320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti vs. Fääri saared

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Arvestades seda, et Fääride koondis koosnes mingitest tisleritest ja jumal teab kellest, siis ju nagu väga vahet polegi?
    Samas, Sillamäe Kalev vist ei lööks 3-e väravat Eesti koondisele ?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Mis kuradi Teeverit te taga ajate? Täna mängis Zahho supermängu ja pole vaja mingit Teeverdamist sinna ette.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        Mis kuradi Teeverit te taga ajate? Täna mängis Zahho supermängu ja pole vaja mingit Teeverdamist sinna ette.
        Teeb nüüd ühe mängu hästi, mingi Fääri Saarte vastu, aga kui tuleb parem vastane, siis jalg väriseb ja keerab head olukorrad perse.

        Kommentaar


          Tuleb Teever ja ta ei värista vä?
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            Algselt postitas #20 Vaata postitust
            Teeb nüüd ühe mängu hästi, mingi Fääri Saarte vastu, aga kui tuleb parem vastane, siis jalg väriseb ja keerab head olukorrad perse.
            Millises mängus ta tänavu on sitasti mänginud?
            Kes sul neid olukordi perse ei keera? Teised ei saa võimalust neid perse keeratagi. Ma saan aru küll, et Saag on väga hea ja kasulik mängja, aga väravaid nüüd tema küll eriti lööma ei hakka. Ja mille poolest Teever nüüd Slavast parem oleks? Muidugi võiks Teeverile anda võimaluse end näidata, aga pole mõtet Zahhot niisama ka maha teha..
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Algselt postitas süstik Vaata postitust
              Ma arvan, et ei tasu mängu lõppseisu üle dramatiseerida. Eestil oli väljakul ma-ei-tea-mitmes koosseis. Puha noored ja kogenematud või vanad, kes pole juba ammu enam väljakul käinud, pluss mängijaid kes pole kunagi kõige säravamad olnud. Mul on hea meel, et Eestil on lõpuks treener, kes julgeb sõprusmänguses, millest mitte miski ei sõltu, erinevaid mängijaid ja koosseise proovida. Jellega (respekt talle kõige eest) oleksime teinud ühe vahetuse 85. minutil. Kas mitte see ei olegi see, mida paljud jalgpallisõbrad eelmistele treeneritele koguaeg ette heitsid?
              Kui see ma-ei-tea-mitmes koosseis tegi nii fantastilise esimese poolaja,siis on kindlasti ka treeneril mõtteainet.
              ja veel:Zaho löögi tõrjus vv latti(kes siin julges öelda,et jättis healt kohalt ära löömata,see on küll lühinägelik)
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Fännid jõudsid just Roca taha ka

                Fucking super oli esimene pool ja mõned vennad teisel poolajal. Tulevikus sooviks näha Kostjat ees ja alumiste poolikutena Novikovi ja Aleksit

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Arvestades seda, et Fääride koondis koosnes mingitest tisleritest ja jumal teab kellest, siis ju nagu väga vahet polegi?
                  Kas Sillamäe tislerid suudaksid euroopa tugevatelt viike välja pigistada?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Fännid jõudsid just Roca taha ka

                    Fucking super oli esimene pool ja mõned vennad teisel poolajal. Tulevikus sooviks näha Kostjat ees ja alumiste poolikutena Novikovi ja Aleksit
                    Tulevikus sooviks "Kostjat" vormis või pingil näha, mina vähemalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      hümn - vana hümn tagasi.
                      Vana esitusviis ikka? CCCP hümni küll ei tahaks laulda....

                      Kommentaar


                        Mängueelse hümni asjus pooldan konservatiivseimat vormi - marsib puhkpilliorkester väljakule ja mängib. Kes laulab, see laulab. Ja kõlab nii kuidas välja tuleb. Mitte nagu täna - kes harjunud laulma, hoidsid end tagasi, et liituda, aga liituda polnud justkui millegagi.

                        PS. Jansale hääd taastumist!

                        Kommentaar


                          Zahho on norm, aga Vosko on küll paras piix.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kumb on parem, kas peksta 2 kolli Fääri Saartele või 2 kolli Sillamäe Kalevile? Muidugi olen ma nõus, et Teeverile tuleks anda võimalus koondises, kuid Zaho on hetkel kindlasti parem, kui Teever.
                            peaks mainima et sul on vananenud andmed
                            just retain that....
                            .............evrything u see is hallucination....
                            ...so be prepared.

                            Kommentaar


                              Ma pole olnud ka Zahost vaimustunud,aga samasugused tunded on mul ka Eesti olematute väravate pärast. Seega niikaua kuni Zaho neid lööb, aga palun. Minu pärast mängigu Kotenko või kes iganes ees, nii kaua kuni ta väravaid lööb.
                              Zaho-Kink, Vosko-Kink sellised paarid on head, erineva stiiliga mängijad.
                              See,et Kink olgu äärel? kas tõesti ei või me panna ette mõnda mängijat kes on kiire,tehniline ja läbi selle suudab luua teistele ka võimalusi?

                              Kommentaar


                                Eilne oleks võinud olla ikka valikmäng, siis oleks ka napp võit tundunud magusana.
                                Kuna olin teinud panuse Eesti -1,5 ja 3:0 peale, siis jäi natuke mõru maik külge
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X