320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Portugal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    Mingis tänases artiklis mainiti, et Uiboleht ütles, et lepingus on kirjas, et nad peavad parimas koosseisus tulema. Samas parim koosseis on suht lai mõiste. Kui Musil on pikk hooaeg seljataga, miks mitte treeneril lasta tal puhata.

    "Süüdi" on kesiganes haibi tekitas - ajakirjanikud, reklaamimehed jne. Viisakas oleks küll piletid tagasi osta, kui keegi väga pettunud on.
    Lõik Õhtulehest:

    «Loomulikult on mul piinlik, et meie koondist alahinnatakse. Ainuke õige vastus sellele saab olla võit väljakul!» esitas Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak võõrustajate meeskonnale julge väljakutse.

    Samas selgitas Pohlak, et kui Portugalil polnud sundi tuua Tallinna parim rivistus, siis 12. augustil Tallinnas mängiv Brasiilia peab kohale tooma kõik tähed.

    «Portugaliga on täiesti tavaline sõprusmäng. Nagu meie võisime Walesi saata, keda paremaks arvasime, võib Portugal teha nüüd samamoodi. Mõistagi nende valik ei meeldi mulle, aga esinema ma ei hakka – neil on selleks täielik õigus,» püüdis Pohlak külalisi mõista.

    Ning lausus Brasiilia kohta: «Kui nad tahavad lepingujärgse summa teenida, kohustuvad tulema kohale kõigi parimatega. Põhimõtteliselt on meil õigus nõuda puudujaid enda arstlikku kontrolli – aga selge see, et nii piinlikuks neis olukordades ei minda. Ent sama kindel on, et Brasiilia lihtsalt ei saa käituda samamoodi nagu Portugal.»

    Kommentaar


      Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
      et siis nagu mida? otsustage ära.
      pakun, et teises tsitaadis on puudu üks "b", mitte "ei".

      Kommentaar


        njah. suht loogiline. peaks magama minema.
        How does Freddy Kruger wipe his butt?

        Kommentaar


          häirib EV reklaamis selline lause kus öeldakse, et tegu on maailma ühe edukama koondisega
          edukas? mis võidetud on? munnigi
          maailma üks parimaid - jah
          edukas - kindlasti mitte
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Tere!
            Äkki keegi teab, kas teeb Portugal trenni nagu eelmine kord või mitte?

            Kommentaar


              Algselt postitas Aljonka Vaata postitust
              Tere!
              Äkki keegi teab, kas teeb Portugal trenni nagu eelmine kord või mitte?
              Miks Portugal trenni tegema ei peaks?
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Miks Portugal trenni tegema ei peaks?
                küsimus on vist nn avatud treeningu kohta.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  oehh... tõmbasin täna sellise vana mängu nagu cs, läksin mingisse serverisse kus tatikad rääkisid jalgpallist. Hakkasin lugema kuidas kõik nutsid et C.Ronaldo ei tule Eestisse, lubasid et ei lähe mängule jne. Siis mul viskas üle ja ma ütlesin et pohh see C.Ronaldo, see on Poomi viimane mäng. Selle peale tuli mulle küsimus, kes on Poom ?

                  Kommentaar


                    kippis, sellepele!

                    Kommentaar


                      Poomi päev no doubt. Aga õnnelik olla selle üle, et Ronaldo ei tule ? nahhui, kes ikka kvaliteeti näha tahab.

                      Kommentaar


                        Maniche ja mingid väravavahid olla eile O'Malleyt külastanud. Üks õnnelik karaokestaar jebis autogramme kah endale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          häirib EV reklaamis selline lause kus öeldakse, et tegu on maailma ühe edukama koondisega
                          edukas? mis võidetud on? munnigi
                          maailma üks parimaid - jah
                          edukas - kindlasti mitte
                          tekstis, et 10 aasta jooksul üks edukamaid.

                          vbla peeti seda silmas, et EM2004 finalist, EM2008 veerandfinalist, MM2006 4. koht. mu meelest edukust küll

                          Kommentaar


                            Mul tegelt pole pohh kas cr tuleb või mitte...
                            Maailma "parima" jalgpalluri nägemine on ju kõva asi.
                            +saab naistes kõvasti feimi juurde kui ütle et oled Ronaldo't näinud
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                              +saab naistes kõvasti feimi juurde kui ütle et oled Ronaldo't näinud
                              10 kuni 15-aastaseid plikakesi nüüd naisteks nimetada on ka natuke liig.

                              Või ma siis suhtlen valede naistega, keda huvitab ainult Eesti koondis.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                jalgpall.ee tegi ka yhe suure feili, vaadake videot mis seal pesitseb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X