320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-18 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas inspektor Vaata postitust
    Sina willane peaksid olema küll viimane mees kes Tiiduse poiste pärast muretsema peaks.Tegele oma asjadega rohkem.Iga asi omal ajal.
    miks viimane?
    eks ma tegelen ka oma asjadega.
    kellele ma siis varvastele astusin? kas raske on lugeda midagi kriitilist?
    jään siis ootama, kuni teie jaoks ÕIGE aeg tuleb tublid, jätkake samas vaimus

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas maraton Vaata postitust
      Täpsustuseks, eelmisel aastal balti turniiril lätit võitnud U-17 koondisest oli praeguses nimekirjas vaid 5 poissi. Kindlasti ei oleks sama koondis sellist pakki saanud. Noorte jalgpall on noorte jalgpall,ühe aastakäigu ühe mängu põhjal ei saa kogu noorte jalkut maha teha. Eelmisel aastal tuli ju U-19 balti turniiri võitjaks, siis olime kõik sillas ja kiitsime taevani. Kokkuvõttes tahan öelda, et ei ole see noorte jalku rohkem mudas kui eelmine aasta ja vähemalt läti ja leeduga võime me end tulevikuski julgelt võrrelda.
      8 poissi siiski

      Kommentaar


        #48
        No mina olin ka Palangas ja nägin teise päeva mänge. Meie omad võitlesid ja oskavad mängida küll aga ikkagi tundub ,et miskit on meie noortetreenerites väga mäda. Ilmselt on nad liialt vähenõudlikud ja tsemelt nõrgad. Ja ega meil pole ju kunagi noortkoondistele keegi eriti tähelepanu pööranud. See oli isegi EJL-i ametlik seisukoht ,et meie arendame ainult A-koondist ja muu polegi tähtis. tagajärjed on käes.
        Loodetavasti Frank paneb siin midagi paremuse poole liikuma ,sest mina küll ühtegi Eesti treenerit tema asemele ei paneks. Kes on liialt negativse suhtumisega kõigesse ja ,kes liialt enesekeskne. Nagu ikka sõimabad eestlased üksterist ja töötavad vastu.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas willane Vaata postitust
          miks viimane?
          eks ma tegelen ka oma asjadega.
          kellele ma siis varvastele astusin? kas raske on lugeda midagi kriitilist?
          jään siis ootama, kuni teie jaoks ÕIGE aeg tuleb tublid, jätkake samas vaimus
          Kotka noortel on ka väljund meestes osalemiseks, eksole?
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #50
            nats teemast mööda aga siiski...

            Kui paljudel väljakutel on sellised "tehismüürid" karistulöökide harjutamiseks noortele saadaval näiteks? Flora statal vist mingid asjad on mis ilmusid ka sinna minu arust alles mõned aastad tagasi.
            Aga no fakk, krt kui noored selliseid elementaarseid asju korralikult harjutada ei saa siis polegi kunagi loota, et koondisest keegi korralikult üle müüri keerutada oskaks.
            TJK on omale plangu peale mingi värava teinud kuhu idee poolest saaks sellist asja harjutada aga see on ikkagi suht nigel asi.

            Lihtsalt üks näide sellest kui sitad tingimused meil siin noortel on.

            Aga pohhui ju, peaasi, et vabal ajal kuttidel ikka vinged plastmassist "teemant" kõrvarõngad kõrvas oleks ja tukk võiks ka vingelt püsti olla
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Kotka noortel on ka väljund meestes osalemiseks, eksole?
              Kui ma ei eksi, siis Kotkas lubas ju ise kunagi suht lähiaastatel juba Eesti Meister olla ju
              Paistab, et ei olegi nii lihtne :P
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                Kui ma ei eksi, siis Kotkas lubas ju ise kunagi suht lähiaastatel juba Eesti Meister olla ju
                Paistab, et ei olegi nii lihtne :P
                minu vastused:
                - see oli küll teine mees ja teisest klubist ...
                - Kotkasel on siiski meeste võistkond III liigas ja noortel on võimalus seal kogemusi ja mängupraktikat saada
                - kõik Kotkase noored osalevad eliitliigades (kuigi mitte klubi enda nime all, reglement ei võimalda)
                - Kotka hallis on olemas "müür"

                edu teilegi

                jätkame U18 teemadel

                Kommentaar


                  #53
                  III liiga pole nüüd küll mingi õige koht, kus poisid võiksid meeste vastu mängides kogemust hankida. See ju ikkagi rohkem õlle- ja naljaliiga. Kui poisid vähegi head on, harjuvad ära, et saavad mingid suvalised jorsid lihtsa vaevaga üle mängida ja hiljem on hambad. Pinget ei ole noh.

                  Neid harjutusmüüre ja muid vigureid olen läinud Kotka hallis vaid.
                  www.jalgpall.ee
                  http://www.last.fm/user/lennartk

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas lennu Vaata postitust
                    III liiga pole nüüd küll mingi õige koht, kus poisid võiksid meeste vastu mängides kogemust hankida. See ju ikkagi rohkem õlle- ja naljaliiga.
                    täpselt...

                    kui meie lootustandvamad noored võistlevadki koos selliste tüsedate naljameestega, kus mängutempot pole ollagi, siis millest me räägime.
                    willane kiunub siin Tiiduse kohta sedapsi, kui endal klubi samasuguses seisus
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      #55
                      eks käisid paremad poisid end näitamas, aga I liiga tasemel veel põhitegijad polnud, pingile ei tahtnud ka jätta.
                      edasi. kas leida koht II liigas või aidata oma klubi III liigast teise, siis siin klubi eelistas püüelda II liigasse. järgmistele oleks see parem koht praktika saamiseks
                      eks järgmise hooaja eel saab uuesti vaadata, mis kuidas edasi

                      Kommentaar


                        #56
                        madalamate liigade mängutempo on kindlasti ainult kahjulik perspektiivikatele noortele...
                        kogu mu noorus möödub foorumis

                        Kommentaar


                          #57
                          pole päris nõus, aga ei hakka siin vaidlema.
                          ok, see pole U18 teema.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas pedro
                            nõustun. viga on noortesüsteemis.
                            Jah. Omal ajal (8-9 aastat tagasi) loobuti jalgpalli koolide süsteemist palju väikse laste-, noorte jalgpalliklubide kasuks. Mis nüüd näeme? Vahetati väljavalimist (klubidesse) banaalse vastuvõttu kasuks.

                            Parimad peavad harjutama parimatega ! Parimad peavad harjutama sama tase palluritega vaid mitte nendega kes näiteks jooksevad 100m/20 sek. või nendega kel on 15 kg ülekaalu või nendega kes ei saa palli jalaga tabada !!

                            Areng on käinud AINULT väärilise konkurentsi läbi!!!

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                              Parimad peavad harjutama parimatega ! Parimad peavad harjutama sama tase palluritega vaid mitte nendega kes näiteks jooksevad 100m/20 sek. või nendega kel on 15 kg ülekaalu või nendega kes ei saa palli jalaga tabada !!

                              Areng on käinud AINULT väärilise konkurentsi läbi!!!
                              Üle mõne aja võib sats1'ga täielikult nõustuda.

                              Ma lisaks selle ka juurde, et klubid peaks siiski kasvatama võitjaid ja mitte lihtsalt toredaid inimesi. Eriti käib see ka U-koondiste kohta.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                klubid peaks siiski kasvatama võitjaid ja mitte lihtsalt toredaid inimesi. Eriti käib see ka U-koondiste kohta.
                                Meie EJL-u juhtidel ning noorte treeniritel tuleb lugeda M.Zammeri intervjuu (noorte jalgpallist) “Me vajame Isiksusi”:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X