320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Bosnia-Hertsegoviina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    rääkides, et Eesti kaotab Bosniale ma ikkagi üritan vaadata asjade peale nii nagu nad on. Aga samas muidugi, mul on hea meel, kui ma eksin...Sai ju mängitud Türgiga viiki siin...suure õnnega, aga kes seda mäletab ju.. punkt oli käes ju...
    ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

    Kommentaar


      #32
      Jube magus oleks küll kui suudetaks Bosniale mingi lõpuminutitel 1-0 ära teha kuid olgem ausad, Bosniast on saanud väga kõva jalgpalliriik ja mäng tuleb raske, eriti veel arvestades Piiroja puudumist.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Jube magus oleks küll kui suudetaks Bosniale mingi lõpuminutitel 1-0 ära teha kuid olgem ausad, Bosniast on saanud väga kõva jalgpalliriik ja mäng tuleb raske, eriti veel arvestades Piiroja puudumist.
        Nõustun, tuleb väga väga raske mäng, julgelt Bosnia panna tugevuselt Türgiga samasse klassi, nende viik ka tõestab seda! Bosnia areng viimastel aastatel on olnud ikka meeletu. Nende ründejõu(Dzeko, Ibisevic, Misimovic) peatamine saab olema väga raske! Aga ootame ja usume võitu!

        Kommentaar


          #34
          ... kuna türkidega mängisime kodus hästi ja võõrsil ka häbisse ei jäänud, bosnjakkidele aga võõrsilt saadud kaotus oli väga häbiväärne + et bosnjaki fännid olivad väga ülbelt ja üleolevalt meie omadesse (siis fännidesse kes kaasa läksid + koondilastesse) suhtunud siis pean alagrupimänge igati kordaläinuks ja eelseisvat mängu seetõttu selle tsükli olulisemaks kui kodus peseme häbiväärse kaotuse maha võiduga bosnjakkide üle mistõttu jääb neil MMile minemata!!! + muidugi võit Belgia üle.
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #35
            Piiroja puudumine paneb meid, ütleda, sitta seisu, pardon keelekasutust. Kuradikuradikuradi lollisti läks selle kollasega geelipeade-espanjoolide juures. Motivatsioonist rääkides - BiH motivatsioon on raudselt kõrge, neil vee-tseesse pääsemine silme ees terendamas ju, aga ma miskipärast usun, et sinimustade koondisele on 7-0 paki häbi mahapesemine umbes sama suur või vaata-et simaruke suuremgi motikas

            Kommentaar


              #36
              Ja muide, kas ma olen ainuke, kellele tundub, et Pareiko hakkab asendamatuks muutuma? Millal Londak või Kotenko väratis olid?

              Kommentaar


                #37
                Minu arust võiks küll seekord alustada Londak, on Pareiko üsna ebakindel olnud viimasel ajal. Ja paremal äärel võiks korra Jäägeri ära võtta, miksmitte šisov sinna panna.

                Kommentaar


                  #38
                  Peaasi, et Vunki platsile ei panda. Ei ole vaja teda maha müüa läbi koondise mängude.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                    Minu arust võiks küll seekord alustada Londak, on Pareiko üsna ebakindel olnud viimasel ajal. Ja paremal äärel võiks korra Jäägeri ära võtta, miksmitte šisov sinna panna.
                    Jääger nimelt juba korra võeti ära Hispaania vastu mängus. Ja miks Londak? Oled sa selle mehe viimaseid mänge näinud, et nii väidad?

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas allarn Vaata postitust
                      Jääger nimelt juba korra võeti ära Hispaania vastu mängus. Ja miks Londak? Oled sa selle mehe viimaseid mänge näinud, et nii väidad?
                      Pean tõdema, et pole, kuid ma ei pea Londakut Pareikost viletsamaks ja arvestades, et Pareiko ei ole just kõige paremini viimasel ajal esinenud, siis võiks Londakule võimaluse anda.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                        Pean tõdema, et pole, kuid ma ei pea Londakut Pareikost viletsamaks ja arvestades, et Pareiko ei ole just kõige paremini viimasel ajal esinenud, siis võiks Londakule võimaluse anda.
                        Ei tea, minu arvates pole küll Pareiko mängul midagi viga olnud ja kui sa nimetad viimaseks ajaks kahte võõrsil peetud mängu, siis ma ei oska rohkem midagi öelda.

                        Kommentaar


                          #42
                          Ma ka mitte ei vihjanud sellele, et Pareiko kehvasti mängiks, pigem vastupidi ikka (olgugi, et Türgi ja Hispaania mängus oli näha puhast naturaalset väsimust mehe töös) - minumeelest on Pareiko ikka puhtalt Poomi mantlipärija. Võibolla mitte nii talendikas kui Poom, aga hullu tööga on ta esiväravavahi koha küll välja teeninud. Miks ma Londaku ja Kotenko kohta küsisin, oli see, et mul ei viska hetkel ette, kas kumbki neist peale BiH-is saadud pakki üldse ongi koondise väravas seisnud?

                          Kommentaar


                            #43
                            Londak mängis ju vs ESP (11/10/2008), vs TUR (15/10/2008), EKQ (06/06/2009)
                            Konenko mängis vs MOL (18/11/2008), vs KAZ (11/02/2009), vs WAL (29/05/2009), EKQ (06/06/2009)
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              #44
                              Asendamatuid mehi pole, ka Piirojat on võimalik edukalt asendada. Ega Raiogi pole eksimatu, tahtmata mingil juhul näpuga näidata, Hispaania teine värav jäi tema hingele. Rähn sai Hispaania vastu hästi hakkama, tagavaraks on Bärengrub, suurema häda korral võib keskkaitses ka Klavan mängida.

                              Kui tahame võita peab rünnak hoopis paremini toimima.

                              Õnneks on meil lõpuks olemas arvestatav kreatiivne poolkaitsja, kes suudab ja julgeb lühikest kvaliteetset söötu lükata. Saaks nüüd ründes Opi ka uuesti ansamblisse sulatada, siis oleks ehk väravalootust. Viimane mäng oli minu arust päris palju mittemõistmist Opi ja teiste vahel. Käte laiutamine käis kogu aeg. Samas teisi piisaval tasemel ründajaid meil veel pole.
                              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                              http://www.jkpiraaja.ee/

                              Kommentaar


                                #45
                                Mina arvan, et koondisse tasuks kutsuda Sido. Klavan keskkaitsesse ja Sido vasak äärekaitse. Ei saa ju olla, et kui mees veel Floras mängis, oli treeneri jaoks piisavalt tasemel, kuid nüüd Taanis oleks justkui vähikäiku teinud.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X