320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • spekter
    replied
    esimese hooga tundub täitsa copy-paste eelmise nimekirjaga. Tamme pole, seda Raasiku venda ka. tagasi on terveks saanud Meerits.
    Junolainen on kaks viimast liigamängu vigastusega puudunud, aga siiski nimekirjas

    urmar,oskad sina selgitada, mismoodi see kutsumine toimub?
    kas klubide treeneritega ka räägitakse/arutatakse? vist mitte
    parandage mind, kui am eksin

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    Eesti U-19 vanuseklassi jalgpallikoondise peatreener Frank Bernhardt kutsus 27. augustil Tallinnas A. Le Coq Arenal toimuvale treeningkogunemisele 26 noormeest.
    Treeningud on ettevalmistuseks sõpruskohtumisteks Kreeka-Eesti, mis toimuvad 8. septembril Kuusalus ja 10. septembril A. Le Coq Arenal.

    U-19 koondislased:
    1. Eron Krillo, HJK Helsinki
    2. Stefan Järv, Ilves of Tampere
    3. Christian Kõrtsmik, JK Tallinna Kalev
    4. Anti Kõlu, JK Tallinna Kalev
    5. Aleksei Matrossov, Kohtla-Järve JK Alko
    6. Dmitri Kovtunovitš, Nõmme JK Kalju
    7. Igor Voštšilenko, Nõmme JK Kalju
    8. Rauno Kald, Paide Linnameeskond
    9. Andero Pebre, Paide Linnameeskond
    10. Henri Hang, Rakvere FC Flora
    11. Andreas Sutt, SC Real
    12. Kristjan Kiho, SC Real
    13. Hans-Kristjan Aasma, SC Real
    14. Marek Kaljumäe, SC Real
    15. Ragnar Rump, SC Real
    16. Sten Teino, SC Real
    17. Sander Laht, Sõrve JK
    18. Tõnu Ilves, Sõrve JK
    19. Marko Meerits, Tallinna FC Flora
    20. Elvis Liivamägi, Tallinna FC Flora
    21. Janno Roosimets, Tallinna FC Flora
    22. Erkki Junolainen, Tallinna FC Flora
    23. Markus Holst, Tallinna FC Levadia
    24. Aleksandr Kulinitš, Tallinna FC Levadia
    25. Maksim Podholjuzin, Tallinna FC Levadia
    26. Alen Stepanjan, Valga FC Warrior

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
    Millal mängud on? Olen varsti Leetu minemas...Hel Kunn!
    23.-28. septembril . Ma ei tea ,kas sulle need kuupäevad sobivad aga mina ilmselt läheks ühte mängu vaatama..

    Leave a comment:


  • -Raul-
    replied
    Millal mängud on? Olen varsti Leetu minemas...Hel Kunn!

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Kas on kellegil plaanis Leetu alagrupiturniirile sõitta.Marijampoles on Leedu moodsaim uus jalgpallistaadion ja treeningkompleks ,koos täismõõtmetes sisehalliga.
    Ma ise läheks ,kui keegi viitsiks kaasa tulla .Ühendan tööülesannete täitmise jällegi jalgpallivaatamisega. Marijampole on kena väikelinn.

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    imelik otsus. siis peaks kõik väravavahtide puudetest väravad olema nende ov.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas ClubLife Vaata postitust
    Mina ei loeks seda omaväravaks kui väravavaht laseb tsenderduse läbi sõrmede sisse.
    Olen nõus, aga loeti ov-ks
    http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/news...ss&news_id=697

    Leave a comment:


  • ClubLife
    replied
    Mina ei loeks seda omaväravaks kui väravavaht laseb tsenderduse läbi sõrmede sisse.

    Leave a comment:


  • 17
    replied
    U-19 võitis täna grusiinide omaväravast mängu 1:0.

    Leave a comment:


  • Cat
    replied
    Fotod: U-19 Estonia vs Georgia , slideshow

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/news...ss&news_id=684

    Ametlik protokoll venis täna jah, aga olemas ta nüüd on

    Leave a comment:


  • martki
    replied
    tegelikult tehti rohkem, mingi 5 kanti, a ei tea, miks protokolli pole märgitud.

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    miks sõprusmängus ainult 2 vahetust tehti? kus siis veel katsetada ja mängijaid proovida

    Leave a comment:


  • Van Basten
    replied
    Eesti U-19 koondisesse on kutsutud:
    1. Krillo Eron, HJK Helsinki
    2. Kõrtsmik Christian, JK Tallinna Kalev
    3. Kovtunovitš Dmitri, Nõmme JK Kalju
    4. Kõlu Anti, Nõmme JK Kalju
    5. Voštšilenko Igor, Nõmme JK Kalju
    6. Hang Henri, Rakvere FC Flora
    7. Kiho Kristjan, SC Real
    8. Kaljumäe Marek, SC Real
    9. Rump Ragnar, SC Real
    10. Teino Sten, SC Real
    11. Meerits Marko, Tallinna FC Flora
    12. Roosimets Janno, Tallinna FC Flora
    13. Paavo Kevin, Tallinna FC Flora
    14. Andres Oliver, Tallinna FC Flora
    15. Kulinitš Aleksandr, Tallinna FC Levadia
    16. Pebre Andero, Paide Linnameeskond
    17. Podholjuzin Maksim, Tallinna FC Levadia
    18. Junolainen Erkki, Valga FC Warrior

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas spekter Vaata postitust
    kes valiti tänasel treeningul välja mänguks Gruusia vastu???
    varsti uudis EJL kodukale

    Leave a comment:

Working...
X