320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

El Salvador - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    USA kaudu viisat kindlasti vaja, 100 USD
    Mis variant Rauno sul on, EstonianAir'iga otse San Salvadori?

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas rauno Vaata postitust
      USA viisa on?
      mu 10aastane USA-viisa saab 2009a. läbi nii et kui tõsisemalt orgunnima hakkad võta ühendust -tulen kaasa...ladina-ameerika on lahe!
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #18
        Ei Sen kahjuks otse ei saa...variante on mitmeid..a kui peakski teos saama minek siis mitte läbi usa..mul viisa puudu ja usa on üks riikidest kuhu minemiseks ma viisaraha välja ei käi...
        kaalumisel variant kas madridist(iberia) või frankfurdist(condor) lennata costa ricasse ja sealt bussiga san salvadori(buss 78 taala edasitagasi)..a noh esialgu peaks kuskilt ametlikult teate saama ,et mängitakse seal...
        tõsisemalt midagi ei orgunni kindlasti..minu lendamine on ju teada...lähen ei lähe selgub viimastel nädalatel nagu alati
        sigpic

        Kommentaar


          #19
          Kas keegi teab, kas need mängud toimuvad ? Jalkaliidu kodukal selle kohta info ma ei leidnud

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas m2rten Vaata postitust
            Kas keegi teab, kas need mängud toimuvad ? Jalkaliidu kodukal selle kohta info ma ei leidnud
            Siin http://www.soccernet.ee/news.php?id=18155 on lõpupoole üks lause,mis selles sügavalt kahtlema paneb.

            P.S. Palju õnne mulle 1500`nda postituse puhul

            Kommentaar


              #21
              Tundub jah kahjuks nii. Olen sel ajal sealkandis, oleks päris tore elamus olnud.

              Kommentaar


                #22
                Jaanuaris-Veebruaris võõrsil.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  #23
                  Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                  vot nii
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    #24
                    Tra mul olid piletid juba El Salvadori ostetud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Last edited by 2mSööt3mMööda; 21.01.08, 23:29. Põhjus: typo
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      #25
                      Tegelt ka?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                        Tra mul olid piletid juba El Salvadori ostetud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        egas el salvador selle pärast maapealt ära kao, et eesti koondis seal ei mängi - reisida võib ju ikka
                        kaks firmatorti, kast pepsit!

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas billy t Vaata postitust
                          egas el salvador selle pärast maapealt ära kao, et eesti koondis seal ei mängi - reisida võib ju ikka
                          nagu livsecore`ist lugeda võib eelistas Salvador Eesti asemel mängida Haitiga. Tulemus 0:0

                          Kommentaar

                          Working...
                          X