320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Montenegro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BNB Vaata postitust
    Pane oksjonile

    Minu hind 5.- krooni
    Aga kuna seal on ka Inglismaa - Eesti mäng, siis alghind on 25 kümpsi
    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



    Ken Lee tulibu dibu douchoo

    Kommentaar


      valus, väga valus.
      aga Pareiko võeti hästi vastu ja ta sai sellest ka aru:P
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Midagi nii igavat pole ammu näinud. Suurem osa seltskonnast mängisid kas sitasti või tujutult või mõlemat. Minu jaoks eriti müstiliseks jääb Saagi eelistamine teistele ründajatele. Kink on ju ilmselgelt parem, kas ma olen loll või on Jensen pime?

        Ainuke, kes jättis hea mulje oli Jääger.
        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

        http://www.jkpiraaja.ee/

        Kommentaar


          piilusin ka silmanurgast, aga ei paistnud midagi väga head, lootsin teisel poolajal vähemalt vahetusi näha, et kõik kes koondisse kaasatud ehk saaksid natuke mängida, aga no ei
          ja Hiddink tegi venamaa koondisega väga südi etteaste, surus mis surus kohe alguses ja surus ära kah, muidugi Rooney värav oli eriliste killast, kahjuks sellest jääb vist nüüd väheks

          Kommentaar


            Algselt postitas Defa Vaata postitust
            piilusin ka silmanurgast, aga ei paistnud midagi väga head, lootsin teisel poolajal vähemalt vahetusi näha, et kõik kes koondisse kaasatud ehk saaksid natuke mängida, aga no ei
            ja Hiddink tegi venamaa koondisega väga südi etteaste, surus mis surus kohe alguses ja surus ära kah, muidugi Rooney värav oli eriliste killast, kahjuks sellest jääb vist nüüd väheks
            Kas see värav kusagil netis ka üleval on?

            Kommentaar


              Algselt postitas Defa Vaata postitust
              lootsin teisel poolajal vähemalt vahetusi näha, et kõik kes koondisse kaasatud ehk saaksid natuke mängida, aga no ei
              kui on 5 vahetust ettenahtud, siis k6ik paratamatult ei saa ju..

              kui Taki keskrundaja kohalt paremale sattus, vahetas muidugi temale omaselt tsenderdamise ajaks vasaku jala peale, aga tshernogooria kaitsja muidugi ei teadnud seda oodata ja lasi end teisele poole petta..
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Mängu parim võimalus oli Viikmäel. See lause ütleb kõik!

                Kommentaar


                  Mängu parim oli Lindpere .

                  Kommentaar


                    Mängu parim oli Kaimar Saag, kes järjekordselt tõestas, et tema koht ei ole Eesti koondises. Las harjutab jalga U-21. Vara veel rahvusmeeskonda esindada.

                    Ja Viggo vahetused. Ema anna padruneid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Mängu parim oli Kaimar Saag, kes järjekordselt tõestas, et tema koht ei ole Eesti koondises. Las harjutab jalga U-21. Vara veel rahvusmeeskonda esindada.

                      Ja Viggo vahetused. Ema anna padruneid.

                      Pole sellel Saagi poisil häda midagi. Parem ikka kui Viikmäe ja Neemelo kokku. Las poiss saab kogemusi, küll tuleb ka tema aeg.

                      PS!!! Tee mind oma emaga tuttavaks, PALUN!!!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Mis tähendab pole viga? Lollus kuubis. Mees ei suuda ju mitte sittagi teha. Täiesti null on. Las omandab kogemusi U-21's. Perse, ma näes seal ründes hea meelega kasvõi Tiit Tikenbergi või Andrus Mitti või ma ei tea keda, kuid mitte Saagi. Perse, las Konsa mängib, Kink mängib, aga mitte mingi aeglane Saag, kes ei suutnud ei Kalevi eest läbi lüüa ega Levadias põhisse murda.

                        Kommentaar


                          aga vähemalt on meil palju väravavahte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Mis tähendab pole viga? Lollus kuubis. Mees ei suuda ju mitte sittagi teha. Täiesti null on. Las omandab kogemusi U-21's. Perse, ma näes seal ründes hea meelega kasvõi Tiit Tikenbergi või Andrus Mitti või ma ei tea keda, kuid mitte Saagi. Perse, las Konsa mängib, Kink mängib, aga mitte mingi aeglane Saag, kes ei suutnud ei Kalevi eest läbi lüüa ega Levadias põhisse murda.
                            Miks sa mu viimasele palvele ei vastanud???
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              andrus mitti näeks küll koondises

                              neemelo rähn reim - viva las vegase klounid

                              Kommentaar


                                Kuradima masendav mäng. Kedagi ei saa isegi positiivselt välja tuua, kui peaks, siis ehk Pareiko.
                                Kaitse oli masendav, ja seda just ründefaasis. Ma ei saa aru, miks kõik Jäägrit kiidavad. Nii palju kiirrünnaku algatamise võimalusi maha magada ei ole lihtsalt võimalik. Ma oskan ka sörkjooksu pealt palli lahedalt peatada ja selle siis Stepanovile sööta. Ja teisel poolajal oli mitmel korral Enari äär täiesti läbikäiguhoov ja Mustamäelased tegid, mis tahtsid. Roobast ärme üldse räägi, mehe aeg on siiski läbi. Alo oli tubli, võitis peapealli ja väga hullult paska ei keeranud ja Stepanov oli nagu viimase aja Stepanov ikka.
                                Reim oli täiesti null, nii kaitses kui rünnakul. Samas oli ta parem kui Rähn, sest Taavi on rünnakul -1. No ei saa ju 5 meetri kaugusel olevast mängijast palli 10 meetrit mööda auti sööta. Jube. Ülejäänud poolkaitse kolmik oli ka kahvatu, eriti Dmitrjev. Esimesel poolajal paar korda Klavan ja Lindpere sähvatasid ilusa kokkumänguga, aga seda juhtus vistitsi kaks-kolm korda.
                                Ja ründajad, oeh. Maailma suurim maksavorst, kellele vanemad panid nimeks Tarmo Neemelo, üritas, aga jah. No mitte ühtegi peapalli ei suutnud mees võita, rääkimata söötmisest või pallile vastu tulekust (pallile vastu tulemine ja vabaks jooksmine on vist kõikidele koondislastele üsna tundmatud terminid). Saag oli TÄIESTI nähtamatu.

                                Et jah, treenerit ei saagi siin eriti süüdistada kui mängijad ise ei saa kõige lihtlabasemate asjadega hakkama. Nukker lausa see seis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X