320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti Turniir 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Edson Vaata postitust
    Mis positsiooni Novikov Rigas mängib? Keskpoolik? Siis isegi võiks ju proovida kuna sellele kohale meil just valik väga lai pole. Aga eks Rüütli teab mis Rüütli teeb.

    Käisin kuu tagasi ühte FK Riga mängu vaatamas.
    Novikov mängis siis tagumist keskpoolikut ja millegi erilisega ta küll silma ei paistnud. Hetkel koondises samat positsiooni mängivatest meestest ta kindlasti parem pole.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #92
      Balti turniirie mängiti ju ka NSVL ajal, Eesti võittis neid korduvalt. miks neid ei loeta?

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Hetkel koondises samat positsiooni mängivatest meestest ta kindlasti parem pole.
        Novikov on Vunki ning Anniste kehvem???

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          Balti turniirie mängiti ju ka NSVL ajal, Eesti võittis neid korduvalt. miks neid ei loeta?
          Sest meie jalgpall on alatud alles 1992 aastal : )

          Kommentaar


            #95
            ja kõik, kes mängisid nõuka aja koondistes on mustas nimekirjas

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas jansa Vaata postitust
              ..aga lähme toome siis selle BT karika koju ära peale 60aastast vaheaega...Riias/Jurmalas/lahnguväljal näeme - raisk!!!!!!!!
              Täpselt. Muidu need leedukad jäävadki meie jalgpalli kulul nalja tegema. Plajud kes käivad Leedus peavad seda taluma. Loodetavasti teeb koondis head mängud

              Kommentaar


                #97
                balti turniiri peaks arvestama ka ensv ajast

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                  Novikov on Vunki ning Anniste kehvem???
                  Kas just kehvem, aga parem ta kindlasti kohe pole.
                  Sinu rahustuseks võin öelda, et ta on ilusam kui Vunk ja Anniste.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Kas just kehvem, aga parem ta kindlasti kohe pole.
                    Sinu rahustuseks võin öelda, et ta on ilusam kui Vunk ja Anniste.
                    Ei ole. Tegelt ka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                      Ei ole. Tegelt ka.
                      On küll.
                      Ta on oma imdžit muutnud.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Täitsa kena esimene poolaeg, eriti algus Üle pika aja oli võimalus näha Eesti koondist kenasti kombineerimas. Ma ei saa aru Zahavaiko maapõhja kirujatest. Pole tal viga midagi, Viikmäest ja Neemelost kindlasti hetkel parem, tõenäoliselt ka Teeverist. Te võite mind lolliks pidada, aga minu arvates on temaga vähemalt lootust, et Eesti koondis värava lööb.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Slava on niikaua hea kuni pealelöögini asi läheb

                          Kommentaar


                            aga nüüd hakkab kohtunik esinema
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              see kohtunik on ikka täielik p*de...iga lätlase kukumise peale kohe vilistas.see mäng oleks kindlalt pidanud olema meie oma.homme teeme leedule ära!
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Sellisele väravavahile mitte väravat lüüa on nüüd küll patt..
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X