320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Sats1
  replied
  Meie koondises paistsid kolm pallurit silma: poolkaitsja Anier (№11) ning keskkaitsjad Jahimovits (№4), Artjunin (№5). Üllatas Anieri tehnika ja “motoorsust” ning meie keskkaitsjate enesekindlust, karedust, söödude kvaliteeti.

  Sageli loen, et mul pole õigus et meie noortekoondisi koostakse ebasportlikku põhiprintsiibi baasil. Öelge palun, mis teeb koondises parem kaitsja Veis (№2) ? Mis printsiibil teda kutsuti koondisse?

  Taani koondises paistsid kaks pallurit silma: vasak kaitsja Akharaz (№2) ning poolkaitsja Albak (kapten, №4).

  Mul pole teada kes ning mis viisil treenib Real Madridi noortemeeskonda, aga Andreas Laudrup (№9) mängib kehvem kui Anier ning tühiselt kõvem kui Subbotin (№7).

  Omal ajal Pasi ütles, et kehv füüsiline ettevalmistus on meie noorte pallurite põhihädaks. Temal on õigus, võrdselt mängisime 70 min. aga viimased 20 min. taanlased domineerisid.

  Leave a comment:


 • ROOTSI KUNN
  replied
  Ei imesta kui homses lehes näiteks Eesti-Islandi mängu reklaamitakse.
  Mõned aastad tagasi toimus Tallinnas U-17 või oli see U-19 alagrupiturniir ja parajasti ei saanud mängude kohta kusagilt infot kätte .
  No helistasin siis Jalkaliitu ja küsisin ,et mis kell Eesti mängib. Keegi naishääl vastas selle peale ,et Eesti üldse ei mängi. Minu protesti peale vastati ,et vähemalt nemad ei tea midagi.
  Nii palju siis.

  Leave a comment:


 • Siimphoto
  replied
  Eesti - Taani U19 koondiste teisipäevase kohtumise pildid

  Leave a comment:


 • elx
  replied
  mina jälle hoidsin hinge kinni, et nr 2 palli ei saaks, ta vaatas ikka liiga palju enda värava poole.. alternatiiviks oli lihtsalt palli ära andmine (või heal juhul nurgalipu juurde auti löömine).
  nr 7, ta tegi minu arvates oma ääre peal päris head tööd, ehk polnud kedagi kobedamat ka asemele panna?

  mis puudutab aga siin eespool kiidetud kaitset, siis oli ikka liiga palju probleeme sellega, et kes peaks palli enda valdusesse võtma ja nii jooksiski pall pahatihti lihtsalt kahe mängija vahelt läbi.

  Leave a comment:


 • Mõnuagent 007
  replied
  Mina ei teadnud kusjuures üldse, et kes taanlastest mängisid ja tõesti tuli üllatusena, et nõnna suured klubid esindet. Aga mängupilt oli üldiselt suhteliselt võrdselt kesine. Minule tundus iseenesest penalti täiesti õigustatud, sest number 7 tuli ikka korralikult ühte jalga sisse ja sealt taanlane sirakil oligi. Samas jäi täiesti arusaamatuks treeneri plaan sama numbrit 7 (vabandan, et nime pole viitsind otsida) terve mäng jooksutada, kes vähegi vaatasid, need nägid, et sellel poisil oli juba pärast tunniajast mängu keel täiesti vestil ja ta ei suutnud enam mitte midagi korda saata. Isegi pallile ei jõudnud ju järele joosta, sest neli meetrit tagantpoolt alustanud taanlane jõudis ikka ja alati pallini enne. Aga ta jooksis lõpus ka treenerile kaugemas servas, et ju sis lihtsalt ei jäänud saksamehele silma.

  Leave a comment:


 • meesmuiste
  replied
  Algselt postitas elx Vaata postitust
  ..ehk siis "Eesti - Norra", keegi pani ikka korralikult puusse.
  ei noh mõlemal ju lipul punane taust ja valge rist see et Norral sinine ka, see ei oma tähtsust :P

  Leave a comment:


 • elx
  replied
  Algselt postitas pedro
  Aga orgunn oli tõesti kehv. Oleks võinud teha veidi suuremat reklaami ikkagi. mingisuguse reklaamita oli täna 300 inimest kohal. Oleks reklaamitud, et võimalus näha Liverpooli, Chelsea, Real Madridi noori A le Coq Arenal ning pilet ainult 10EEK, siis oleks see number kindlasti suurem olnud. Mäletan nagu, et kunagi kasutas EJL taktikat, et anti koolidele tasuta pileteid. Taaniga mängudel oleks ka võinud seda proovida, usun, et siis poleks 1000 pealtvaatajat mingi probleem.
  rääkides reklaamist, allolev pilt on siis tänasest postimehest, vabandust, et nii kehv - antud oludes telefon rohkemat ei võimaldanud:  ..ehk siis "Eesti - Norra", keegi pani ikka korralikult puusse.

  Leave a comment:


 • theo
  replied
  Mäng oli jah kuidagi igav ja Taani poolt oli üllatavalt tagasihoidlik ja ettevaatlik mängu minuarust.Eesti oli muidugi tubli,kaitse oli ka enamvähem aga paar korda äärekaitsjad eksisid ,millest oleks värav vabalt võinud sündida ja äärepoolikud olid ka kuidagi kehva võitu,teravusest jäi kõvasti puudu,ründajad pidi küll suht palju tööd tegema,joostes ja avanedes igalepoole.Ja üksühele võeti tõesti väga vähe ette,kui seda üldse tehti.?.Loodame et Neljapäeval tuleb parem ja huvitavam mäng.

  Leave a comment:


 • ROOTSI KUNN
  replied
  Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
  Kuidas mängupilt oli?
  Ja Taanis ka araablased ja mustad sees? Teist mängu peab vaatama minema.
  Kõige hullem ei olnudki. Eesti ületas igatahes minu ootusi üsna tugevalt.Eriti esimesel poolajal. Vähemalt mingist kaosest nagu tavaliselt tugeva vastasega ei saa juttugi olla. Meil olid omad võimalused .Taanlastel olid samuti omad .Pennal suht kaheldav . Väravavaht aimas ja palju ei puudunud ,et oleks kätte saanud.
  Nimepidi ei hakka kedagi halvustama aga paar jõmmi olid näost valged nagu Rocki korvpallurid. ja väristasid jalga. Kokkuvõttes tegid siiski korraliku esituse ,kuigi kaotust nüüd eduks ei nimetaks.
  Taani ka midagi väga erilist ei näidanud. Keegi mainis nagu ,et mängisid noorematega. Ma ei tea ,kas oli nii? Kui keegi teab siis võiks sünniaastaid vaadata. Kiiruses ja pallikatmises olid üle ,natuke ka tehniliselt .Sööt käis kohati päris ilusti ühe puutega. Meil ikka mõte liigub aeglasemalt kui pall ja kohati kiilus kinni.Omavaheline suhtlemine jättis ka meil soovida.Kes palli võtab jne.
  Kui mänguga võis veel kuidagi rahule jääda siis mängu väliselt ei olnud EJL vaeva näinud. Puudusid mängu kavad , mingit puhvetit ei olnud. Ma saan aru ,et rahadega on kitsas aga nii palju peaks ikka leiduma ,et koopiamasinasse 30-40 lehte sisse osta ja kas või lihtlabane asi ära teha.
  Ma saan aru ,et neljapäeva hommikul kell 11.00 ei ole rahvast aga täna oli ikkagi oma 200-300 publikut.
  See oligi lühidalt mängust ja väliselt.

  Leave a comment:


 • KalleKama
  replied
  Kuidas Sinimägi hakkama sai siis ? Mängis oma koha välja ?

  Leave a comment:


 • marrrtin
  replied
  Kuidas mängupilt oli?
  Ja Taanis ka araablased ja mustad sees? Teist mängu peab vaatama minema.

  Leave a comment:


 • meesmuiste
  replied
  Eesti siis kahjuks kaotas väga vaieldavast penaltist... aga võimalusi oli meil vaat et rohkemgi!

  Leave a comment:


 • -mirko-
  replied
  eem,miks Prosa vahetusest sekkus? vigane? Kutt,kes saab Meistriliigas mänguaega ja on tõesti hea alustab pingilt?

  Leave a comment:


 • urmar
  replied
  Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
  Real Madridi, Chelsea, Liverpooli noortemeeskonnad.
  18-19 aastased Reim, Nahk, Poom, Smirnov mängisid omal ajal mitte Madridis, Londonis ning Liverpoolis aga mängisid palju kõvem kui meie tänapäeva 18-19 a. koondislasi...
  Muidugi olid meie koondislased 15 aastat tagasi väga heal tasemel. Kahju vaid, et tollal niimoodi ei arvatud.

  Leave a comment:


 • postiga
  replied
  Miks on Kaldoja põhis? Olematu tehnikaga vend ju.

  Leave a comment:

Working...
X