320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kui ma oleksin Eesti koondise peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    4-3-3, ehk keda tahaksin mina näha Hollandi vastu.

    Väravavaht: Mart Poom (seletusi poel vaja)

    Vasakkaitsja: Urmas Rooba (Arengus on ta teinud suure hüppe, Taanis loetakse parima kolme vasakkaitsja hulka)

    Paremkaitsja: Raio Piiroja (Piiroja on ülimalt agressiivne mängija, kes ei sobi küll keskväljale(Rüütli eksperimendid), kuid kaitsjana on ta väga hea. Võttes arvesse, et parem pool on praegu üks õrnemaid kohti, siis tasuks teda seal äkki korra proovida.

    Keskkaitsja: Andrei Stepanov (minu arvates Eesti parim keskkaitsja praegusel hetkel.)

    Keskkaitsja: Marek Lemsalu (Kogemused on jusr see, mida vaja ning Lemsalu saab hakkama.)

    Keskväli: Marko Kristal (teeb samuti oma ühte parimatest hooaegadest ning suudab seda mängukest sealt juhtida ka)

    Keskväli: Martin Reim (Eesti parim mängujuht ja võitleja. Rohkem pole vaja sõnu raisata)

    Keskväli: Jevgeni Novikov (Selline tubli musta töö tegija, kes küll ei paista eriti silma, kuid suudab ikka oma töö ära teha. Kuid tuleb ette ka viletsaid esitusi nagu näiteks Küprose vastu.)

    Ründaja: Mark Shvets (Äärele tehnikat ja kiirust - Svets on parim valik.)

    Ründaja: Indrek Zelinki (Keskründajaks sobivaim ning oma elu vormis ka veel.)

    Ründaja: Andres Oper (Njah, taas pole seletust pole vaja.)

    Sellise koosseisu plussid: äärel kiired ja suhteliselt tehnilised mehed (v.a. Piiroja, kes suudab selle vast oma töökusega kompenseerida), keskel siis Zelinski, kes suudab mingi olukorra ikka ära lehndada. Keskkaitse kogemused ja kindlus. Keskväljli ka suhteliselt stabiiliselt esinevad mehed, kes väga ansamblist välja ei kuku. Shevts oleneb ka hetkevormist - tasub vaadata nii Haavistut kui ka Viikmäed.

    Vahetus:
    Martin Kaalma - loodetavasti Poom viga ei saa, kuid Martin suudaks teda asendada küll
    Erko Saviauk - igatahes parem kui Allas
    Deniss Malov - saaks võtta Novikovi koha ning mingi tunne ütleb, et Deniss saaks veelgi paremini hakkama. TVMK ja U-21 eest on jätnud väga hea mulje. Võiks varsti oma esimese Capi saada.
    Kert Haavistu - taas kiire ning telnikine, sobib äärele.
    Kristen Viikmäe - rünnakule midagi juurde.

    Kandidaadid: Meelis Rooba, Liivo Leetma, Andrei Krõlov, Viktor Alonen ja Dmitri Kirilov.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #17
      niimoodi nagu sa kaitse panid, olex tegelikult väga hea, ma pole sellise mõtte peale tulnudki (ilma irooniata palun ) Ühes asjas pole ma veendunud, et Rooba Savist parem on... Kuna kaitsesse ei ole mõtet vahetusi ära raisata, siis sinu süsteemi järgi peaks nii tegema, et näitex Hollandi vastu mängib Rooba terve mängu ja Portugali vastu Saviauk.
      Svets: vot sellest vennast ei saa ma aru ta mängib kolmel mängul neljast väga sitasti aga ühel mängul neljast on ta imetlusväärne... nii et yx väga ebastabiilne mees. selle tõttu kaldub jällegi minu sümpaatia Haavistule kes mängib alati hästi. Zagrebi vastu oli ta küll imemees, kuidas ta vastaseid "lüpsis"....
      Mis te Kristalist arvate, kas ta jääbki ka järgmisel aastal põhikoosseisu, või järgmisel aastal proovitaxe saharovit tema koha peal ?
      kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

      Kommentaar


        #18
        Poom

        Leetma Riiroja Lemsalu U. Rooba

        Oper Reim Olumets Tjunin

        Krõm Zelinski


        i don\\\'t want cos i just get

        Kommentaar


          #19
          Smutov, milleks Piroja äärel hea oleks? Võib olla oleks parem kui Meelsi Rooba või Savi, aga seal kaotaks tema ülihea peamäng tähtsuse. Ja Lemsalu ainult kogemuste najal ka ei mängi. Arvasin ka, et on kõvasti parem kui Rähn (no parem ta ikka on kindlasti), aga kui ära nägin, siis küll pettusin veidi.
          Jube Tige Kala

          Kommentaar


            #20
            poom

            saviauk-piiroja-lemsalu-rooba(u)

            kristal-reim-novikov-oper

            zelinski- viikmäe

            pink: krõm, kaalma, anniste, stepanov haavistu, svets, terehhov
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #21
              Kui ma oleksin Eesti koondise peatreener

              siis ma paneksin siinkohal ameti maha!

              Kommentaar


                #22
                5:0 kaotuse puhul ASTUKSIN TAGASI

                Kommentaar


                  #23
                  yx asi veel....novikov koondisest v2lja!!!..sry ma ei saa neid vales88te vaadata

                  Kommentaar


                    #24
                    ...laseksin kuuli pähe....
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      #25
                      ..ok nyyd viha natuke v2hem.....nu praegusel juhul t6esti vahetax paar m2ngijat v2lja...keskelt jah siiski kindlalt novikov

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by Chobram

                        5:0 kaotuse puhul ASTUKSIN TAGASI

                        Jeee just minu mõte. Eesti kaotas Hollandile, seega peab treener lendama. Asemele matsult Ubakivi ja uued tiput langevad.

                        Ei, ei või on kellelgi soovitada veel "paremat" treenerit. Ilmselt peaks keegi välismaale minema ja treenerite poest kohe tipp treeneri ostma. Ega see palju ei tohiks maksta ja et asi kindel oleks ostame kohe mitu.

                        Ehhhh....ma ei või.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X