320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sall on olemas aga...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Aifo, see õlle pealt kokkuhoidmise jutt ei meeldi mulle kohe üldse. Varsti on nii, et hoiad kokku ka rummi, viski ja veini pealt. Seejärel viina ja konjaki pealt. Nii see läheb. Kuni oled alla käinud nagu Anti Liiv!

    Õllega koonerdamine pole kokkuhoid, vaid raiskamine.
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    Kommentaar


      #17
      Peapael ei tundu eriti vägev idee.Ise ma seostan peapaela aroobika ja tennisega ning ka korvpall.Üks äramärkimata lahe leid oli meil Hollandis kaasas.Selleks olid kaks sinist plastmassist ehituskiivrit.Kui sellele saaks vapiga märgi või klepsu ette oleks O.K.Kuigi kohati meenutas ta natukene "Village People"t.Tunduvalt originaalsem kui rätid ja peapaelad.
      Ise kannan suvel küll pearätti.Nokamüts on nilbe ja ma kannan seda pea koguaeg kuna muud muchvigi polegi pähepanna.Arutage seda kiivri värki.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #18
        Ma ei tea, kudas teil on, aga mulle on kiiver kui selline üks väga ebameeldiv asi. Tõsi küll, ma mõtlen ilmselt teistsugust kiivrit.

        Kommentaar


          #19
          Mingeid koondise nokkareid küll näha ei tahaks, kiiver jätab ka mingi remondimehe mulje; pigem ikka rätid, kui üldse miskit pähe on vaja panna. Ise piirduks palja peaga esialgu.
          Jalgpallihaigla patsient #172
          Diagnoos: raskekujuline futboliit

          Kommentaar


            #20
            Üks variant oleks vikingi teemat arendada, et sarvedega mütsid või siis lihtsalt mingit Lembitu aegset talupoja stiili. Rootsi fännide hulgas on see sarvede värk päris populaarne, aga eestlased ju kõvemad viikingid, sest meie esiisad tegid Sigdunale 1:0, et selle koha pealt ei tohiks svensonitel ütlemist tulla ja meil veel oma ROOTSI KUNN olemas kah

            Kommentaar


              #21
              Kuule see lembitu-aegse mütsi idee on ju briliantne !!!
              Mis rahvas arvab?
              Ehk saab teoks tehtud, see müts oleks ka rahvuslikuks tutvustamiseks jne...
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #22
                hmmmm... kas "lembituaegsete mytside" all peetakse silmas murumytse?
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #23
                  .. kahjuks ei ole see vikingiteema enam originaalne sest taanlased,norrakad,rootslased, ja islandlased on selle juba ammu ära teinud...
                  "Eesti sinikiivrid" oleks aga teema..ma võiks ju veel paar kiivrit laeva pealt pätsata... ja kui kõik oma reisudelt paar kiivrit vinnaks siis...
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by aiFo

                    hmmmm... kas "lembituaegsete mytside" all peetakse silmas murumytse?
                    Jah, murumütsidki oelks väga hea, aga üldiselt ju muistse eesti ajal kanti selliseid puust kiivriasjandusi
                    See kiri siin on all

                    Kommentaar


                      #25
                      Jah, siuksed raudvitstega palistatud kerged kiivrid võiks küll orgunnida, oleks väga isamaaline
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by Rainman

                        Jah, siuksed raudvitstega palistatud kerged kiivrid võiks küll orgunnida, oleks väga isamaaline
                        kiivrite vastu räägib asjaolu, et valmistajat suht raske leida, samas kui kudumisasutusi on maarjamaa pinnal küllaga
                        jalgpall on elustiil

                        Kommentaar

                        Working...
                        X