku.
            Ma olen ka inimene, mis nemad paremad on Ainult vutti oskavad taguda.

            Krt, mina ostsin Inglismaa lipu, et sinna peale sodida inglaste kirjaoskust.
            Lennujaama pole mõtet minna.
            Ja Kadriorru vbla lähen ka mingi homme hommikul, uurin värki igaksjuhuks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Edson Vaata postitust
              Kas Lemsalut ei saanud enam koondisse kutsuda? Bärengrubi esitus juudimaal ei olnud eriti veenev.
              Loodetavasti on Rooba ja Kink ka algkoosseisus. Vastavalt siis Kruglovi ja Konsa asemel.

              Rooba ei ole praegu veel nii hea ,et sellel tasemel mängida. Mees oli pikka aega vigane ja ei jõua täiega panna. Mängupraktika on suht olematu.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas 2mx Vaata postitust
                Tähelepanu!
                Eesti - Inglismaa mängule saab lippe - loosungeid staadionile viia 06. juunil alates kella 14.00 -st.
                Lippude ja loosungite ülespanek peab olema lõpetatud kella 14.50-ks.Õhtul enam lippe - loosungeid staadionile täiendavalt sisse viia ei lubata!
                Sama reegel kehtib ka Inglismaa koondise toetajatele.
                Kas see haige nõu kehtib veel? Kui jah, siis keegi heai nimene võiks minu lipu ka seal üles panna.

                Kommentaar


                  jääger keskele ja anton aristov paremasse kaitsesse, ainus valik

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    jääger keskele ja anton aristov paremasse kaitsesse, ainus valik
                    esiliigas mängiv täiesti kogenematu kaitsja suure inglismaa vastu platsile?????
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Inglased on Raekoja platsil hiigelsuure lipu lahti rullinud ning võtavad päikest, joovad õlut ja räägivad naisi ära.

                      Päris tuttav tegevus või mis?
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                        jääger keskele ja anton aristov paremasse kaitsesse, ainus valik
                        Mina pigem kutsuks Narvast Kuliku ja topiks ta keskkaitsjaks. Kuna temagi vist vahepeal eesti kodakondseks saand. Nii vähemalt EJL väidab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Inglased on Raekoja platsil hiigelsuure lipu lahti rullinud ning võtavad päikest, joovad õlut ja räägivad naisi ära.

                          Päris tuttav tegevus või mis?
                          Mingi osa inglasi räägivad ka Arenal EJL jüngreid ära, et neid mängule ikka lastaks.

                          Kommentaar


                            Uurides natuke erinevate (st Tallinna ja Manchesteri) lennujaamade online infot võib vist öelda, et lennuk inglastega saabub kell 19:50.

                            Aga kuna pallureid ei näe, siis on sellest väikestele fännidele vähe abi

                            Kommentaar


                              Ei tea, kas seekord on ka suur ekraan platsil?

                              Ja kui on, siis võiks mängu näidata, mitte mingeid mõttetuid Nike reklaame muudkui korrata ja korrata...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                mitte mingeid mõttetuid Nike reklaame muudkui korrata ja korrata...
                                Mis sa arvad, et nad näitavad Nike reklaame puhtast õhust ja armastusest?
                                Vaata selline asi nagu sponsorlus on ka olemas.
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X