320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Portugal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas martn26 Vaata postitust
    krt jätke krissu rahule... mees on väga hea jalgpallur ja eestlastele väga heaks kogemuseks... kaitsjad nagu piiroja ja klavan saavad oma taset proovida... eriti just klavan, kes arvatvasti, kui krissu mängus pannakse talle vastu. samas kes seal portugalis siis veel väravakõmmutajaks praegu on? Deco, Ronaldo huvitav kas Nuno Gomez ka? isegi nagu ei löö praegu rohkem kedagi ette!
    Noo Nani,Simao,Quaresma,Maniche...

    Kommentaar


      #77
      no ma arvan et peeti silmas siiski tipuründajaid. just sel positsioonil ongi Portugalil kitsas käes. valikuks on Hugo Almeida, Helder Postiga ja Makukula. Nunu Gomez figureerib ka aeg-ajalt. viimases 7 kohtumises pole keegi neist väravat löönud. niisiis on põhirõhk jäänud kanda poolkaitsjatel ja kaitsjatel. eks see võib olla ka üks põhjuseid, miks koondisel hetkel selline seis MM-i kvalifikatsioonis
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #78
        Mul tekib tunne et mängu ei toimugi, EJL ei räägi ka ju midagi.
        LFC

        Kommentaar


          #79
          Eesti - Ekvatoriaal-Guinea mäng peetakse 6. juunil kell 19:00 Tallinnas A. Le Coq Arenal. Piletimüük mängule algab koos 10. juunil peetava maavõistluse piletimüügiga.

          Igatahes 10. juunil toimub mingi mäng, aga kellega pole veel ametlikult kinnitatud.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            no ma arvan et peeti silmas siiski tipuründajaid. just sel positsioonil ongi Portugalil kitsas käes. valikuks on Hugo Almeida, Helder Postiga ja Makukula. Nunu Gomez figureerib ka aeg-ajalt. viimases 7 kohtumises pole keegi neist väravat löönud. niisiis on põhirõhk jäänud kanda poolkaitsjatel ja kaitsjatel. eks see võib olla ka üks põhjuseid, miks koondisel hetkel selline seis MM-i kvalifikatsioonis
            jah ikkagi päris tegijad tüübid koos, Nani on heas vormis praegu ja ega Hugo Almeida ka enda kehvasti näidanud pole Saska liigas. Ikkagi üks päris tugev koosseis on neil olemas! Usun, et ründes kasutataksegi Manichet või Hugo Almeido-t, Deco, arvan et on pingil... et anda võimalusi ka teistele

            Kommentaar


              #81
              Maniche pole ju ründaja. poolkaitsja ikka.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #82
                Pareiko hoiab puuri puhtana
                www.ehrakennus.ee
                Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                  Pareiko hoiab puuri puhtana
                  Jaamh tore oleksKuigi selleks ajaks võib Rüütli meel jälle muutuda ja proovib hoopis Aksalu või Kontenkot!

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                    Jaamh tore oleksKuigi selleks ajaks võib Rüütli meel jälle muutuda ja proovib hoopis Aksalu või Kontenkot!
                    ja siis veel vingutakse, et ei anta noortele(Aksalu)(Kotenko mis enam noor)võimalust ja testitakse valiksarjas...
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      #85
                      A. Le Coq Arenal 10. juunil kell 21:30.

                      Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                      Kommentaar


                        #86
                        Piletihind? 300?
                        www.ehrakennus.ee
                        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                        Kommentaar


                          #87
                          KAs neid pileteid mitte koos Ekvatoriaal-Guinea mänguga koos ei müüda?

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                            KAs neid pileteid mitte koos Ekvatoriaal-Guinea mänguga koos ei müüda?
                            Need piletid pannakse koos müüki ise tead siis kas ostad mõlemad või ühe neist.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                              Need piletid pannakse koos müüki ise tead siis kas ostad mõlemad või ühe neist.
                              Eesti-Ekvatoriaal Guinea piletid juba müügis.Eesti-Portugali piletid mitte.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Eesti-Ekvatoriaal Guinea piletid juba müügis.Eesti-Portugali piletid mitte.
                                Hmm.. imelik, EJL just rääkis, et piletid pannakse koos müüki.

                                P.S! Tore, et teema pealkirjast eemaldati need silmale häirivad märgid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X