320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Montenegro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
    Rooba oli ju masendav kui ta viimati mängis.
    No keda on meil veel vasakule äärele võimalik sokutada ? :S

    Kommentaar


      #62
      tohoh,kas Raio kavatseb tõesti mängida?:

      Kommentaar


        #63
        Piiroja pressile: Kolmapäeval ma Montenegro vastu ei mängi, kuid laupäevases liigamängus tahaksin osaleda. Kui ma aga Fredrikstadi eest mängida ei saa, võib suur pahandus tulla.
        meedia vs. reaalsus.
        edit. Aksalu ja Pareiko mängivad kumbgi ühe poolaja. Samuti Piiroja.
        Bärengrub on ka platsil. Huvitav.

        Kommentaar


          #64
          Midagi head ma kolmapäevaselt mängult ei julge loota.

          Vastane on küll inglastest klassi võrra madalam aga kindlasti mitte nõrk. Balkani koolkond siiski. Esiteks tahaks näha kuidas saab väravas Aksalu või Pareiko hakkama. Siis saab näha, kas Poom on asendamatu või mitte. Poomi kohalolek ise annab juba koondisele palju enesekindlust juurde.

          Sama jutt kehtib Piiroja kohta. Bärengrub suudab teda küll asendada aga Raiost õhkub võitjamentaliteeti, kahjuks selliseid mängijad on praeguses koondises suht vähe. Meeskonnamängus on aga enesekindlusel ülisuur roll. See ongi minu arust viimaste aegade suurim probleem, vennad nagu mängivad, aga tuimalt, pole õiget sära silmis, ei juleta vastaseid 1-1 ette võtta jne. Liiga lihtsalt tuleb otsus "pikk pall umbes ette". Õnneks leidub ka erandeid (Lindpere viimane mäng, Kink mõned head mängud). Aga ikkagi, meil oleks vaja rohkem tugevaid isiksusi. Kui Poom või Piiroja ära võtta, jääb suht tühi põld järgi.

          Effenbergi/Lemsalu tüüpi mölisejat oleks vaja.
          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

          http://www.jkpiraaja.ee/

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Edson Vaata postitust
            Esiteks tahaks näha kuidas saab väravas Aksalu või Pareiko hakkama. Siis saab näha, kas Poom on asendamatu või mitte. Poomi kohalolek ise annab juba koondisele palju enesekindlust juurde.
            Huvitav miks siis koondisel kehvemad tulemused on kui Poom mängib?
            Kui Poom mängib, siis kaitsjad võtavadki asja lõdvemalt ja lõpptulemus on halvem.
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
              Huvitav miks siis koondisel kehvemad tulemused on kui Poom mängib?
              Kui Poom mängib, siis kaitsjad võtavadki asja lõdvemalt ja lõpptulemus on halvem.
              Ma ei saa aru kas need on argumendid, retoorilised küsimused või satiir?
              Ilmselt hoopis loll jutt.
              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

              http://www.jkpiraaja.ee/

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Edson Vaata postitust
                Ilmselt hoopis loll jutt.
                "Siis saab näha, kas Poom on asendamatu või mitte."

                Kas sa tõesti usud seda, et Poom on hetkel Eesti jalgpallikoondisele asendamatu?
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  #68
                  Mitte keegi pole asendamatu. Aga see et ilma Poomi või Piirojata meeskonna moraal mis on niigi madal langeb on küll tõsi. Tegelikult võiks ju sellises sõprusmängus katsetada võimalikult palju erinevaid mängijaid ja isegi formatsioone, samas ei tahaks jälle kuivalt pähe saada see mõjuks kogu eesti jalgpallile halvasti. Aga kui me kodus andorrat suutsime no olgem ausad ikka väga hädavaevu õnnega pooleks võita siis ei julge ma montenegro mängust rohkemat kui viiki küll loota.
                  The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                  If you're good at something, never do it for free - See above.
                  I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                  Kommentaar


                    #69
                    Kui palju vahetusi on homme lubatud?
                    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                    Ken Lee tulibu dibu douchoo

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                      Kui palju vahetusi on homme lubatud?
                      pakun et 5 !?
                      AILTON

                      Kommentaar


                        #71
                        "Aga see et ilma Poomi või Piirojata meeskonna moraal mis on niigi madal langeb on küll tõsi" /c/ Ch1ller666

                        Loosung.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          pakun et 5 !?
                          Loodame,et treeneri EGO ei ole niisuur ja piirdub võidunimel 1 vahetusega.

                          See siiralt minu isklik arvamus edu valemis.
                          Tuleviku valemina näeksin vähemalt 5-6 vahetust.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas BNB Vaata postitust
                            Loodame,et treeneri EGO ei ole niisuur ja piirdub võidunimel 1 vahetusega.

                            See siiralt minu isklik arvamus edu valemis.
                            Tuleviku valemina näeksin vähemalt 5-6 vahetust.
                            jh, kuna hetkel mänguskeem pole korralikult selge, siis tuleks pöörata rõhku just põhimeeste mängitamisele ja ühtlasi et need hakkaksid( loodame et hakkavad) sellesse sulanduma. mu jaoks võit polegi tähtis, loodetavasti mängupilt paraneb.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              jh, kuna hetkel mänguskeem pole korralikult selge, siis tuleks pöörata rõhku just põhimeeste mängitamisele ja ühtlasi et need hakkaksid( loodame et hakkavad) sellesse sulanduma. mu jaoks võit polegi tähtis, loodetavasti mängupilt paraneb.
                              Õige mõtlemine!

                              Aga see on meie mõtlemine.

                              Peatreeneri eetika ego ei tohiks siin üldse viibida!

                              Kommentaar


                                #75
                                Minu meelest on naljakas juba see, et ründes mängib Kaimar Saag, kes hooaja alguses ei suutnud Kalevis mitte midagi korda saata. Eriti mõnus on see, et mees ei saa regulaarselt Levadia eest kah põhisse. Päris arulage. Samas tuleb tõdeda, et valik sellele positsioonile on suht kasin. Samas ma eelistaks iga kell Zahot, Neemelot, Teeverit või keda iganes seal, kui Saagi.

                                Kuidas ta saaks üldse koondises läbi lüüa, kui isegi meistriliigas näiteks TVMK vastu väljakule tulles, mehe jalg värises. Imeline!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X