320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ülekohus ei püsi kotis!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Ülestunnistus



    Häbi tunnistada,aga mina see olin.
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    Kommentaar


      #32
      minu vise oli teie omast tugevam ja mina viskasin tooli kõige kaugemale...... jah vangla ootab
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #33
        Avaldan tunnustust eelnevale 7le ülestunnistajale, et nad minu kaitseks välja astusid, nad on tõelised sõbrad . Kahjuks olin õige tooli viskaja mina . Palun vabandust ebaväärika käitumise pärast.

        Kommentaar


          #34
          Orginally posted by erxx

          Avaldan tunnustust eelnevale 7le ülestunnistajale, et nad minu kaitseks välja astusid, nad on tõelised sõbrad . Kahjuks olin õige tooli viskaja mina . Palun vabandust ebaväärika käitumise pärast.

          On seal Lillekülas veel mõni tool alles ka?

          Kommentaar


            #35
            Mnjaa

            Mina küll see tooliviskaja ei olnud ja ei olnud ka sel päeval staadionil, kuid mis toolidesse puutub siis laupäeval igatahes olin seal statal ja mulle tundub, et neid tooliviskajaid oli ikka rohkemgi, sest terve otsatribüün oli toolidest tühi.

            Kommentaar


              #36
              Pean tõdema et mitmed tooliviskajad on võtnud muga ühendust telefonitsi,kuna neil puudub kokkupuude Internetiga ja neil pole Socceris oma nime aga ka nemad tahavad,et te teaksite et nemad on politseinike poolt kuigi sihtisid toolidega omasid.Elu on kohe selline ,ärev mäng ja kohe ei tea keda visata.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #37
                Tähendab, ülejäänud kodanikud on siin lillekesed kõik - nad siin räägivad toolist, kuid ma pean siiski lõpuks üles tunnistama, et viskasin kaks tooli alla. Põhjendaks seda ebastabiilse närvikava ja kohtuniku sama probleemiga.
                Jube Tige Kala

                Kommentaar


                  #38
                  Kurat. Ma vist viskasin ka sealt mingi tooli alla. Ja siis mul oli veel taburet ka kodunt kaasas ja selle viskasin ka alla.

                  Kommentaar


                    #39
                    Mina viskasin kõige suurema tooli
                    vot.

                    Kommentaar


                      #40
                      KRT mida te ehite end võõraste sulgedega.Naistel on ikkagi eesõigus.Kõigepealt kirjutavad tüdrukud ja alles siis poisid.Elementaarsest viisakusest ei tea te Muchvigi.Häbi peaks olema.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #41
                        Kusjuures, mina viskasin paar tooli ja pärast sülitasin ka. Peale selle olin ma ropult purjus ja karjusin igasugu rõvedusi.
                        Tahan ka vangi!
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          #42
                          Mina tooli ei visanud, aga oksendasin suure kaarega madonnale pähe........tahan piitsa!
                          Howay the lads!

                          Kommentaar


                            #43
                            Ah mis te lõõbite siin? No viskasin tooli, ja siis? Ma ei teadnud et sellest nii suur jama on. Tilpnes seal jalus ja tiba pulli peab ju saama.

                            Kommentaar


                              #44
                              mina ka viskasin tooli, kuid erinevalt teist maksin veel peale ka.05145760
                              Matis

                              Kommentaar


                                #45
                                Tere Tulemast Matis meie sekka,rõõm näha et said mahti.Palju puudu veel on.
                                Jalgpallihaigla liige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X