320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti vs. Fääri saared

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sõbral oli huvitav arvamus selle kõige kohta:

    yrjö ütleb:
    kuulasin praegu seda sundja hümni, päris huvitav tegelt, mul pole sellega küll mingit probleemi
    yrjö ütleb:
    irooniline on see kuidas haigla või paljud fännid üldse vappi ja lippu ning vägistavad ja samas hümni sellise esituse peale kiunuvad
    yrjö ütleb:
    tegelt y0y0y0 raian angelos siin, ja laulan teile eesti hümni y0 võiks järgmisena tulla
    yrjö ütleb:
    tundke naisi ja pange head

    Kommentaar


      Nii, jõudsin ka hommikul mängult tagasi. Esimesed emotsioonid olid väga segased. Võit tuli, aga samas oleksime peaaegu suure edu maha mänginud. Tõsi, tõdeda tuleb, et Fääri väravad olid väga klassikalised nõrgema meeskonna väravad tugevama vastu. Esimene kiirrünnakust, millega Eestigi vanasti proovis tugevatele sutsata, teine standardolukorrast, mis on ka nõrkade parim relv tugevamate vastu ja viimane siis penaltist, mis on nagu ta on. Sellessuhtes võiks jah Fääre kiita, aga Eestit täiesti maha teha on liialt karm. Oleks poleks toleks, aga Eesti võitis ja see on tähtis.

      Mängijad olid enamasti tasemel, kuigi oli kurb näha, kuis vastaste ründajad meie kaitse lihtsalt üle jooksevad - tugevamate mansade vastu oleks olukord veelgi hullem. Rünnak oli nagu ta oli, hea, et nurgalöökidest zahhol ära joppas. Kolmas koll oli muidugi juba tõeline maiuspala.

      Huvitav oli näha, et staadioni pollaritel olid püstolid vööl, varem ma pole seda märganud.

      tegin ka ühe klipi enda elamustest: http://www.youtube.com/watch?v=70Xs7rh-DPk

      ahjaa, hümn sellisel kujul on kehv, sest ma ei oska ju kaasa laulda niimoodi. kust mina tean, millise suva järgi too esilaulja sõnu venitab või mitte
      tahaks tegelikult vana asja tagasi.

      vaheajal on aga bänd väga pro, võiks tegelt isegi enne mängu ka tinistada ja laulda seal.

      Kommentaar


        Midagi pole parata, hümn ja selle ühiselt esitamine on paljude fännide jaoks ülimalt tähtis.
        Üks ühtsuse sümbolitest, patriotismi väljendus ja kui see fännidelt ära võtta, siis pole midagi imestada, et on toimunud kahetsusväärne ja kurb intsident.
        Täielik EJL-u bläkk, stiilis tahtsime parimat aga välja kukkus nagu alati.

        PS! Nonoh :"Huvitav oli näha, et staadioni pollaritel olid püstolid vööl, varem ma pole seda märganud."
        Kelle vastu, kas olematute Fääri ultrate, või.....?

        Kommentaar


          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          http://epl.ee/?uudised=431550

          Kes sellega hakkama sai?
          kuskil miskit toimub, eestlased
          taome kulmud rulli, eestlased
          vaja leida lolli, eestlased
          /järgnev on kirjutatud eeldades, et uudises kirjutatu vastab tõele/

          Seda uudist nähes jäi mokk ausalt öeldes väga kauaks töllakile. Et mis mõttes nagu? Et me läheme ja lööme meest, kes ei esitagi hümni nii nagu "õige" on?

          Minu arust on see sündmus liiga vähe vastukaja leidnud, kuna tegemist on inimliku idiootsuse täieliku tipuga. Ning minu arust on toimunud ühe kirjutamata reegli räme rikkumine. Proovin mõista, olla objektiivne. Kuulasin selle versiooni veel üle ka. See on natuke tavapärasest erinev, aga mitte mingil juhul üleolev või mõnitav. Samuti on hümni tõlgendamine täiesti normaalne tegevus.Tuletage meelde kasvõi Hendrixi Woodstockil esitatud Star-Spangled Bannerit. Aga ok, see kõik on täiesti ebaoluline. Mingi idioot läks ja lõi muusikut, kuna see talle ei meeldinud? Fakk, klaverimängijat ei tulistata! Isegi mitte siis, kui eduseisu mahamängimine on sinu joogise pea sees halvad kemikaalid möllama lasknud.

          Mina ei tea kes see Frank on, aga kui sa seda loed siis ütlen ma sulle: Frank, mine persse!

          See on üks neist päevadest kus ma ei julge tunnistada, et toetan eesti koondist. Loodetavasti saab ajuvärdjas eluaegse staadionikeelu. Ewert võiks aktsepteerida kollektiivse vabanduse, millega paljud kindlasti ühineksid. Sel teemal võiks Dannar äkki midagi kirjutada siiski ka. Minu arust oleks soliidne eest fännide nimelt puhtsüdamlikult konstanteerida, et meie hulgas on idioote.

          Halvimat!

          Martin Männil
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            Mina ei tea kes see Frank on, aga kui sa seda loed siis ütlen ma sulle: Frank, mine persse!

            Siit saad vastuse

            Tegu siis olevat Papaga. Ise olin väga ehmunud, et selline legendaarne vutifänn sellist asja teeb.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Evert muidu tore poiss, aga kuna ta laulda eriti ei oska ja näeb natuke gay välja, siis vabandma küll kohe ei tormaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                Seda uudist nähes jäi mokk ausalt öeldes väga kauaks töllakile. Et mis mõttes nagu? Et me läheme ja lööme meest, kes ei esitagi hümni nii nagu "õige" on? [...]
                Ühinen, jutt õige. Et selline asi toimus on täielik debiilsuse tipp.

                Kommentaar


                  Kui Leedus toimuv oli suuresti mõistetav, siis sellisele sigadusele mingit vabandust küll ei saa otsida..tõsiselt pettunud olen.
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Lapeteus Vaata postitust
                    Evert muidu tore poiss, aga kuna ta laulda eriti ei oska ja näeb natuke gay välja, siis vabandma küll kohe ei tormaks.
                    eriti debiilne jutt.

                    ma olen ka heledapäine, peaks vist vabatahtlikult laskma endale tappa anda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Siit saad vastuse

                      Tegu siis olevat Papaga. Ise olin väga ehmunud, et selline legendaarne vutifänn sellist asja teeb.
                      Sa oleksid pidanud nägema, missugune ehmunud ja hämmingus nägudemeri fännisektoris valitses.
                      Absoluutselt ei imesta, et Papal närv üle viskas.

                      Kommentaar


                        No haiged vabandused küll. No kurat, kui hümn ei meeldinud, siis oleks võinud nt avavile kõlades selle koos fännidega uuesti ära laulda. Oleks olnud väike protest ja värki.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kesa Vaata postitust
                          Sa oleksid pidanud nägema, missugune ehmunud ja hämmingus nägudemeri fännisektoris valitses.
                          Absoluutselt ei imesta, et Papal närv üle viskas.
                          Jah, Kes ei olnud kohapeal ja on selline "fänn" kes hümni kaasa ei laula ei mõista asja täielikult. Youtube-st videot vaadates võib see teile tunduda jah värske ja huvitava "hümnina".
                          Ja Milleks võrdlevad osad enne Eestis jalgpalli koondise mängu lauldavat hümni mingi USA pesapallil ja üldse USA-s lauldava hümniga. See on ka natuke jabur.

                          Minu arvamus on,et bänd las mängib vaheajal ja enne mängu aga mitte hümne.

                          Delfis: "Delfiga rääkinud Kolde aga eitab oma seotust nimetatud sündmusega."
                          >>

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Sa oleksid pidanud nägema, missugune ehmunud ja hämmingus nägudemeri fännisektoris valitses.
                            Absoluutselt ei imesta, et Papal närv üle viskas.
                            Tore lugu küll. Et nüüd kui miski ei meeldi, siis kätega kallale. Et kui lähed restorani ja biifsteek ei meeldi, siis peksad pärast ettekandja läbi.

                            (Ma olen siiamaani mõelnud, et puu otsast alla ronimise ja tsivilisatsiooni leiutamise peamine point oligi selles, et eriarvamuste korral me ei peksa üksteist kaigastega surnuks.)
                            Y R A

                            Kommentaar


                              Huvitav kas pealtnägija kes nägi Papa osalust võis eksida..Väga kahtlen ,et Papa midagi nii tobedat teeks..isegi kui see laulmine absoluutselt ei meeldinud..
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                                Ewert võiks aktsepteerida kollektiivse vabanduse, millega paljud kindlasti ühineksid.
                                Kollektiivi ees saaks üldisiselt vabandada fänne koondav organisatsioon, milleks on siis Jalgpallihaigla, kuid sealt tulevale vabandusele peaks tõenäoliselt allkirja viskama organisatsiooni esimees, kelleks on ...

                                Nimetatakse vist paradoksiks.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X