320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tahan piletiraha tagasi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
    Ära muutu väiklaseks,oled kes sa oled...teema pealkiri ei olnud vist kohane...ju vist peab enamus 400 kroonist piletihinda normaalseks...
    ju siis enamus tegi investeeringu ja ostis kohe paketi, nii et mängu hinnaks tuleb 250 krooni ja ei pea siin halama
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #17
      noh teema algatajal siiski mingi point on ka sees. kui ikka koondis jätkuvalt kodus mõnuga imeb, siis ei saa ka eeldada, et ta teeb seda täismaja ees, kes on ostnud piletid 300-400 eegu eest. eriti kevad- või sügiskülmas. siin ei ole balanssi. kui tahame täismaja ka mänge kaotades, siis peaks piletihind olema max 100.-

      Kommentaar


        #18
        Mina tahan jällegi tagasi aegasid kus pudel Pepsit maksis 45 kopikat ja pudel Nisu viina 10 rubla.
        Peab vist jõuluvanale kirjutama.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #19
          mina saadsin enda kontonumbri Aivarile ja mainisin et tahan piletiraha tagasi kõikidelt mängudelt, kus koondis on kaotanud. Järgmine aasta olen hoopis mina rikaste top5 edetabelis..

          Kommentaar


            #20
            ..mina tahan al. esimesest nähtud kodumängust( EST vs SLO 92a.) kõikide kaotatud kodumängudepiletite raha tagasi ning seega järgmise aasta Ä-P- Toprikkurites olen I kohal...
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #21
              Küsige kindlasti topelt sest kuhu jääb jalavaev, järjekorras pileti ootamise vaev, äkki oleks selle 90min ajal vöitnud 1 000 000.- nii et üks miljon kohe sisse lükata sinna nõudlusesse.

              Kommentaar


                #22
                Tahaks valuraha, et see teema algataja mu närvirakke kahjustas..

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
                  Klavan ja Bärengrub Pärnu "Vaprusesse"!!!
                  Võiksid küll jah Pärnu esinduses mängida

                  Kommentaar

                  Working...
                  X