320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

eesti grupp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    ... mnjahh tänamatu töö se ennustamine aga pakuksin alljärgnevalt: Horvaatias kaotame..0p; ootan endiselt üllatust Belgia vastu kodust (Arno pidi nende skeemi lugema kui Hollandi oma ja loodame et Rähni viimasteks minutiteks väljakule ei tooda, ning tuletame meelde 2001 a. sõpruskohtumist Belgia_Soome 0:5) võit 2:1.. 3p; bulgaarias kaotame..0p; kardan mängu Andorras halva üllatuse tõttu(niipalju kordi juba järjest võidetud-kas õnn jätkub..kahtlane)..viik..1p;kodus seeest loputame Andorrat 4:0..3p; Horvaatiale kaotame napilt Lillekülas.. 0p; Bulgaariaga mängime sügisel kodus ja viigistame (st. balkanlased viigistavad viimastel minutitel) 1p; Belgiasse sõidame kõik kaasa omadele kaasa elama aga "punastelt kuraditelt" tuleb vastu võtta saun seśt nood on kaotusest õppust võtnud ja võtavad viimasest mängust viimast..0p Kokku seega 8p. ja see kord siiski EM ilma meieta...
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #77
      Mul sisetunne ütleb ,et Belgiale valmistame halva üllatuse
      kas kodus või seal ,seda tunne ei ütle. Arnol saab aasta
      koondisega täis ja esimesed pisikesed tulemused hakkavad kerkima. Bulgarid paneme kodus kotti,selles olen 100%
      veendunud. Ja Andorra vastu tuleb meil esimest korda mäng hästi välja,võidame mõlemad mängud. Horvaadi? ühes mängus oleme viigile väga lähedal,kuid viimastel sekunditel
      ..........?
      FCF Forever

      Kommentaar


        #78
        ...Arnol saab aasta koondisega täis

        Pigem saab tal vist sel aastal juba 2 aastat koondisega täis. Kui aasta sai täis siis märkas mees lõpuks Pareikot

        Kommentaar


          #79
          Arno tuli siia tööle 2000.a. sügisel!

          Kommentaar


            #80
            Belgia koondise kapten ja playmaker Mark Wilmots teatas, et loobub pärast MM-finaalturniiri koondise eest mängimisest. "Olen 33-aastane ja aeg on endale mõtlema hakata," selgitas Wilmots. "Olen endast palju andnud ning vigastuste ja operatsioonidega riskimine ei tasu end ära. Keha nõuab kergemat suhtumist." Karjääri jooksul 11 korda operatsioonilaual käinud Wilmotsi seob veel aastane leping Schalke 04-ga ja seda kavatseb ta korralikult täita.

            Vesi meie veskile?
            Jalgpallihaigla patsient #172
            Diagnoos: raskekujuline futboliit

            Kommentaar


              #81
              mina näen küll siin Eestil shanssi EM-le sõita või vähemalt play- offidele ja loodan et horvaatiaga juhtub sama mis juhtus eelmisel EM valik turniiril ja Belgiat üllatame nagu Hollandit ainult et võidukalt kui hea päev siis võime ka Bulgaarlastele tuule alla teha a see on heast tujust tulenev positiivne hinnang LOODAME

              Kommentaar


                #82
                mina näen küll siin Eestil shanssi EM-le sõita või vähemalt play- offidele ja loodan et horvaatiaga juhtub sama mis juhtus eelmisel EM valik turniiril ja Belgiat üllatame nagu Hollandit ainult et võidukalt kui hea päev siis võime ka Bulgaarlastele tuule alla teha a see on heast tujust tulenev positiivne hinnang LOODAME
                See oleks küll väheusutav, aga LOODAN minagi
                Meeldivad üllatused on ju alati oodatud
                Lahinguväljal näeme, raisk!

                Kommentaar

                Working...
                X