320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul on endal hea meel, et sisuliselt suutsime suurimat ohtu, poliitilist maiku, fännirongkäigul vältida. Eelkõige just seda, et justkui JH=IRL
    Meesmuiste, miks Sa nii mitmendat korda seda poliitilist värki rõhutad? Kas ainult seetõttu, et Kojamees on IRL liige või mis? Võib-olla eksin aga mulle pole küll seni muljet jäänud, et jalgpallifännide ringkondades mingi otsene valimispropaganda käiks- seda ka varasemate valimiste eel.Sõltumata sellest, mis partei nimekirjas keegi on.

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Meesmuiste, miks Sa nii mitmendat korda seda poliitilist värki rõhutad? Kas ainult seetõttu, et Kojamees on IRL liige või mis? Võib-olla eksin aga mulle pole küll seni muljet jäänud, et jalgpallifännide ringkondades mingi otsene valimispropaganda käiks- seda ka varasemate valimiste eel.Sõltumata sellest, mis partei nimekirjas keegi on.
      ilmselt tegu ülemõtlemisega. vabandan. lihtsalt minu jaoks oli see antud ürituse puhul suurim hirm, eelkõige ka seepärast, et osad tegelased valimiste eel kipuvad üle võlli minema.

      ja ilmselt ka sellepärast, et minuni jõudis erinevatest allikatest stiilis nurinat, ka JH liikmetelt, et Koja see ja teine ja valimispropaganda ja JH pmst IRL (mida ta tegelikult ei ole, vähemalt mina ei ole täheldanud) jne. samas imestan, et keegi näiteks seda siin otse ei julge öelda (vaid jansa kuskil nimetas sündmust (poliit)rongkäiguks. respekt ses suhtes, et ütleb oma arvamuse avalikult välja. mõnede džentelmenide suhtes veel repekt, kes otse ja selgelt enne üritust arvamust avaldasid). üks tuntud džentelmen ja jalkafänn, ka siin foorumis, tuli otse ütlema, et ma mingi poliithoor. no sõbrad, jäägem moodsaks.

      vabandan veelkord, kui selle teemaga sai natukene üle pingutatud.

      pärgade asetamine oli ilus ja härras moment, normaalne rongkäik üle pika aja aga äärmiselt tore

      Kommentaar


        Väga hea tunne ikka veel sees
        Ma arvan, et see, et fännisektori keskmine osa suudab kokku kisada ja ääred oma viisi üles võtavad on tingitud ka sellest, et sektori keskel on meid kes pidevalt kõrgusehirmuga võitlevad ja üle reelingu "ripuvad" lihtsalt rohkem. Otse värava taga oli meid ~4-5. Ääred olid ilma, vasakule poole tekkis 2. poolajaks keegi aga temaga koostöö ei sujunud... samas ka arusaadav, tahavad ju kõik mängu ka jälgida!

        Aga igatahes oli see päev tiptop! Algas kõik võimsalt juba Vabaduse väljakul ja kulmineerus suurepärase võiduga

        Aitäh!

        Kommentaar


          Nagu ma aru saan, siis võiksid need 2 dirigenti asetseda lõuna tribüüni ees (lisandina kaardil punase punktina märgitud). Dirigentidel võiks olla ruuporid, ja omavahel selge, mida nad järgmisena ette võtavad. Dirigendi otsus peaks olema ülimuslik orkestrile? või mingisugune läbitöötatud tegevusplaan orkestriga. Või sobib praegune variant, et dirigendid kõõluvad käsipuu ääres, aga vasak- ja parempoolsel lõunaka osal on sellisel juhul nende jälgimine raskendatud.

          Suur miinus dirigendina seal alla vehkimise juures on see, et tema ise mängu eriti jälgida ei saa.
          Lisatud failid

          Kommentaar


            Tõesti oli kolmapäevae fänlus juba päris palju parem. Muidugi oli küll negatiivseid külgi, kuid teada on et kohe ei saa totaalselt ümbersündida.. vaid väikeste osadena tuleb areneda. Ausalt öeldes pean ma ütlema, et esimest korda elus olin ma peale mängu TOTAALSELT VÄSINUD! ma tulin eile koolist ja jäin kohe magama, ning magasin tänase hommikuni, sest ma olin kolmapäevast nii väsinud.. :P

            Kommentaar


              Algselt postitas omanik Vaata postitust
              Väga hea tunne ikka veel sees
              Ma arvan, et see, et fännisektori keskmine osa suudab kokku kisada ja ääred oma viisi üles võtavad on tingitud ka sellest, et sektori keskel on meid kes pidevalt kõrgusehirmuga võitlevad ja üle reelingu "ripuvad" lihtsalt rohkem. Otse värava taga oli meid ~4-5. Ääred olid ilma, vasakule poole tekkis 2. poolajaks keegi aga temaga koostöö ei sujunud... samas ka arusaadav, tahavad ju kõik mängu ka jälgida!

              Aga igatahes oli see päev tiptop! Algas kõik võimsalt juba Vabaduse väljakul ja kulmineerus suurepärase võiduga

              Aitäh!
              Ma ikka üritasin vasakul pool rahvast reelingule rippuma ajada ja salli pea kohal hoidma, mõned tulid ka kaasa reelingul rippumise ja sallide hoidmisega, kui kahjuks suurem osa vaatas meid nagu kari lolle kes seisavad reelingul ja röögivad.

              Kommentaar


                kindlasti oleks kogunemine olnud suurem sest nädala sisene tööpäev oli takistuseks
                pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  Ma ikka üritasin vasakul pool rahvast reelingule rippuma ajada ja salli pea kohal hoidma, mõned tulid ka kaasa reelingul rippumise ja sallide hoidmisega, kui kahjuks suurem osa vaatas meid nagu kari lolle kes seisavad reelingul ja röögivad.
                  http://f.postimees.ee/f/2009/10/15/251400t41h679d.jpg <-- sedasi mõtlesid reelingul turnida? ükskord keegi sealt alla kukub.

                  Kommentaar


                    video kolmapäevasest fännide tegutsemisest.

                    Fännide kogunemine Vabaduse väljakul, pärja asetamine Vabadussõja võidusamba jalamile, rongkäik ja melu tribüünil:





                    erladi panin üles ka eelmise video viimase osa - fännide möll tribüünil



                    Edu!
                    Steiv

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Lapeteus Vaata postitust
                      nägin jah seda , ta on selle pildi peal suht tõsise näoga, sest sa ei lubanud tal seda pasunat vist puhuda


                      .
                      ..jah juba Hispaanias ESP vs EST mängul ütleisn talle et pasun on "pähh" .. aganoh või et tema nüüd sõna kuulab...
                      Ei tegelikult on Ain OKi-doki poiss ja kõvahäälne ning hingestatud kaasaelaja keda olen statkale kaasameelitanud ja ta on siia meite sekka ka kindlasti jäämas!!!
                      ,, ja küll ta selle pasuna ka kord koju jätab...
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        siis ostan mina jansa pasuna

                        Kommentaar


                          Seda pasunate teemat võiks ju kusagil avalikumalt ka kritiseerida, muidu tavainimesed ei saagi ju teada, et see nõme on...ise olen enamus mänge kohapeal vaadanud ja kaasa elanud, endalgi pasun olnud kaasas, nüüd saan siis teada, et...krt häbi kohe Lihtsalt mõtlesin, et lahe on...sündides seda teadmist, et pasun nõme on, ju kaasa ei anta, või mis.

                          Kaasaelamisest on lahe näide VIP-alalt...kõik istuvad vagusi ja siis mina ja mu 6-aastane laps muudkui elame valjult kaasa...esialgu kõik vaatavad nagu ilmaimet ja siis poolaja lõppedes juba ka suurem enamus julgeb häält teha
                          Ükskord naine ka kritiseeris, et võta vaiksemalt ja sealtpeale siis ma lapsega kahekesi mänge vaatamas

                          Kommentaar


                            Võiks tuua tribüünidele palju siniseid õhupalle ja mängu lõpul lasta need kõik lendu. Olen näinud, et seda teevad hollandlased (oran˛ide õhupallidega).

                            Kommentaar


                              meie arena on nii väike ja kerge et kui peaksid pallid katuse alla kinni jääma siis lendaks ta nagu haavaleht minema lillekülast

                              Kommentaar


                                Huvitav, kas Albaaniaga mängul oleks võimalik teha küljetribüünist fännisektor???
                                ma arvan,et see tõmbaks rohkem publikut kaasa elama ja oleks igati huvitav proovida uusi võimalusi fänluse arendamiseks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X